Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
312SuursaarÜloUniversity of TartuMM501101:41:05Diplom
1338SuitsAndrusMM504402:27:10Diplom
315TellingUrmasvaba meesMM501201:41:18Diplom
576BorisovSergeyMM502301:49:50Diplom
579SarapuuArvoMM502401:49:53Diplom
324MaisteAndrusTreeningpartner/DiadoraMM501301:41:37Diplom
840BondarenkoAlekseiMM503301:58:12Diplom
329KaljurandAinMM501401:41:49Diplom
87ÄrmUrmasMM50101:28:41Diplom
1368MarcinkeviczJüriSpartaMM504502:31:23Diplom
859LodeAvoMM503401:59:05Diplom
860TiimusVeljoTrismaileMM503501:59:06Diplom
1116HennoTannarSaint Gobain Glass EstoniaMM503902:09:29Diplom
350PrantsHeikiVõru SuusaklubiMM501501:42:30Diplom
1122SaarJohannesMM504002:09:40Diplom
1140KiensJüriMM504102:10:21Diplom
642RootareOttRitska SKMM502501:51:50Diplom
141LantsovValeriiMM50201:32:29Diplom
169LauringKarreProRunnerMM50301:34:17Diplom
426EkholmElmarMM501601:45:24Diplom
682NurmikAndrusProRunnerMM502601:53:22Diplom
453PaulusHugoMM55501:46:14Diplom
1223IstsenkoSergeiJK StartMM551402:16:01Diplom
468PlumerRaivoMM55601:46:40Diplom
281KukkMeelisSUKL JõuluMM55301:39:45Diplom
794RaudseppAivarAlutaguse malevMM55901:56:58Diplom
285ToomToomasSK StaminaMM55401:39:52Diplom
802RoobaKuidoTK MispoMM551001:57:07Diplom
587AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55701:50:10Diplom
1099VaasnaTiitMM551302:08:59Diplom
606AunpuKenTreeningpartner Pirita/BriketipoisidMM55801:50:46Diplom
1382TammTiitMM551502:32:51Diplom
1396SüllaAllanMM551602:37:10Diplom
894KardakovAleksandrMM551102:00:26Diplom
1413SokkAndresMM551702:44:49Diplom
153JesseAivarValga WalketaMM55101:33:12Diplom
166LaasuArnoldSK SaardeMM55201:34:05Diplom
946EglitJaanusMM551202:02:28Diplom
974LopsikAndreiMM60602:03:36Diplom
1017ÕunapuuUnoÕunapuuMM60702:05:18Diplom
518SakkeusJüriJooksupartnerMM60201:48:21Diplom
1063MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60802:07:05Diplom
584LettKalleMM60301:49:59Diplom
618LaanmetsJüriMM60401:51:08Diplom
1387PihlajaniemiMarkkuSmileritMM60902:34:12Diplom
878ToomeTõnisEHKMM60501:59:48Diplom
385KirpuPeeterTrismileMM60101:44:04Diplom
991ÄnilaneJuhanViljandi Ratta KlubiMM65202:04:29Diplom
1276TrausReinMM65402:19:30Diplom
1084WelsbergMikkMM65302:08:10Diplom
1418KotsenkovVladimirJK StartMM65502:47:02Diplom
694VainjärvHillarEKVAMM65101:53:40Diplom
1246ÜprusErik-VoldemarMM70302:17:05Diplom
266LeesmäeJüriOK WestMM70101:39:15Diplom
827TuurÜloMM70201:57:54Diplom
1363VehlmannJaanJK HERMESMM70402:30:25Diplom
705MüürJanSK PõltsamaaMMJ701:54:05Diplom
209NagelGeorg-HaraldPioneeripataljonMMJ501:36:38Diplom
990KuusikKautePioneeripataljonMMJ1102:04:28Diplom
1247LeeGenSK Vanad OlümpiaaladMMJ1402:17:08Diplom
1005BirkMortenPioneeripataljonMMJ1202:04:56Diplom
755SiemannGeorg MartinTüritriMMJ801:55:36Diplom
6KülmJürgenDiadora/TreeningpartnerMMJ101:14:30Diplom
1320VooglaHenriPioneeripataljonMMJ1502:24:27Diplom
44FreibergArviPioneeripataljonMMJ201:23:32Diplom
51HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMJ301:24:14Diplom
843KivisildArtamMMJ901:58:18Diplom
360PriisaarEvertTelia SKMMJ601:42:46Diplom
132LuiRagnarSK ProRunnerMMJ401:32:10Diplom
1168KaasikIndrekPaapmeister (RAHA)MMJ1302:12:06Diplom
914ErteKristoMMJ1002:01:02Diplom
451UiskChristofTreeningpartnerMMN601:46:09Diplom
972BorkKasparMMN1502:03:31Diplom
720OlvetRivoMMN1001:54:34Diplom
993TammsaarAl WilliamMMN1602:04:31Diplom
996KaurGerrerthMMN1702:04:39Diplom
243TukkPatrickMMN501:38:07Diplom
505TipnerMargusPioneeripataljonMMN701:48:00Diplom
9KirsipuuRihoAudentese SKMMN101:15:34Diplom
1033TäppKevinLiliina OÜMMN1802:05:47Diplom
1293SamsSiimMMN2302:20:54Diplom
1307AstokHaraldMMN2402:23:34Diplom
47TõnströmEnariPioneeripataljonMMN201:23:54Diplom
815MaranMarvinMMN1101:57:23Diplom
565TakkMihkelMMN801:49:31Diplom
1364HellamaaKoitMMN2502:30:44Diplom
92SäärHarryÜhinenud GängstaräpparidMMN301:28:52Diplom
868PalmikMartinMMN1201:59:28Diplom
1389ToomingKristjanMMN2602:34:26Diplom
1138PaapJoelPaapmeistridMMN1902:10:17Diplom
1158SeliAhtoMMN2002:11:05Diplom
903VirkunenEgertMMN1302:00:44Diplom
911PedajasKarel RometMMN1402:01:01Diplom
660PungasStenver-KrisSportland Eesti ASMMN901:52:19Diplom
1176NukkiStenMMN2102:12:54Diplom
170GolõnskiJanMotusMMN401:34:19Diplom
1195PenjanMeelisAlutaguse malevMMN2202:14:19Diplom
701PõderAnuNN8901:53:59Diplom
957KrilloKarolynMight just do itNN15302:02:52Diplom
1213KokkHilleNN23702:15:29Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.