Tulemused 21,1 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
101RaastadChristopherRunwiseMM5601:33:41Diplom
102TuubelPriitMM451301:32:58Diplom
103PaaneRistoMM5701:33:38Diplom
104VaitIndrekMTÜ SpordiseltsMM5801:33:50Diplom
105IvaskKristoMM5901:34:00Diplom
106PrantsenMikkABB SpordiklubiMM6001:33:42Diplom
107TasaneRainMMJ101:34:12Diplom
108SaidlaSiimTreeningpartnerMM6101:34:17Diplom
109KäärdJanekElujooksMM401701:34:17Diplom
110KelderAhtiMM401801:34:21Diplom
111KuznetsovNikolayMM55201:34:19Diplom
112ÄrmUrmasMM50201:34:28Diplom
113GuitarPavelSpordiseltsMM6201:34:30Diplom
114KulikovSergeiMM401901:34:29Diplom
115KambekSiimEKSLMM6301:34:41Diplom
116LinnamägiTaivoMKM JooksuklubiMM6401:34:39Diplom
117PakkasArkko4TEAMSMM6501:34:40Diplom
118KokkKristoMM451401:34:39Diplom
119SumbergJanekMM402001:34:43Diplom
120KaldaKristjanMM6601:34:56Diplom
121KozlovOlegMM6701:35:00Diplom
122KarolinIndrekMM402101:34:59Diplom
123LehtlaReigoSAKU MARATONMM451501:35:13Diplom
124PaluSilverMM6801:35:05Diplom
125VeedlaSvenkoopiatehasMM402201:35:20Diplom
126MeierArtur1JALAVÄEBRIGAADMMJ201:35:24Diplom
127MetsRandelExteryMM6901:35:05Diplom
128OranenPeeterProrunnerMM7001:34:55Diplom
129BorisovSergeyMM50301:35:35Diplom
130NugaSilverMM7101:34:53Diplom
131KalausHargoMM402301:35:26Diplom
132SkvortsovPavelMM7201:35:16Diplom
133MillingMartinSwedbank SpordiklubiMM7301:35:37Diplom
134PihoTarvoMM7401:35:42Diplom
135TederKasparMM7501:35:46Diplom
136LementaMarioMM7601:35:40Diplom
137UngaRainMM7701:35:56Diplom
138GolõnskiJanN+RC TLNMMN801:35:59Diplom
139TepaskindMihkelMM7801:35:46Diplom
140VospertHenrikMM7901:35:58Diplom
141RaudseppRaivoMM50401:35:54Diplom
142PisaMatiMM8001:35:56Diplom
143ZhingelDmitryMM8101:36:08Diplom
144KrilovsRingoWürthMM8201:36:15Diplom
145RaadomArnoEesti Energia SpordiklubiMM8301:36:07Diplom
146AhtijainenRistoMM8401:36:14Diplom
147LeskovSiiriSK JooksupartnerNN601:36:22Diplom
148LajaLehoSK JooksupartnerMM451601:36:23Diplom
149TähepõldMargusMKM JooksuklubiMM8501:36:32Diplom
150KreeIngaJooksupartnerNN701:36:38Diplom
151MällMärtSK JooksupartnerMM8601:36:41Diplom
152LoitMadisMM8701:36:47Diplom
153SäärHarryMM8801:36:57Diplom
154KottisseReneMM402401:36:53Diplom
155KuzminaGalinaNNJ101:36:52Diplom
156LättEvelinTartu RulluisuklubiNN801:36:51Diplom
157RullHendrikSK ProrunnerMMN901:37:00Diplom
158PetrovDmitriiMM451701:37:10Diplom
159HeinaruMarisTreeningpartnerNN901:37:14Diplom
160SepnikAinarAruut OÜMM8901:37:18Diplom
161KukkKasparMM9001:37:24Diplom
162TuiskTaaviMM9101:37:17Diplom
163SkrjabinMihhailI Love Running TallinnMM402501:37:20Diplom
164VoltIvoMM451801:37:34Diplom
165LiivandiEeroMM9201:37:30Diplom
166ÕismaaRaunoMTA SKMM9301:37:47Diplom
167KangurRaulOrienteerumisklubi PEKOMM451901:37:55Diplom
168ToomingMarkoMM9401:37:52Diplom
169NurkKristiinaTreeningpartnerNN40201:37:50Diplom
170ReinsaluRainEesti Energia SpordiklubiMM9501:37:30Diplom
171SaarJüriProrunnerMM402601:37:42Diplom
172KukkIllarMM55301:38:03Diplom
173HydeMatthewMM452001:37:53Diplom
174LeimannKristjanMM9601:38:05Diplom
175TammesaluRaulLingvistMM9701:38:07Diplom
176MikhailovDmitriiDynamoMM402701:38:07Diplom
177BogoljubovMarkoMM9801:38:25Diplom
178AndreevAnatoliyRunLepraRunMM9901:38:12Diplom
179KallasUiboMM402801:38:10Diplom
180LõbuHendrikMM10001:38:21Diplom
181IbisMargusMM50501:38:39Diplom
182TopsRainerSK Los TorosMM402901:38:48Diplom
183WebbConnorMM10101:38:24Diplom
184VeselovAntonMM403001:38:15Diplom
185EinasteTanelMM10201:38:55Diplom
186PihlAtsMM10301:38:53Diplom
187VälbaTarvoDHL Estonia ASMM10401:38:51Diplom
188LillmetsÜllarMM452101:39:06Diplom
189PartsMargusViking Line EestiMM10501:39:18Diplom
190MartinsonRaidoMM10601:39:22Diplom
191KamdronKarinNN1001:39:18Diplom
192VeeroosErkiMM403101:38:59Diplom
193VahtraMärtMM10701:39:01Diplom
194KaislaTarmoMM10801:39:12Diplom
195VillikEgleNN1101:39:23Diplom
196KangroDanelSK ProrunnerMM10901:39:19Diplom
197SihtAiliNN60101:39:26Diplom
198VolensMaretTreeningpartnerNN45201:39:22Diplom
199KaaslaKasparHaanja RattaklubiMM11001:39:31Diplom
200EisanJaanikaNN1201:39:34Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.