Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
925EgertBelitševPPAMM39402:07:5000:59:31
158MargusMaisteProgeMM8301:33:1100:42:39
414lauriarusHäT SystemsMM20801:44:2200:47:21
670KaidoKizantMM409301:53:2800:54:53
159HannoAasteMM8401:33:0300:44:28
415AndreyAvanesovMM501601:44:2800:49:21
671VelloLutsMM31201:53:2700:51:35
160KarlSooväliMM8501:33:2100:43:55
416andohermsaluMM20901:44:1900:49:02
928AivarTuuhaAru Grupp ASMM39502:08:0201:00:21
161SilverKösterMM8601:33:1700:43:27
417HeikiMeierMM406301:44:1700:49:15
673ValdekRohtmaFB JooksmineMM31301:53:5100:51:27
929MartMiksonPaide LinnavolikoguMM551502:07:4501:01:15
162JakobGillMMJ801:33:4000:45:18
418PeeterKurgMM21001:44:1200:48:32
674IndrekLõhmusJO-TEMM502601:53:5500:54:49
930RaivoLauriMM456102:08:0100:59:17
163SanderPihlakMM8701:33:2500:44:04
164EerikHeldnaMM8801:33:4400:44:20
420AvoSiilakMTü MetsasõbradMM406401:44:2600:49:02
932JevgeniSimonovMM39602:07:5501:00:08
165IndrekReitkamMM8901:33:3400:44:21
421llarVillMM406501:44:3500:48:07
166MartinMillingMM9001:33:5700:42:02
678ErkiPällMM31401:53:3500:53:21
934JüriMarcinkeviczSpartaMM456202:07:5401:00:35
167AivoJõemetsTeam 30+MM402601:34:1500:43:23
423VALERIROOSEesti KrediidipankMM454001:44:1300:49:18
679RudolfJeeserKaitseliit Rapla malevMM409401:53:3000:52:59
424MirekPalosonMM21101:44:2400:49:59
680RaunoSaidlaMM31501:53:3500:51:17
936AndreiUksovLõuna-Eesti HaiglaMM39702:08:1500:58:24
169Vjatš?eslavMurovMurov Ski Team/Capital Mill OüMM9101:34:1700:39:30
681ArnoSibulMM31601:54:1800:51:29
937RaivoElkenKirde KRKMM39802:08:0901:01:38
170AhtoEesmäeRMK MetsasõbradMM402701:34:1400:44:26
426HannoRudissaarPaide GümnaasiumMMJ1401:44:3500:49:36
682AlexKokkMM31701:54:1600:53:38
171AareNurkMM451601:34:2200:42:34
939Tauri-ViljarVahesaarMMN3202:08:4900:51:04
172JannoPajupuuMM9201:34:1400:44:01
428MarioRegoPäästeametMM21201:44:4600:50:06
684GunnarTõldseppBig Ben PubiMM31801:54:0800:52:47
173LauriEhrenpreisMM9301:34:3300:43:41
429AndreiTšerednikMM21301:44:4300:49:22
174TaaviTilkMM9401:34:3100:44:57
430AndreLallMM21401:44:4900:48:12
686RaulKoppelMMN2601:54:1200:52:38
175ReinRätsepMM451701:34:1700:44:33
431EvenPaloKirde KRKMM21501:44:3700:48:53
176MarekMustonenMM402801:34:2400:44:21
432kaidokarussaarMM454101:44:5900:48:55
688JaanNiitsooRaplamaa Tublid MaratoonaridMM31901:54:2200:52:17
944MihkelEimlaOlen Hanna BoifrendMM39902:08:4200:52:34
177elvissepparfb jooksmineMM9501:34:4800:44:24
433RolandMälloMM21601:45:0800:49:52
689Kert-RobertNõmmeMM32001:54:3800:53:42
945KuldarKuttiMM40002:08:4900:56:58
178HillarIrvesMTü Spordiühing EkstreemparkMM451801:34:5000:43:45
434KaljuHanniMM21701:44:5100:49:51
690IndrekViilMM32101:54:5600:53:13
179MeelisTaliKirde KRKMM9601:34:3100:44:34
691GunnarZirnaskValio Eesti ASMM551301:54:4400:53:51
947KaidarViikmanSA KIKMM40102:08:5600:59:48
180RainRaunMM402901:34:4900:44:27
692AleksandrSeppInFocusMM32201:54:4400:53:22
948TiitMauerMM456302:08:4300:57:22
181RandoSoomreMM9701:34:4600:43:36
437AleksandrKardakovWHMM55501:45:0100:48:44
949raivoKliimannBHRAMM456402:08:5600:57:34
182KasparAarnaMM9801:34:3200:44:00
438PaavoNaeljooks.eeMM406601:44:5200:50:06
694MattiasLiivakPEEKONMM32301:54:4700:56:48
950RaidoKrimmJK JalgpallihaiglaMM40202:08:4701:05:07
439TaimarAlaMM21801:45:1700:48:35
695IvarLillebergTehnilise Järelevalve AmetMM32401:55:0500:55:47
951TaunoTrallmannJooksupartnerMM40302:08:3901:01:34
184MihkelGillMMN1001:35:0500:45:18
440TaimarTilgreok Põlva KobrasMM501701:45:1600:50:54
696MikkAltmetsMM409501:55:0100:54:16
185JuhanJüriadoMM9901:34:5700:44:37
697AlexandrSvetliciniiTTüMM32501:54:5500:51:15
187ErtiKaresMM451901:34:4600:47:52
443AndreZahharovMM21901:45:2200:50:09
188IngmarPärtelpoegMM403001:35:0100:43:59
444TanelRoobaMispoMMJ1501:45:1200:48:51
956AndreRozenthalMPoisid1302:09:3000:53:15
189MeelisLaanemetsKirde KRKMM10001:35:1100:43:16
190AhtiNugaMM10101:35:0300:44:35
446AivarRaudseppAlutaguse MalevMM501801:45:3100:49:03
702JanarJürgensMM32601:55:1000:50:56
958ToomasOjakäärMM40402:09:2500:56:29
191KristjanTammsaarSaint-Gobain Glass Estonia SEMM10201:35:1700:44:27
447PelleNepperSpordiselts KaidoMM22001:45:3200:49:45
192loSuursaarMM50501:35:1900:45:38
704AlderHarkmannMM32701:55:0400:56:16
193AlariArroMM10301:35:1700:43:35
449SiimPeetrimägiMM22101:45:2000:49:58
705AndresRaudseppRakvere AmetikoolMMJ1801:55:4000:50:06

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.