Tulemused 21,1 KM

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
468KeesMartiSK ProrunnerMM23201:51:03Diplom
467PeetsoVaidoHAVI Logistics OÜMMN2301:51:08Diplom
466KindlamJaanikaTelia SKNN401401:50:41Diplom
465VaksToomasDomus KinnisvaraMM23101:50:42Diplom
464TalvikMartinMMN2201:50:45Diplom
463KaaremaaAnnaliisaNN5701:50:36Diplom
462TukkKristelTreeningpartnerNN5601:50:53Diplom
461ParteiMargitTÜ ASK FitnessklubiNN5501:50:41Diplom
460MännametsMikkRE/MAXMM23001:50:05Diplom
459KärvetTanel1 JALAVÄEBRIGAADMMN2101:50:15Diplom
458KadajaMeelisMM22901:50:07Diplom
457SarvMariaNN5401:50:25Diplom
456LorviUrmasHomeMM501401:50:22Diplom
455SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60201:50:22Diplom
454HeinroosTarvoMMN2001:49:44Diplom
453SaarTanelMM406301:50:18Diplom
452ToodeTriinSelverNN5301:49:59Diplom
451JoaVilluMM406201:50:14Diplom
450VoronovValeriiMM60101:50:15Diplom
449PaideHeigoProrunnerMM406101:50:05Diplom
448ErnitsIngritSK ProrunnerNN50301:50:07Diplom
447PaduMareFB JooksmineNN401301:50:06Diplom
446MeyTeaSK ProrunnerNN401201:49:53Diplom
445RiisaluKrislinNN5201:49:38Diplom
444LaheHeikiMM406001:49:51Diplom
443PõldojaMartinSPORTLAND TEAMMM22801:49:25Diplom
442RemmelgStenMM22701:49:26Diplom
441MironovMargusSpordiklubi A2KMM453901:49:47Diplom
440LilleojaKristo1 JVBMM22601:49:59Diplom
439TullemannSiimMM22501:49:45Diplom
438KaljumaaKalevMM22401:49:39Diplom
437TedremaaMihkelSuperhands OÜMM22301:49:09Diplom
436TšihhatšjovNikolaiMM22201:49:25Diplom
435KlymanovOleksandrRunwiseMM22101:49:42Diplom
434HoogandKatriNN5101:49:16Diplom
433ReinikPiretNN401101:49:37Diplom
432PaluSiimMM22001:49:37Diplom
431ViljaElinaNike Running ClubNN5001:49:13Diplom
430AverkijevAndreiEstonian Academy of KickboxingMM21901:49:12Diplom
429RaikKalviK-rauta RakvereMM453801:48:51Diplom
428KõllKristiSpartaNN4901:49:22Diplom
427UrbAgoMM21801:48:52Diplom
426SemenovSergeySylviaMM501301:49:19Diplom
425KiviLiinaSK JooksupartnerNN4801:49:31Diplom
424TarreAigarMM21701:49:22Diplom
423RahuKalleSportLove/HansabMM453701:49:05Diplom
422EevaldKasparMM21601:49:23Diplom
421LiivMarkoMM405901:49:15Diplom
420HerrMargusMM21501:48:47Diplom
419TrofimovMaksimMERUNMM405801:48:41Diplom
418TimofejevDmitriMM405701:48:38Diplom
417KitvelEveEesti Energia SpordiklubiNN401001:49:05Diplom
416KozachenkoAndriiMM21401:49:09Diplom
415PäärPeeterMM21301:48:53Diplom
414VahersaluKadriNN4701:48:59Diplom
413ValkMaretNN4601:48:43Diplom
412OjokasMartinMM21201:48:33Diplom
411SammalpärgHeittiFB JooksmineNN4501:48:49Diplom
410MänniKristiinaNN4401:48:54Diplom
409HekkKadriSwedbank SpordiklubiNN4301:48:36Diplom
408KuhiTõnuMM453601:48:43Diplom
407IlvesMerikeNN40901:48:44Diplom
406KirsmanHannesSpartaMM21101:48:36Diplom
405LaaneveerSilverMM21001:48:32Diplom
404TyrnovIgorMM405601:48:12Diplom
403PrantsHeikiVõru suusaklubiMM501201:48:33Diplom
402IstsenkoSergeiJK StartMM55601:48:40Diplom
401HeliMadisLHVMM20901:47:59Diplom
400EhaveeAveNN4201:47:58Diplom
399BlackmoreWillMMN1901:48:03Diplom
398KirsmanUrmas200-gaMM20801:48:33Diplom
397LõuneHelenaNN4101:47:47Diplom
396SaardMeelisMM20701:48:31Diplom
395FimbergTeetMM453501:47:51Diplom
394SiibakMerleSparta spordiklubiNN4001:48:22Diplom
393ValdmannVahurKibunaMM20601:48:16Diplom
392OttKristiinaNN3901:48:13Diplom
391VõipRaivoPPA Ida-prefektuurMM501101:48:12Diplom
390VolkeHarryTamrexMM405501:48:15Diplom
389SaareperaJaanusArs ProjektMM405401:47:55Diplom
388IonovaElenaTihvinNN55101:47:46Diplom
387KukkKaidiNN3801:47:58Diplom
386SaarMargusMM20501:47:30Diplom
385MeitusRaivoSK ProrunnerMM501001:48:01Diplom
384LaaspereJaanusMM20401:47:58Diplom
383EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM20301:48:10Diplom
382KamdronKristjanMM20201:48:08Diplom
381VäliTanelProrunnerMM20101:47:55Diplom
380TerveAllanMM20001:47:59Diplom
379PiilbergRaigoMM405301:47:57Diplom
378TennoKatrenaNN3701:47:59Diplom
377WilsonStuartMM19901:47:33Diplom
376MatsKatriinRunwiseNN3601:47:37Diplom
375KossinkovaKristinaNN3501:47:48Diplom
374TammTaagoMM19801:47:42Diplom
373KreekAnnes1JALAVÄEBRIGAADMMN1801:47:21Diplom
372MyullerAlexanderSecond WindMM19701:47:27Diplom
371WallaceVladyslavMMN1701:47:20Diplom
370BeilmannRainerMM19601:47:34Diplom
369KivimäeKonstantinABB SpordiklubiMM19501:47:01Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.