Tulemused ööjooks 2013 21KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
101JoonaSaluveerEesti Posti SpordiklubiMM5601:28:2700:41:05
102JiriTinteraMM5701:28:0200:42:22
103Liis-GreteArroStamina Arcotransport TiimNNN201:28:3600:42:01
104KarolKeskkülaMM5801:28:4700:40:29
105MargusLuhtojaMM5901:28:4100:40:34
106RandoRiksSK AaspereMMN801:28:5600:40:09
107TiitPaluMM401601:29:0700:39:29
108UrmasPaejärv21 CC TriatloniklubiMM401701:29:1300:42:13
109RihoKirsipuuMPoisid101:29:1900:41:47
110RaidoKarelsonPäästeametMMJ501:29:4800:40:48
111ArneTürksonSuusahulludMM451001:29:5400:40:24
112TiitKibuspuuVak StaierMM451101:29:5500:40:32
113AntsKuusikVAK StaierMM60101:30:0100:41:33
114PeepJoonasPrivate ProjectMM451201:29:3100:42:37
115AllanTerveMM6001:29:5800:42:01
116TõnuKarelsonPäästeametMM451301:30:0600:41:32
117MikkTerepingMM6101:29:3600:42:37
118DmitriNikolajevKiviõli Keemiatööstuse OüMM451401:29:3800:42:30
119IndrekTikvaBCS IteraMM401801:30:0700:42:37
120MeelisMälterHarju KEK RSKMM6201:30:1500:43:04
121MihhailBõtškovInFocusMM6301:30:1500:41:48
122RaulLiebenauMM6401:30:2200:42:07
123MartinSiimerMM401901:30:2000:40:42
124AtsKaskmul ei ole neidMM6501:30:2400:41:48
125AnnekenLembergRakvere AutobaasNN601:30:3500:41:23
126HalmarHeinmetsLemminkäinenMM6601:30:4100:41:36
127MaitEvisaluMM402001:30:4100:43:03
128TambetMäePärnu Kahe Silla KlubiMM6701:30:3800:41:47
129AllanRoosimägiRSK JõhvikasMM6801:31:0200:41:33
130KaidoAasumetsRakvere AmetikoolMMJ601:31:0100:40:52
131EilaPakkanenRakvere KJK ViKeNN701:31:0500:42:31
132OliverAlverMM6901:31:0500:43:54
133PriitPõlgastMM7001:30:5500:42:02
134AgoKäremaAsics Team 2013MM402101:31:1300:43:12
135IvoKuusaluEUKMM7101:31:0200:42:40
136MeelisTapoMM7201:31:1100:41:49
137MardenNõmmMM7301:31:2800:41:23
138TaaviRaudsaarEesti Panga SpordiklubiMM7401:31:1200:43:03
139TõnuIlvesMM50301:31:4400:42:37
140IlmarRaapMeieMM402201:31:5100:42:06
141ErkiVeeroosMM7501:31:3600:43:27
142ReimoOjaMMN901:32:0100:42:19
143OliverKaskSukl JõuluMMJ701:31:4100:46:08
144MatthenHydeMM402301:32:0500:42:10
145MadisRouhijainenjooksuriided.eeMM7601:32:0300:44:09
146MadisKoklaMM50401:32:1500:42:08
147IndrekKarolinMM402401:32:1800:42:56
148EinarElhiFarovent OY Suomi sivuliikeMM451501:32:1800:42:40
149ViktorTjuškaMM7701:32:2600:40:28
150PilleRooksNN801:32:2800:42:39
151SiimKaljumäeTTü tantsuansambel KuljusMM7801:32:2300:44:20
152raidomartinsonMM7901:32:0800:44:00
153PriitAlekaskMM8001:32:2100:43:31
154MeelisKoskaruMTA SKMM8101:32:4900:43:17
155TarmoTohverKaevanduste SpordiklubiMM402501:32:4600:43:44
156RoometSedmanMM8201:32:5700:43:57
157KatriRandmaaNN901:32:5900:43:25
158MargusMaisteProgeMM8301:33:1100:42:39
159HannoAasteMM8401:33:0300:44:28
160KarlSooväliMM8501:33:2100:43:55
161SilverKösterMM8601:33:1700:43:27
162JakobGillMMJ801:33:4000:45:18
163SanderPihlakMM8701:33:2500:44:04
164EerikHeldnaMM8801:33:4400:44:20
165IndrekReitkamMM8901:33:3400:44:21
166MartinMillingMM9001:33:5700:42:02
167AivoJõemetsTeam 30+MM402601:34:1500:43:23
168KerstiSildEesti MaaülikoolNN1001:34:1500:43:45
169Vjatš?eslavMurovMurov Ski Team/Capital Mill OüMM9101:34:1700:39:30
170AhtoEesmäeRMK MetsasõbradMM402701:34:1400:44:26
171AareNurkMM451601:34:2200:42:34
172JannoPajupuuMM9201:34:1400:44:01
173LauriEhrenpreisMM9301:34:3300:43:41
174TaaviTilkMM9401:34:3100:44:57
175ReinRätsepMM451701:34:1700:44:33
176MarekMustonenMM402801:34:2400:44:21
177elvissepparfb jooksmineMM9501:34:4800:44:24
178HillarIrvesMTü Spordiühing EkstreemparkMM451801:34:5000:43:45
179MeelisTaliKirde KRKMM9601:34:3100:44:34
180RainRaunMM402901:34:4900:44:27
181RandoSoomreMM9701:34:4600:43:36
182KasparAarnaMM9801:34:3200:44:00
183ErliAnkroNN1101:34:5300:43:46
184MihkelGillMMN1001:35:0500:45:18
185JuhanJüriadoMM9901:34:5700:44:37
186KatreKruuseNN1201:35:1000:43:52
187ErtiKaresMM451901:34:4600:47:52
188IngmarPärtelpoegMM403001:35:0100:43:59
189MeelisLaanemetsKirde KRKMM10001:35:1100:43:16
190AhtiNugaMM10101:35:0300:44:35
191KristjanTammsaarSaint-Gobain Glass Estonia SEMM10201:35:1700:44:27
192loSuursaarMM50501:35:1900:45:38
193AlariArroMM10301:35:1700:43:35
194MihhailKapustinFujiramaMM10401:35:0600:46:05
195ErkkiHummalSpartaMM403101:34:5900:46:15
196JüriLeesmäeOK nestMM65101:35:2700:46:22
197HardiHeinsarMM403201:35:3500:43:36
198ToomasMoorMM452001:35:4200:43:00
199ArturRauhiainenRakvere Tark MajaMM10501:35:4000:43:57
200GalinaBernatSK StaminaNN55101:35:4100:44:53

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.