Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
68SotsugovSergeiMM401101:30:11Diplom
71RootKonstantinmalwarebytesMM3801:30:22Diplom
73UustaloHektorMM3901:30:30Diplom
74KokkKristjanSWEDBANK / SPARTAMM4001:30:43Diplom
75KindelHannoSK ProrunnerMM45901:30:47Diplom
76TootsAleksanderMM451001:30:49Diplom
77ReiljanRaulMM4101:31:05Diplom
82HiieAlfredMM4401:31:07Diplom
80KuningasAndresMM401301:31:12Diplom
78AinRomet1JALAVÄEBRIGAADMMN701:31:15Diplom
79KuuskJaanusSpartaMM4201:31:17Diplom
81NõmmMardenCoop FinantsMM4301:31:23Diplom
84PetristsevVitaliABB SpordiklubiMM401401:31:45Diplom
83BarausovaValeriaKrasnogvardeecNN501:31:46Diplom
85KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45101:31:53Diplom
86MändRaitTelia SKMM4501:32:00Diplom
87LangAkeABB SpordiklubiMM4601:32:09Diplom
88ŠkubelAndreiMM4701:32:10Diplom
89MölderTaunoPalmakoMM4801:32:23Diplom
90VirmaRagnarMM4901:32:29Diplom
91OrmusErkkiMM451101:32:32Diplom
94AlaTaimarKeskkonnaagentuurMM5201:32:42Diplom
92DranovRomanMM5001:32:48Diplom
93KrimmRaidoTreeningpartnerMM5101:32:48Diplom
95SaadikMadisMM5301:32:53Diplom
96KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM5401:32:57Diplom
102TuubelPriitMM451301:32:58Diplom
97GustovAndreiSecond WindMM451201:33:15Diplom
98MoiseenkoAlekseiPiranhaMM401501:33:15Diplom
99SemenkovAndreiViru JVPMM401601:33:16Diplom
100NugaAhtiMM5501:33:24Diplom
103PaaneRistoMM5701:33:38Diplom
101RaastadChristopherRunwiseMM5601:33:41Diplom
106PrantsenMikkABB SpordiklubiMM6001:33:42Diplom
104VaitIndrekMTÜ SpordiseltsMM5801:33:50Diplom
105IvaskKristoMM5901:34:00Diplom
107TasaneRainMMJ101:34:12Diplom
108SaidlaSiimTreeningpartnerMM6101:34:17Diplom
109KäärdJanekElujooksMM401701:34:17Diplom
111KuznetsovNikolayMM55201:34:19Diplom
110KelderAhtiMM401801:34:21Diplom
112ÄrmUrmasMM50201:34:28Diplom
114KulikovSergeiMM401901:34:29Diplom
113GuitarPavelSpordiseltsMM6201:34:30Diplom
116LinnamägiTaivoMKM JooksuklubiMM6401:34:39Diplom
118KokkKristoMM451401:34:39Diplom
117PakkasArkko4TEAMSMM6501:34:40Diplom
115KambekSiimEKSLMM6301:34:41Diplom
119SumbergJanekMM402001:34:43Diplom
130NugaSilverMM7101:34:53Diplom
128OranenPeeterProrunnerMM7001:34:55Diplom
120KaldaKristjanMM6601:34:56Diplom
122KarolinIndrekMM402101:34:59Diplom
121KozlovOlegMM6701:35:00Diplom
124PaluSilverMM6801:35:05Diplom
127MetsRandelExteryMM6901:35:05Diplom
123LehtlaReigoSAKU MARATONMM451501:35:13Diplom
132SkvortsovPavelMM7201:35:16Diplom
125VeedlaSvenkoopiatehasMM402201:35:20Diplom
126MeierArtur1JALAVÄEBRIGAADMMJ201:35:24Diplom
131KalausHargoMM402301:35:26Diplom
129BorisovSergeyMM50301:35:35Diplom
133MillingMartinSwedbank SpordiklubiMM7301:35:37Diplom
136LementaMarioMM7601:35:40Diplom
134PihoTarvoMM7401:35:42Diplom
135TederKasparMM7501:35:46Diplom
139TepaskindMihkelMM7801:35:46Diplom
141RaudseppRaivoMM50401:35:54Diplom
137UngaRainMM7701:35:56Diplom
142PisaMatiMM8001:35:56Diplom
140VospertHenrikMM7901:35:58Diplom
138GolõnskiJanN+RC TLNMMN801:35:59Diplom
145RaadomArnoEesti Energia SpordiklubiMM8301:36:07Diplom
143ZhingelDmitryMM8101:36:08Diplom
146AhtijainenRistoMM8401:36:14Diplom
144KrilovsRingoWürthMM8201:36:15Diplom
147LeskovSiiriSK JooksupartnerNN601:36:22Diplom
148LajaLehoSK JooksupartnerMM451601:36:23Diplom
149TähepõldMargusMKM JooksuklubiMM8501:36:32Diplom
150KreeIngaJooksupartnerNN701:36:38Diplom
151MällMärtSK JooksupartnerMM8601:36:41Diplom
152LoitMadisMM8701:36:47Diplom
156LättEvelinTartu RulluisuklubiNN801:36:51Diplom
155KuzminaGalinaNNJ101:36:52Diplom
154KottisseReneMM402401:36:53Diplom
153SäärHarryMM8801:36:57Diplom
157RullHendrikSK ProrunnerMMN901:37:00Diplom
158PetrovDmitriiMM451701:37:10Diplom
159HeinaruMarisTreeningpartnerNN901:37:14Diplom
162TuiskTaaviMM9101:37:17Diplom
160SepnikAinarAruut OÜMM8901:37:18Diplom
163SkrjabinMihhailI Love Running TallinnMM402501:37:20Diplom
161KukkKasparMM9001:37:24Diplom
165LiivandiEeroMM9201:37:30Diplom
170ReinsaluRainEesti Energia SpordiklubiMM9501:37:30Diplom
164VoltIvoMM451801:37:34Diplom
171SaarJüriProrunnerMM402601:37:42Diplom
166ÕismaaRaunoMTA SKMM9301:37:47Diplom
169NurkKristiinaTreeningpartnerNN40201:37:50Diplom
168ToomingMarkoMM9401:37:52Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.