Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort ascendingNetoaeg
1073VassarMarilySpordiguurudNN20902:28:50Diplom
438AstokMarioRLV MassiveMM20901:49:22Diplom
1072ToomeHeidiNN20802:28:15Diplom
436LilleojaKristo1.jalaväebrigaadMM20801:49:13Diplom
1071LaaniRailiNN20702:28:16Diplom
435TaliMeelis1.jalaväebrigaadMM20701:49:03Diplom
1070SoomePiretNN20602:28:41Diplom
431PorotsinSergeiMM20601:49:07Diplom
1060Torn-KirsipuuMarjeRR SuusaklubiNN20502:27:06Diplom
430GorskovVladislavMM20501:48:55Diplom
1056SaksaTuuliNN20402:27:00Diplom
427MurdElariMM20401:48:36Diplom
1053KovtunovaNataljaMTÜ SpordiseltsNN20302:26:35Diplom
424TjutnevAndreiMM20301:48:31Diplom
1052BalandzinaYanaNN20202:26:07Diplom
422KorneevDenisMM20201:48:10Diplom
1050MäelaMaigiNN20102:26:15Diplom
420TammsaarKristjanSaint Gobain Glass Estonia SEMM20101:48:20Diplom
1048OrgMarisSpordiseltsNN20002:26:00Diplom
418GlushenkovJegorILSS TALLINNMM20001:47:55Diplom
1046PärnaTriinNN19902:25:40Diplom
417KenderKaarelMM19901:47:49Diplom
1044HaaristoHanna-StellaNN19802:25:22Diplom
415LoikHannuAlavere SpordiklubiMM19801:48:00Diplom
1043KaunissaarMerliMupsikudNN19702:25:33Diplom
411SarematTarmoJCi RakvereMM19701:47:53Diplom
1042PotapovTatjanaNN19602:25:25Diplom
410KreutzvaldIvoProRunnerMM19601:47:42Diplom
1041ToomKarinNN19502:24:56Diplom
409KorjusOveMM19501:47:45Diplom
1035ÕnnisRiinNN19402:24:27Diplom
403TukkPatrickMM19401:47:40Diplom
1032RiismaaKaijaNN19302:24:16Diplom
401SiilbekTaaviMM19301:47:23Diplom
1031SädeMerilinNN19202:23:47Diplom
391AaslaidRasmus1.jalaväebrigaadMM19201:47:12Diplom
1028Paulman-SeppiKatreNN19102:23:46Diplom
390BogoljubovMarkoMM19101:47:09Diplom
1023JuntsonNeleNN19002:22:45Diplom
389HiisAlexMM19001:46:59Diplom
1019SuveizdaMartaNN18902:22:45Diplom
388KassatikSvenMM18901:47:06Diplom
1015SeppRegiinaNN18802:21:27Diplom
386SeppAivarMM18801:46:48Diplom
1014LiivaSiiriEesti MeediaNN18702:21:03Diplom
385TedremaaMihkelSuperhands OÜMM18701:46:49Diplom
1008RekkerDianeNN18602:20:27Diplom
383MandriksJaanPolitsei- ja PiirivalveametMM18601:46:23Diplom
1007TarumTuulikyNN18502:20:48Diplom
381EinasteTanelNikeMM18501:46:49Diplom
1002ŠtšepotjevaJanaNN18402:20:19Diplom
379PüviJoonasMM18401:46:44Diplom
993ÖöpikMerlinNN18302:19:36Diplom
378RetsnnikSiimEesti HõõvelliistMM18301:46:32Diplom
989MaislaLiisNN18202:19:27Diplom
376KallisJoelMM18201:46:06Diplom
985NiinepuuEppW3 9PXNN18102:18:52Diplom
373JõgiTarmo MM18101:46:19Diplom
983AasPiretNN18002:19:03Diplom
370TänavMarkoMM18001:46:09Diplom
976KivilaLiisNN17902:18:20Diplom
367KullamägiKarmoMM17901:45:47Diplom
366DoroninJevgeniI Love SupersportMM17801:45:59Diplom
972KaldmaLiinaTelia SKNN17802:18:20Diplom
365NaaberToomasMM17701:46:04Diplom
970KrilloKarolynMight just do itNN17702:17:57Diplom
364MelihJüriMM17601:45:46Diplom
966PildenPiretNN17602:17:33Diplom
362JegorovRuslanSportlandMM17501:45:49Diplom
963EinbergNancyNN17502:17:29Diplom
361Ney-BonanAurelienMM17401:45:34Diplom
961MalininaAlinaNN17402:17:11Diplom
352LehismetsJaanMM17301:45:12Diplom
960SaarTriinHot LegsNN17302:16:56Diplom
351ValtingReemetMM17201:45:16Diplom
955ToomsooPirjoMTANN17202:16:29Diplom
347KaruUrmoSpartaMM17101:45:00Diplom
950TirmasteKerstiNN17102:16:11Diplom
346LüütseppArmo1.jalaväebrigaadMM17001:44:56Diplom
947JõgibertAveKSANN17002:16:00Diplom
345UiskChristofTreeningpartnerMM16901:45:00Diplom
943MuravevaMarinaNN16902:15:38Diplom
344LukinVahurMM16801:44:40Diplom
937VaherAireNN16802:15:16Diplom
342EevaldKasparApnea EstoniaMM16701:44:57Diplom
934LepikGeaNN16702:14:54Diplom
341KitsemetsKaarelMM16601:44:42Diplom
931KoppViktoriaHot LegsNN16602:14:46Diplom
337PuhkReneMM16501:44:42Diplom
926MõikCaisa-MeriliNN16502:14:36Diplom
332KiisTõnisKiisid/LekkodMM16401:44:27Diplom
918KrollKätlinNN16402:13:38Diplom
330RaudKristoMM16301:44:06Diplom
915PolyanskayaOxanaNN16302:13:48Diplom
328AllmägiAapSK ParksiMM16201:43:58Diplom
913KlyukachYuliaNN16202:13:22Diplom
326HirveRaineMM16101:44:17Diplom
912VinnePilleOK KobrasNN16102:13:05Diplom
323VooremäeViljarMM16001:44:03Diplom
911VatsarLiiliNN16002:13:10Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.