Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
118KottisseReneMM7501:31:22Diplom
374TerveAllanMM21401:43:41Diplom
630TambaumVahurMM33101:51:23Diplom
886OrloAndreasPlaytechMM40802:00:07Diplom
119KrilovsRingoVokaMM7601:31:24Diplom
888ViilmaaSvenMM40902:00:12Diplom
377PaavelArgoAnu jooksutrennidMM21501:43:46Diplom
1145TulkTanelMM47402:10:26Diplom
122TuttMarkoTreenigpartnerMM7701:31:27Diplom
1146RehkliReimoMM47502:10:30Diplom
1402VaarmaMatisMM53402:38:54Diplom
123AndlaMartinSpartaMM7801:31:30Diplom
124PakkasArkkoMM7901:31:34Diplom
892OagoReinoMM41002:00:24Diplom
125KirssMairoMM8001:31:36Diplom
1149KanemägiValdoGrupeerunud spordilaiskuridMM47602:10:41Diplom
382RaudÜllarSwedbank SKMM21601:43:53Diplom
639KärmoAllarNovabuilders OÜMM33201:51:45Diplom
384KelderOliver1. jalaväebrigaadMM21701:44:00Diplom
129KokkKristjanSparta/SwedbankMM8101:31:59Diplom
641PoomFredMM33301:51:48Diplom
1153JärmannRainKaitsevägi/ScoutspataljonMM47702:10:44Diplom
386PilleRomanSidepataljonMM21801:44:05Diplom
898KäärMargusMM41102:00:30Diplom
387KurikKristjanMM21901:44:16Diplom
388ReitavKristoe-treening.eeMM22001:44:17Diplom
644PisaMatiMM33401:51:50Diplom
900UlmLauriEesti Energia SpordiklubiMM41202:00:39Diplom
133PaeKarlMM8201:32:11Diplom
389VolkeHarryTamrexMM22101:44:18Diplom
645PajundiErkiBisontesolarMM33501:51:53Diplom
1157RaudseppMarkoMM47802:11:02Diplom
134TruumaaMarekMM8301:32:13Diplom
1159PopsMirkoMM47902:11:17Diplom
136KalameesMikk1. jalaväebrigaadMM8401:32:20Diplom
392EhalaEeroMM22201:44:23Diplom
904MäeMartinSpordiseltsMM41302:00:46Diplom
905SaidlaTarmoABB SpordiklubiMM41402:00:46Diplom
138AlaTaimarKeskkonnaagentuurMM8501:32:23Diplom
394JõesaarRainerMM22301:44:24Diplom
906PurretMarkoMM41502:00:50Diplom
139LoitMadisMM8601:32:23Diplom
140HeliMadisLHV sportMM8701:32:24Diplom
396NummertTaaviMM22401:44:29Diplom
653SuurkaevTaaviASTERAMM33601:52:08Diplom
398MüntAinarMM22501:44:32Diplom
1166AnnikoReikoMM48002:11:45Diplom
399SerovAlekseyMM22601:44:36Diplom
655LauriMartenMM33701:52:15Diplom
144RaudsaarTaaviMM8801:32:35Diplom
400VolkeRaulTamrexMM22701:44:43Diplom
145TammikTaavetMM8901:32:36Diplom
401VirkGunnarEesti Energia SpordiklubiMM22801:44:44Diplom
1169TollimägiTõnisMM48102:12:10Diplom
146LabeAndreMM9001:32:41Diplom
402TemperRaidoSaku Õlletehase SpordiklubiMM22901:44:46Diplom
147AllmägiAloSK RadaMM9101:32:47Diplom
403AasmaHans-KristjanAjakiri SportMM23001:44:47Diplom
915SaadRaineräripäeva SpordiklubiMM41602:01:05Diplom
404KaljurandLauriMM23101:44:48Diplom
149TruninAlekseiCone CenterMM9201:32:54Diplom
405SkvortsovPavelSecond WindMM23201:44:49Diplom
661TammsaluMeelisMTÜ Telia SpordiklubiMM33801:52:22Diplom
917MaivelMikkKorp! LeolaMM41702:01:18Diplom
1429SiimannSiimMM53502:52:50Diplom
150KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM9301:32:56Diplom
406KirsmanUrmasMM23301:44:51Diplom
662LaineveeHeikiASTERAMM33901:52:24Diplom
1431BanIštvanMM53603:00:50Diplom
408KäbinRaitAS JalajälgMM23401:44:53Diplom
664TänavMarkoMM34001:52:35Diplom
409UrvaMarius-JuliusMM23501:44:53Diplom
921MikkelsaarMihkelMM41802:01:25Diplom
410PetersonKristjanMM23601:44:54Diplom
155HansenJaanSidepataljonMM9401:33:19Diplom
667MäepereMartinMM34101:52:38Diplom
923LevijärviOttoMM41902:01:28Diplom
412HeathHarrison500th EngineersMM23701:44:57Diplom
924BoddyChristopherMM42002:01:29Diplom
157GuitarPavelMTÜ SpordiseltsMM9501:33:41Diplom
925SaaremägiPriitMM42102:01:41Diplom
1181KorjusOveMM48202:13:33Diplom
1182TilkToomasMM48302:13:36Diplom
415VeelainMaikelMM23801:44:59Diplom
671RandmäeKristianMM34201:52:52Diplom
1183StrauchSiimMM48402:13:39Diplom
160OjaReimoMM9601:33:46Diplom
672ToomTarvoÜhinenud GängstaräpparidMM34301:52:53Diplom
161NikandrovKirillMM9701:33:54Diplom
929ÖöpikMihkelMM42202:01:49Diplom
162PihlapEinarRaintree Estonia OÜMM9801:33:56Diplom
675ArroHansMM34401:52:57Diplom
931AguilarEnriqueMM42302:01:51Diplom
420PäärPeeterMM23901:45:11Diplom
676DanilyukBogdanTransferwiseMM34501:53:03Diplom
165SildLasseMM9901:34:03Diplom
421ReinumägiMadisMM24001:45:12Diplom
1189PakasteAndriusMM48502:13:59Diplom
422NigolRistoMM24101:45:14Diplom
423PalosonMirekMTÜ SpordiseltsMM24201:45:14Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.