Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1252TuudakStenAddGoalsMM50002:17:28Diplom
403AasmaHans-KristjanAjakiri SportMM23001:44:47Diplom
794RaudseppAivarAlutaguse malevMM55901:56:58Diplom
795TallermanIvarAlutaguse malevMM38101:56:58Diplom
570OjaAivarAlutaguse malevMM454401:49:38Diplom
1340KadaiTanelAlutaguse malevMM458502:27:40Diplom
1430SirkelMarisAlutaguse malevNN454703:00:50Diplom
1195PenjanMeelisAlutaguse malevMMN2202:14:19Diplom
721KäenKaireenAlutaguse SUKLNNJ601:54:38Diplom
327HärmaEliisAmblaNNN101:41:43Diplom
535AaslaidKaidoAnu jooksutrennidMM454001:48:41Diplom
377PaavelArgoAnu jooksutrennidMM21501:43:46Diplom
171MetsisAadoAnu jooksutrennidMM10101:34:19Diplom
175VerbitskasMirttiAnu jooksutrennidNN1301:34:31Diplom
242KusmaRomanAQVA SPAMM50701:38:01Diplom
10PollCrisAQVA SPAMM801:16:05Diplom
1120AberthalRanelAQVA SPAMM46802:09:36Diplom
915SaadRaineräripäeva SpordiklubiMM41602:01:05Diplom
1309PuuseppMärtAS JalajälgMM51402:23:35Diplom
803LeemetEditAS JalajälgNN11001:57:09Diplom
408KäbinRaitAS JalajälgMM23401:44:53Diplom
126KäremaAgoAsics 2016MM45801:31:43Diplom
653SuurkaevTaaviASTERAMM33601:52:08Diplom
662LaineveeHeikiASTERAMM33901:52:24Diplom
1059KadasteMeelisASTERA ASMM4013002:06:45Diplom
1170JusikainenLaiviASTERA ASNN22202:12:16Diplom
9KirsipuuRihoAudentese SKMMN101:15:34Diplom
511MattisenGuidoBellfireMM28201:48:16Diplom
645PajundiErkiBisontesolarMM33501:51:53Diplom
275LeerJanekCC Rota MobilisMM15601:39:31Diplom
893PulverMargusChill Out SportMM456702:00:25Diplom
873Sild-NeemeEikeCityspa NN403201:59:36Diplom
149TruninAlekseiCone CenterMM9201:32:54Diplom
1088LavingMarkocruting OÜMM46102:08:29Diplom
439SkolozhabskyyOleksandrCYBERSHOP.EEMM406001:45:42Diplom
1254OrgmetsKatiDancestNN25502:17:34Diplom
6KülmJürgenDiadora/TreeningpartnerMMJ101:14:30Diplom
1268LaenesteKasparDICROMM50402:18:48Diplom
677EiroJariDICROMM409001:53:06Diplom
863NisuKaspare-treening.eeMM40201:59:11Diplom
388ReitavKristoe-treening.eeMM22001:44:17Diplom
516AverkijevAndreiEAK MM28501:48:19Diplom
620RemmelgStenEastmanMM32901:51:11Diplom
521ViltHardiEAÜSMM28701:48:24Diplom
633LuihLiinaEAÜSNN7201:51:31Diplom
684KreutzvaldIvoEBSMM34701:53:27Diplom
1163KokorinaLjudmilaEE Kaevanduse spordiklubiNN405202:11:39Diplom
292RebaneRaitEesti Energia SKMM16501:40:10Diplom
376KitvelEveEesti Energia SKNN40901:43:43Diplom
713OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM455801:54:19Diplom
492UiboaidUrmasEesti Energia SpordiklubiMM453701:47:29Diplom
1267RähmonenTarmoEesti Energia SpordiklubiMM50302:18:39Diplom
1016PaabuskAloEesti Energia SpordiklubiMM4012702:05:12Diplom
587AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55701:50:10Diplom
588OrasMangoEesti Energia SpordiklubiMM407801:50:10Diplom
900UlmLauriEesti Energia SpordiklubiMM41202:00:39Diplom
1424RajasooKarolineEesti Energia SpordiklubiNN31502:48:09Diplom
401VirkGunnarEesti Energia SpordiklubiMM22801:44:44Diplom
150KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM9301:32:56Diplom
177RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM10401:34:33Diplom
443VisterTriinuEesti Energia SpordiklubiNN3901:45:57Diplom
1147MölderEinikeEesti Noorsootöö KeskusNN21602:10:31Diplom
753LapimaaKaarelEesti õhuvägiMM37101:55:35Diplom
20SimsonPriitEesti PäevalehtMM1601:19:18Diplom
1010UiboaidAiriEesti Panga SpordiklubiNN404302:05:01Diplom
1302NõmmelaMihkelEesti Panga SpordiklubiMM458402:23:10Diplom
198KinEdvinEesti Raudtee SpordiklubiMPA201:35:57Diplom
746KinNikolaiEesti Raudtee SpordiklubiMM409601:55:18Diplom
854MizerTuuliEesti Raudtee SpordiklubiNN403001:58:51Diplom
605AmmonAntsEesti Raudtee Spordiklubi MTÜMM454701:50:45Diplom
663LiiraUlvarEesti SportlaneMM408901:52:27Diplom
878ToomeTõnisEHKMM60501:59:48Diplom
635LilleorgAgoEKNKMM454901:51:32Diplom
252KambekSiimEKSLMM14301:38:26Diplom
694VainjärvHillarEKVAMM65101:53:40Diplom
816PütsepMaarjaElioni SpordiklubiNN11301:57:25Diplom
1296PajuMarekElisa spordiklubiMM51202:22:39Diplom
206KäärdJanekElujooksMM11801:36:31Diplom
1310RüütelKullaElujooksNN501502:23:49Diplom
1386RaukRaileEolaneNN29902:34:09Diplom
1303VärkNadeždaErgoNN406502:23:10Diplom
519LjubtšenkoBorisEru Surf TeamMM28601:48:22Diplom
1100VaskRaavoEstonian CellMM46302:09:03Diplom
236KuusaluIvoEUKMM13301:37:47Diplom
612PaduMareFB JooksmineNN401901:51:02Diplom
137OjalillRaimondFB JooksmineMM402401:32:23Diplom
654PartsRaunoFB JooksmineMM408701:52:13Diplom
180TaalArlesFB JooksmineMM403001:34:58Diplom
1278PärnMargoFiskarsMM50502:19:39Diplom
93MõekEgonGlamox HE ASMM401401:28:57Diplom
1121VaigurandTaimaGrossi ToidukaubadNN20802:09:36Diplom
1149KanemägiValdoGrupeerunud spordilaiskuridMM47602:10:41Diplom
109MölderTaunoHaanja SuusaklubiMM6801:30:35Diplom
449SihtAiliHagar ASNN55101:46:06Diplom
1192LilleLiisHarju KEK RSKNN65202:14:10Diplom
343LüüsSigmarHeiko ja Madise jooksuklubiMM19201:42:12Diplom
517HarveyJamesHKCMM407001:48:19Diplom
1290ReinsaluSilleIisaku SpordiklubiNN26902:20:24Diplom
796KosemetsImreImsi OÜMM38201:57:01Diplom
619HirveRaineItella MM32801:51:09Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.