Tulemused 21,1 KM

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
768VälbaMeeliskeremeisterMPA1202:00:55Diplom
767MällasMariaNN11402:00:24Diplom
766KallasLauraNN11302:00:31Diplom
765NõmmikRaivoNikeMM409602:00:17Diplom
764TambergTaunoMM33102:00:33Diplom
763AdamsonAnniElujooksNN11202:00:33Diplom
762VainGreteHarviker OÜNNN402:00:34Diplom
761MägisooRainisRimikadMMJ902:00:18Diplom
760TalviojaToomasMM502802:00:09Diplom
759KondKuidoMM456902:00:25Diplom
758VirkalaMari-LiisNN11102:00:23Diplom
757LesihhinRomanMotusMM456802:00:17Diplom
756AlbreAtsMM33002:00:19Diplom
755MäeMartinSpordiseltsMM32902:00:05Diplom
754GanzaIlyaMM32802:00:17Diplom
753LillemäeHeikkiAsteraMM32702:00:12Diplom
752HeinsaarHeidiKL Rapla Malev/ PPANN11002:00:25Diplom
751HinnSvenMM502702:00:08Diplom
750JaanusteAnzelikaNN451401:59:58Diplom
749AavikHelinaNN10901:59:35Diplom
748OjasaarTaunoSimuna SKMM456701:59:25Diplom
747RandverKristerSA KIKMM32601:59:24Diplom
746SinisaluBirgitNN10801:59:37Diplom
745JegorovKristjanABB SpordiklubiMM32501:59:25Diplom
744LääneEvelyValio Eesti ASNN403101:59:46Diplom
743PerfiljevaOlgaNN403001:59:16Diplom
742TaranenkoEvgenyRunning UnionMM456601:59:27Diplom
741KliimannHelinK-PrintNN10701:59:40Diplom
740VäärtnõuUrmasKükametsa PKMM456501:59:07Diplom
739MändlaMareNN50501:59:42Diplom
738TrallmannTaunoSK JooksupartnerMM409501:59:22Diplom
737VuttVirgo2 jalaväebrigaadMM32401:59:28Diplom
736PorkveliTaaviMM32301:59:08Diplom
735JakobsonMargoMM32201:59:29Diplom
734PeetsoMoonikaNN10601:59:46Diplom
733ArendiAndresMM409401:59:25Diplom
732RaudseppAivarKaitseliitMM551301:59:06Diplom
731ReinumägiRistoMM32101:59:15Diplom
730VõluArturKJK KALEV SILLAMÄEMPA1101:59:31Diplom
729LoodIllarSaint Gobain Glass Estonia SEMM32001:59:40Diplom
728KuusmaMarioSaint Gobain Glass Estonia SEMM31901:59:40Diplom
727PavlenkovaJanaNN10501:59:08Diplom
726MägiJoosepMM31801:59:09Diplom
725Sild-NeemeEikeNN402901:59:05Diplom
724MandriksJaanMM31701:59:10Diplom
723ValgmaaAronMPA1001:59:06Diplom
722KuvaevDmitryMM31601:59:37Diplom
721PärtelKärtNN10401:59:11Diplom
720KarumaaHeneNN451301:59:32Diplom
719MatveevNikolaiMM502601:59:02Diplom
718HabakukMarekMyFitnessMM31501:59:10Diplom
717KokkTarmoMM31401:58:55Diplom
716PaulusPriitPolitsei- ja PiirivalveametMM31301:59:07Diplom
715SärgAllanMM409301:58:52Diplom
714JärmannRain1Jalaväebrigaad ScPMM31201:58:49Diplom
713RolkoMiroslavMM31101:58:46Diplom
712PaatsJoosepSelverMM31001:59:25Diplom
711LuhametsChristinaVytautasNN10301:59:13Diplom
710AruMarekMM456401:59:19Diplom
709TruuKarinLuik Triplets Running ClubNN10201:58:43Diplom
708ManninenErgoMM30901:59:10Diplom
707PriisaarHendrikTelia SKMPA901:59:16Diplom
706HirmoMairoMM30801:58:49Diplom
705TruuElizabethNN10101:58:41Diplom
704ViitakHelleSK Prorunner/ SA Jõgeva HaiglaNN402801:58:55Diplom
703VähiKarinSPORDIGUURUDNN402701:58:46Diplom
702RistheinKirstiSpartaNN451201:58:42Diplom
701KümnikJaakSpartaMM551201:58:42Diplom
700HainToomasMM456301:58:33Diplom
699VitsutMihkelViljandi AerutamisklubiMM30701:58:19Diplom
698PobbulJanekMM409201:58:20Diplom
697KaruUrmoMM30601:58:31Diplom
696ÕunapOliverMM456201:58:40Diplom
695PulleritsTõnuSpordiseltsMM30501:58:41Diplom
694AnnukAveNN10001:58:16Diplom
693RadikKärtJane Salumäe MaratonikoolNN402601:58:40Diplom
692MälkRaulMM30401:58:32Diplom
691MesiRitaNN9901:58:28Diplom
690MaineMatiMM502501:58:14Diplom
689NõmmisteSulevsuusahulludMM456101:58:07Diplom
688RoosCandelaNN9801:58:39Diplom
687RepkinPeterMM456001:58:14Diplom
686KoplisteRauno1 JALAVÄEBRIGAADMM30301:58:04Diplom
685MardlaRiinaKolmeksNN402501:58:27Diplom
684KadarikPeeterMM30201:58:12Diplom
683NõgesMihkelRunwiseMM409101:58:13Diplom
682MaasaluKristjanMM30101:58:33Diplom
681KinNikolaiEesti Raudtee SpordiklubiMM409001:58:28Diplom
680MooratsMartaNN9701:57:53Diplom
679PosatetskiDenisMM30001:58:16Diplom
678SchuttingAnniNN9601:57:55Diplom
677PeterkopfIndrekRKIKMM455901:58:22Diplom
676BurdygaAlexandrMM455801:58:12Diplom
675KeppKaidoMM408901:58:00Diplom
674AndressonAiretG4S SKMM408801:58:04Diplom
673LehismetsJaanMM29901:57:47Diplom
672PõderSiljaNN402401:58:15Diplom
671PayneArronMM29801:57:50Diplom
670RüütelEloNN9501:57:58Diplom
669MälkRobertSK Väga AeglasedMM455701:57:39Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.