Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
494KadriSepalaanSuusahulludNN4801:47:0300:49:50
239RiinuVassiljevFB JooksmineNN1801:37:1200:45:49
496SirjeKinkNN45501:47:0000:49:13
752MonikaLehtmetsPärnu Kahe Silla KlubiNN9801:57:0900:56:44
1008KatiKilkNN17902:15:4701:02:46
1009AnniJatsaNN18002:16:3901:01:30
498EveHärmRaineri jooksuklubi/ TallinnaNN4901:47:0600:50:57
754KadriNormakNN9901:57:2100:55:31
1011LaiviJusikainenASTERANN18102:16:4501:01:43
757KristiRoosimägiScala Fitness ClubNN10001:57:2900:55:22
1014ReginaReidlaNN18202:17:1901:02:22
759KatriPruulPärnu LinnavalitsusNN10101:57:3300:56:21
1015OljaKivistikNN18302:18:1301:03:33
760TerjeToomingasSK StaminaNN10201:57:3300:56:19
761KristiKülljastinenMyFitnessNN10301:57:4400:54:13
1018TuuliVreimannNN18402:18:5601:03:30
1019MeeliVreimannNNJ902:18:5601:03:30
764MaibrittKuuskmäeKahe Silla Klubi jooksusõbradNN10401:57:5900:54:31
1020KatreMägiNN404702:18:5501:02:45
510SiretPärtelKoeru SKNN45601:47:5400:49:16
1022MargeParboSpartaNN404802:19:0601:00:53
767MerleKaleNN10501:58:0600:55:33
1023LiinaSieberkNN18502:19:3601:03:53
512TriinPiikovNN5001:47:5500:51:16
257MeelikaLaasmaNN40201:38:0400:45:46
513JelenaBeljantsevaNN5101:48:0700:49:52
769MailaKuusNN402001:58:2900:54:42
1025AnneliSverdlikNN452402:20:2901:02:42
514SiiriPiltNN401001:48:0300:49:52
259MariBoikovNN1901:38:2500:45:15
515MariaJotautasNN5201:47:4300:52:12
1027KatrinKeertNN18602:20:4301:05:19
1028LeiliTeeväliEKVANN65202:21:1301:05:14
1029KatrinEksMõisa AitNN18702:20:5900:59:37
518JaanikaEisanNN5301:48:1800:49:43
1030NeleAndresenEesti LennuakadeemiaNN18802:21:1701:07:41
1032KärtLindloNNN1402:22:0201:05:14
777KairiViherpuuTriSmile triatloniklubiNN402101:59:0100:54:46
1033KarinVähiNN18902:22:1901:00:15
522SiljaOrulaNN5401:48:1700:50:58
778AnnikaVeimerNN402201:59:0000:56:18
267RuthKaldaNN45201:38:3700:46:16
779AnneliLassiNN402301:59:0200:54:45
1035LiinaLandSkautNN19002:23:2301:05:48
780MarilinRaudsikNN10601:58:4600:54:37
1036EvelynKarmingNN452502:23:2501:07:08
525RiikaPloompuuHansa SKNN401101:48:3500:50:54
1037KeirikaLangAru Grupp ASNNN1502:23:3801:02:38
526AireVeskimäeNN5501:48:2200:52:45
783MarikaRoopärgNN451201:59:0800:56:07
1039EvelyKivisaluRakvere AmetikoolNNJ1002:24:1601:04:24
272MarionTibarNN2001:38:4000:46:48
528LeaKiviojaNN45701:48:3500:50:34
784TiinaMõnisteNN10701:58:5000:56:29
1040KarinBraunElioni SpordiklubiNN404902:25:2101:09:33
17NataljaSokolovaShvsm-KrasnogvardeetsNN101:18:1700:36:54
273AnniTedremaNN2101:38:3800:46:24
785ReeMoorFB jooksmineNN10801:58:4400:56:13
1041PamelaEesmaaTervis PlussNN19102:25:3501:05:42
786KarinPugatševNN10901:58:5200:55:02
19OlgaAndrejevaStamina Arcotransport TeamNN201:19:2400:37:21
1043PiretPärnNN19202:25:3701:09:33
788MailiAntonsAmbla SKNN402401:59:0900:54:38
1044LiisiRuulEesti Panga SKNN19302:26:0701:09:33
533MarikaKoplimägiNN401201:48:5400:48:46
789HelenAltkülaNN11001:59:1100:54:38
1045MarikaSarapuuNN405002:26:3501:07:39
534KristiKreitsbergNN5601:48:5900:50:39
790KarinSanglaNN402501:59:1800:56:25
1046ElizabethMackNN19402:26:1401:05:26
1047SigridPõdraNN19502:26:4301:07:20
280MonikaIrvesMTü Spordiühing EkstreemparkNN2201:39:0500:45:08
1048KadiSkoblovNordea SpordiklubiNN19602:27:3001:06:39
1049AnnePinkNN19702:28:0901:08:34
538HeldiRaudseppNN5701:49:0000:54:03
794lleHaavNN50601:59:5600:54:13
1050EstaLuukaNN452602:28:3501:04:52
539JohannaVironmäkiSuomettaret/Tuokko OüNN45801:49:0900:50:08
795PiretVeskiNN11101:59:4000:56:18
1051KlarikaKaunissaarTiim KaunissaarNN19802:29:0201:03:55
1052MerilinTaliNNN1602:29:3201:05:12
798AnumariTerasNNN701:59:4400:56:36
1054KatrinVeberNN19902:30:0901:07:26
287SigritMüürseppNN2301:39:1000:46:31
1055AnneliLaiguNN20002:29:4801:07:35
1056AnuTalunestline TeamNN452702:30:2701:05:45
801TiinaKaptenAS AudentesNN11201:59:5900:58:03
802MaretVolenskpmeNN402601:59:5500:55:47
803KATRINKALANN11302:00:0200:54:53
1059KairePõldmaaNN20102:30:3501:07:28
1060MaarjaRelvikNN20202:30:2501:10:31
805JaneOjasuNNN802:00:2200:55:04
1061SvetlanaPoznahirkoNN452802:31:0300:59:17
1062MariKummerSpordiürituste Korraldamise KlNN20302:31:0901:12:00
1064MerleKolloNN20402:31:0701:10:55
809RiinaSindonenNN11402:00:1300:56:00
1065CätlinRäbovõitraNN20502:31:4901:07:56
1066MoonikaMeriväljaNN20602:31:4601:10:00
44LilyLuikTüASKNN301:23:2700:38:41
556KätlinKasperNN5801:49:1400:51:02

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.