Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1027AasJanneNN21002:14:44Diplom
786AasamäeEvelinNN11902:01:34Diplom
365AaslaidRasmus1 JVBMM19201:47:14Diplom
749AavikHelinaNN10901:59:35Diplom
543AavikMartinMM25501:53:01Diplom
301AavikRobertMMN1401:43:56Diplom
763AdamsonAnniElujooksNN11202:00:33Diplom
630AdamsonAnetNN8601:56:32Diplom
1213AgrawalBhawaniRunwiseMM43102:40:29Diplom
146AhtijainenRistoMM8401:36:14Diplom
1084AiaJuhanMM40502:19:31Diplom
78AinRomet1JALAVÄEBRIGAADMMN701:31:15Diplom
1152AinloSulevMM503502:26:58Diplom
362AitmanHannelyNN3401:46:40Diplom
1240AksinKadriNN401240Diplom
1227AkulitšKristiinaNNN1502:51:24Diplom
94AlaTaimarKeskkonnaagentuurMM5201:32:42Diplom
804AlaotsMaieNN50602:02:45Diplom
660AlbinssonHeidiNN9401:57:27Diplom
756AlbreAtsMM33002:00:19Diplom
1241AllasKerliNN1241Diplom
1189AlleKristiNNN1302:34:33Diplom
538AllikmäeMadliTallinnStrongNN7101:53:19Diplom
1242AlmakaevaAnastasiiaNN1242Diplom
1002AltmetsAhtoMPA1702:12:49Diplom
597AltosaarPiretTreeningpartnerNN8101:55:21Diplom
1135AmbosMargusMM4011402:24:09Diplom
544AndemaAndresMM454801:53:29Diplom
1168AndlaMinniNikeNN26602:29:32Diplom
178AndreevAnatoliyRunLepraRunMM9901:38:12Diplom
674AndressonAiretG4S SKMM408801:58:04Diplom
1121AngaKristaRakvere HaiglaNN501602:22:41Diplom
559ÄnilaneJuhanViljandi RattaklubiMM65101:54:02Diplom
1129AnnikoReikoMM41502:22:55Diplom
694AnnukAveNN10001:58:16Diplom
321AnnukMerikeneProrunnerNN2801:44:56Diplom
24AntonCristianMMN501:23:58Diplom
1026AntonsMailiAmbla SKNN452902:14:41Diplom
1100AntsovPeeterKRTL OÜMM41002:20:48Diplom
907AnuzisMariusMM36802:07:01Diplom
733ArendiAndresMM409401:59:25Diplom
112ÄrmUrmasMM50201:34:28Diplom
810ArnekAdeeleSportlandNN12902:02:39Diplom
1029ArtjomenkoJelenaMyFitnessNNN1002:15:16Diplom
710AruMarekMM456401:59:19Diplom
1094ArulaRoosiNN23502:20:15Diplom
1138ArulaMadliNN25302:24:21Diplom
237ArumäeTauriTÜASKMM12701:41:23Diplom
1048AruvelLaidiNN21702:15:36Diplom
347AsiAnttivelo clubbersMM18201:46:22Diplom
649AssafreiJürgen-MartinMMJ801:57:07Diplom
1114AtsKerliNN24402:22:01Diplom
1183AugMarkoMM4011602:33:39Diplom
832AusmeesEvelinSwedbank Spordiklubi MTÜNN13702:04:13Diplom
547AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55701:53:34Diplom
1107AvangoLeaNN501402:21:28Diplom
430AverkijevAndreiEstonian Academy of KickboxingMM21901:49:12Diplom
795AvilaAnderMM34102:01:39Diplom
1199BaileyChrisMM42602:37:08Diplom
318BaklerHenryMM16601:44:42Diplom
1124BalodAleksandraNN24902:22:32Diplom
1225BanMarina21ccNN29602:49:15Diplom
1111BanIštvan21ccMM41302:21:50Diplom
83BarausovaValeriaKrasnogvardeecNN501:31:46Diplom
979BarboBirgitNN18802:11:24Diplom
652BarinovAlekseyMM29201:57:08Diplom
31BauvaldAndresTelia SKMM40401:24:54Diplom
824BedritMariaNN403402:03:22Diplom
370BeilmannRainerMM19601:47:34Diplom
297BeljantsevaJelenaNN2301:43:46Diplom
921BelousLolaSK Prorunner /SA Jõgeva HaiglaNN50802:08:20Diplom
34BelousovAlekseisylviagatchinaruMM40501:25:44Diplom
304BibbPatrickRunwiseMM15901:44:23Diplom
61BilozorKonstantinMM3201:29:52Diplom
399BlackmoreWillMMN1901:48:03Diplom
177BogoljubovMarkoMM9801:38:25Diplom
603BondarenkovAlekseySylviaMM502201:55:27Diplom
129BorisovSergeyMM50301:35:35Diplom
613BorissovIljaMM28001:55:27Diplom
939BorzenkovKonstantinMM37502:08:48Diplom
259BoveyPierre-AndreMM13501:42:05Diplom
7BrovkoNikolayMM40101:18:03Diplom
225BuddellRiinNN1501:40:40Diplom
1076BuhtJanelyNN22802:18:44Diplom
676BurdygaAlexandrMM455801:58:12Diplom
307ChernikovDmitryMM16101:44:17Diplom
1005ChetverikovaEvgeniaNN20002:13:09Diplom
632DanilyukBogdanTransferWiseMM28601:56:38Diplom
809DankevitšNataljaI Love Running TallinnNN451602:02:51Diplom
367DmitrijevOlegWasäMM19401:46:57Diplom
535DoroninJevgeniI Love Running TallinnMM25301:52:47Diplom
92DranovRomanMM5001:32:48Diplom
518DuboseDanielMM24901:52:04Diplom
52DubrovskiJanTelia SKMM2801:29:20Diplom
1050EerikHeliNN453202:16:18Diplom
422EevaldKasparMM21601:49:23Diplom
1072EfimovAnatoliiMM70202:18:22Diplom
235EglitOliverLiVal SportMM12501:41:27Diplom
1058EhavaldAveNN404602:17:32Diplom
400EhaveeAveNN4201:47:58Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.