Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2495RandväliVeenaNN458801:04:42Diplom
2494RäliKristaNN458701:04:22Diplom
2493VihmanMarlenRimikadNN62001:04:42Diplom
2492ReelendReginaSveba-Dahlen Baltic SpordiklubiNN4013001:05:46Diplom
2491KarriRiinNN61901:05:54Diplom
2490EhatammLauriSpordiselts/Coca-Cola HBC EestiMM69101:05:53Diplom
2489TintDianaNN4012901:04:57Diplom
2488EhrlichKristoMPB10901:06:11Diplom
2487JoonasVoognaMPB10801:05:26Diplom
2486ReimannUrmasMM4511801:05:04Diplom
2485KülanurkKülliNN458601:06:09Diplom
2484RiismaaHelenNN61801:04:20Diplom
2483SoometsJonnaNTB5401:04:13Diplom
2482RostinRonjaNTB5301:04:43Diplom
2481SammelRobertMPB10701:05:48Diplom
2480HaapsalSvetlanaOriflame EestiNN458501:05:24Diplom
2479SavitskiHeli-MallNN504001:04:23Diplom
2478LandLiinaSpordiseltsNN61701:04:14Diplom
2477KikasLauraTallinna VanglaNN61601:04:28Diplom
2476SaksSiretEesti Energia SpordiklubiNN61501:04:31Diplom
2475SiilsaluMaarikaNTB5201:04:11Diplom
2474KukkAivarMM4511701:05:41Diplom
2473TiitsuDoloresNTB5101:05:01Diplom
2472KleitzKeitiNNJ1801:04:42Diplom
2471LilleojaBirgitNN61401:05:05Diplom
2470SildSirliNN4012801:04:43Diplom
2469MeidlaKristiNN61301:05:05Diplom
2468MõekKadiNN61201:05:38Diplom
2467DeketSergeiMM69001:00:35Diplom
2466SeppToomasMM68901:04:47Diplom
2465LippÜlleNN551401:05:00Diplom
2464HeinKerttuNN61101:04:09Diplom
2463NovikovErikaNNN6601:04:17Diplom
2462KarisPiretNN61001:05:03Diplom
2461ŠlajusSigritValio Eesti ASNNN6501:04:52Diplom
2460SepamägiKadi-MaiRademarNN60901:04:35Diplom
2459VahkalGailiNN60801:04:56Diplom
2458SaarSigridSky PlusNN60701:04:45Diplom
2457JõesaluHenriElioni SpordiklubiMM4020301:05:27Diplom
2456AnnusSiretNN4012701:05:27Diplom
2455SaarniitSilviaADDINOLNN60501:05:35Diplom
2454LepikAleksanderMM68801:04:01Diplom
2453JärvaMattiMM70401:04:07Diplom
2452KrikkTriinNN60601:04:24Diplom
2451ÕimAnneliNN4012601:04:15Diplom
2450LinkJaanikaNN60501:04:32Diplom
2449PalderKristaNN60401:05:44Diplom
2448TšernovKailiMustvee Betaania KogudusNN60301:04:48Diplom
2447ToompuuLiinaNN60201:03:58Diplom
2446VeelmaaHelenaNNN6401:04:53Diplom
2445RääbisAinMM4511601:05:51Diplom
2444KursRenateNTA3601:05:22Diplom
2443JunkerKaidarTartu VanglaMM68701:04:52Diplom
2442TruhhanDarjaNN60101:05:01Diplom
2441SõskovaZannaMotus SKNN60001:05:01Diplom
2440RannametsUrmasMM505401:05:06Diplom
2439SokkEvelinNN59901:04:06Diplom
2438EekJüriMM4020201:04:53Diplom
2437ProosMari-LyNN59801:04:53Diplom
2436KassPiretNN59701:04:53Diplom
2435KroonKristelNN59601:04:25Diplom
2434UusjärvRihoMM68601:04:30Diplom
2433RätsepKailiNN59501:04:38Diplom
2432VõsuHelleValio Eesti ASNN551301:05:19Diplom
2431AulikLiisu AulikNN59401:04:01Diplom
2430TormArtiMPB10601:05:10Diplom
2429LauriHelenNNN6301:04:48Diplom
2428RolitšAlekseiMM68501:03:46Diplom
2427BastigSvenAQVA SpaMM68401:04:41Diplom
2426MalovaMarinaNN59301:05:46Diplom
2425SammelsaarSilvaNN59201:04:53Diplom
2424RolitšMarkusMPB10501:03:45Diplom
2423RohtjärvBirgitNN59101:03:44Diplom
2422RistKarinNN59001:04:38Diplom
2421SeppTeesiNN58901:04:15Diplom
2420HermannKristinaNN58801:05:00Diplom
2419PärnojaGeaNN58701:04:22Diplom
2418TammPiretNN458401:04:15Diplom
2417KõivSigneE ButiikNN58601:04:33Diplom
2416ViiraMarjuMtÜ spordiseltsNN458301:04:37Diplom
2415SuikTanelKolm paksuMPB10401:04:36Diplom
2414ReemannMarleenNTA3501:04:01Diplom
2413HansenKadi-LiisElva SpordiliitNTB5001:03:29Diplom
2412Liivak-AtkinsonKetlinNN58501:03:28Diplom
2411TungalMareNN503901:03:43Diplom
2410MattiKarlõhutÕrjepataljonMMJ3701:04:31Diplom
2409LuikMareNN503801:04:54Diplom
2408KramerMarieNTB4901:03:52Diplom
2407SooneMartenASTERA ASMM68301:05:00Diplom
2406ReinAigiNN458201:04:20Diplom
2405AsuKüllikiNN458101:03:49Diplom
2404BergmannTristanMPB10301:05:04Diplom
2403PajulaKärolinNN58401:03:38Diplom
2402VäinasteKristiinaNN58301:04:27Diplom
2401KüüleOliverMMJ3601:03:14Diplom
2400KallasmaaIvarHAT-AutoMM68201:04:40Diplom
2399PungKerstiNN503701:04:48Diplom
2398KäärikMarikeHÄirekeskusNN503601:04:15Diplom
2397MeristoMerilynNN4012501:03:51Diplom
2396MeisnerRihoLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM4511501:03:55Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.