Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
521ErkkiAadliSaue TammedMM25301:48:0000:50:23
182KasparAarnaMM9801:34:3200:44:00
952JanneAasNN15702:08:5601:01:07
491RaigoAasMM24001:46:4400:52:17
993ViiveAasmaNN452102:13:4001:00:26
159HannoAasteMM8401:33:0300:44:28
130KaidoAasumetsRakvere AmetikoolMMJ601:31:0100:40:52
610HelinaAavikNN6701:51:4200:52:27
921MarieAbelNN15102:07:1101:01:34
37ViktorAfanasjevShvsm-KrasnogvardeetsMM45201:22:2600:38:03
649HansAguMM30601:52:5500:53:30
725AivoAguEesti VibuliitMM33301:56:4100:51:09
488RistoAhtijainenMM23801:46:3500:51:30
316RihoAhtijainenMM16001:40:3800:48:37
860HelenAineloNN12802:03:0800:57:21
1034SulevAinloAru Grupp ASMM456802:23:1301:01:06
425HannelyAitmanNN3601:44:2500:49:59
634EgertAkenpärgMM29601:52:0800:53:16
439TaimarAlaMM21801:45:1700:48:35
202lariAlametsMM452101:35:4300:43:40
862MaieAlaotsKunglaNN451502:03:1100:56:46
840TõnuAlatseiMM37002:01:4800:56:47
412AugustAlbertMM453901:44:2500:47:55
153PriitAlekaskMM8001:32:2100:43:31
953MarinAleksejevaNN15802:08:4500:56:14
782IngvarAllekandDomus KinnisvaraMM35101:58:4300:55:28
67TambetAllikTeiper OüMM55101:25:5800:39:28
631GreteAlmreViljandi SuusaklubiNNJ301:52:1600:52:02
714AiriAlnekNN50501:56:1000:53:39
470KarmenAlnekNN4401:46:3900:47:09
1021EnnAltinMM4012202:19:0401:07:46
789HelenAltkülaNN11001:59:1100:54:38
891AhtoAltmetsMPoisid1102:05:1100:53:55
696MikkAltmetsMM409501:55:0100:54:16
132OliverAlverMM6901:31:0500:43:54
332ToomasAmerMM405201:41:1500:43:13
996AntsAmmonEesti RaudteeMM4011702:14:0801:02:28
19OlgaAndrejevaStamina Arcotransport TeamNN201:19:2400:37:21
1030NeleAndresenEesti LennuakadeemiaNN18802:21:1701:07:41
183ErliAnkroNN1101:34:5300:43:46
309MihkelAnniloMMN1401:40:4600:44:46
864AveAnnukNN13002:03:2100:58:38
919AlvarAnnukMMJ2202:07:1900:58:38
582AveAnsperTartu valla spordikoolNNJ201:50:2600:52:02
46ArviAntonPõhjakotkas ViljandiMMN501:23:4100:39:29
788MailiAntonsAmbla SKNN402401:59:0900:54:38
373LiinaArengNATO CCD COENN3301:42:5900:48:06
4DmitriAristovSK MitsMMN101:09:0700:31:54
655KristiAronKunda ühisgümnaasiumNN7501:53:0900:51:45
103Liis-GreteArroStamina Arcotransport TiimNNN201:28:3600:42:01
193AlariArroMM10301:35:1700:43:35
414lauriarusHäT SystemsMM20801:44:2200:47:21
406DavidArutyunyanMM20501:44:1300:47:46
723KairiAruvaldElioni SpordiklubiNN9201:56:1400:56:06
819AndoAstorMM4011002:00:5100:56:41
685EretAunMTA SKNN8201:54:1500:52:42
368VirpiAunisonNN3101:42:5300:47:50
415AndreyAvanesovMM501601:44:2800:49:21
971LeaAvangoNN50902:10:3601:00:08
471MeelisBaumanMM23401:46:1600:49:53
51JaanusBaumanMM3101:24:1200:39:15
646MärtBaumverkMM409201:52:4900:49:54
925EgertBelitševPPAMM39402:07:5000:59:31
513JelenaBeljantsevaNN5101:48:0700:49:52
27AlekseyBelousovSylvia.gatchina.ruMM40301:20:4200:37:44
200GalinaBernatSK StaminaNN55101:35:4100:44:53
259MariBoikovNN1901:38:2500:45:15
664MaiaBoltovskyNN401501:53:2900:52:02
121MihhailBõtškovInFocusMM6301:30:1500:41:48
1040KarinBraunElioni SpordiklubiNN404902:25:2101:09:33
578RobertBrookesMM408601:50:1600:52:33
227PeepBušinMM11501:36:3800:45:22
1012PedroCastroMM41702:17:0400:57:26
818ArturDianovMM36302:00:5000:56:40
92JanDubrovskiMM5001:28:0600:40:09
776EgonEelmetsMM35001:58:4700:52:53
1041PamelaEesmaaTervis PlussNN19102:25:3501:05:42
170AhtoEesmäeRMK MetsasõbradMM402701:34:1400:44:26
98ErkkiEhasaluMM5401:28:2100:41:05
173LauriEhrenpreisMM9301:34:3300:43:41
902SerenEilmannNN14302:05:5800:58:22
944MihkelEimlaOlen Hanna BoifrendMM39902:08:4200:52:34
58MartEinastoMM40801:24:5200:39:30
735PeeterEinbaumMM33701:56:4400:55:18
991MeelisEinsteinSK KNTMM503002:13:1800:59:54
518JaanikaEisanNN5301:48:1800:49:43
377AndrusEiserMM19001:42:5400:48:04
1029KatrinEksMõisa AitNN18702:20:5900:59:37
148EinarElhiFarovent OY Suomi sivuliikeMM451501:32:1800:42:40
937RaivoElkenKirde KRKMM39802:08:0901:01:38
977AivoElkenKirde KRKMM40602:11:3901:01:39
722JaanElkenPEEKONMM33101:56:0200:56:10
520MargoEngelFB JooksmineMM25201:48:2200:49:42
63LauriEnnMM3401:25:5000:40:30
57KristjanEnnoElionMM40701:24:3900:39:29
215RannoEralaMM403501:36:2100:45:48
837KarlErlenheimMM36802:01:4500:55:23
863EveliineErmNN403202:03:3800:55:20
1077AnniErmViru FolkNN21102:36:4301:09:09
274RaitErmannRademarMM13601:38:2500:47:07

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.