Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1033PiretZupsmannNN403401:00:24
1438MarjuZupsmannNNJ2101:09:14
1125TatianaZirnaskNN31001:01:55
1679TiinaZirnaskValio Eesti ASNN457001:22:19
192VilluZirnaskMM45600:46:29
775VaidoZimmermannMM501100:56:46
893TiiuZimmermannNN50600:59:19
338JuliaZamatajevaJooksupartnerNN3300:50:16
362GennadiZadonskiKundaMM403300:50:43
185ELERYZADONSKINTüdrukud300:46:48
120ChadnickWingerMM5400:43:52
152martinaWhalenNN900:45:48
618JaroslanWerpechonskiMarju sõbrad TEAMMM405400:54:49
1815AireVuksNN4010201:37:36
1440LiinaVreimannNNN5001:09:31
1748TiinaVõttingIda PrefektuurNN503601:32:35
1132Anna MariaVõsuNN31301:02:20
920HelleVõsuValio Eesti ASNN50700:59:20
761ToivoVõsuMM60400:56:34
599MerisVõsasteJELD-WEN Eesti ASMM19900:54:32
502KatiVõrkNN7500:52:52
612LindaVooremäeNN451200:54:20
891GunnarVooremäeMM501300:58:15
657lariVooremäeMM21500:54:46
10RaimondVoolaidsportkeskus.eeMMJ100:34:20
866PirgitVoolaidSky Plus võitjadNN19600:58:27
661HenriVooglaMPoisid6700:54:43
16MartinVoltMMJ200:36:51
1278LiiviVoltNN38201:05:48
1505MargitVollNN49101:12:49
986RichardVolkeTamrexMPoisid8801:00:17
689EdithVokseppRakvere AutobaasNN13300:56:16
580RomanVoitovPõlula KoolMPoisid6300:54:41
945MarianneVõimeNN22800:58:51
1528ArneVõidulaK-RakvereMM55801:13:18
677MartinVodja-IšpajevMPoisid6800:56:02
1655SailaVodjaJELD-WEN Eesti ASNN408101:21:43
980KristianaVladimirovaNN24701:00:28
1665MariVitskovskiRakvere TeaterNN57001:22:42
1814CristoVirunurmGrossi ToidukaubadMPoisid11501:43:49
983VirgeVirunurmNN24800:59:42
415KertVirunenMPoisid5000:52:08
17TapaniVirtanenRunner's HighMM700:36:51
787Pille-RiinVirtaalNN16900:57:23
758HelenVirroNN15900:56:47
38RagnarVirmaMMN900:40:22
1533JutaVirkepuuHarju KEK RahvaspordiklubiNN65201:14:14
861marikaviritNN452500:58:16
774KATRINVIPPNN452000:56:47
841ReelikaVinogradovNTüdrukud3400:57:30
1731RaidoVillersMM35801:29:06
1780SulevVillMM60901:29:25
1017AnuVillNN403101:00:44
322KellyVildekTapa GümnaasiumNTüdrukud1000:50:25
638TriineViirmannHarju KEK RSKNNJ1000:55:36
196MarjeViirmannHarju KEK RSKNN50100:47:41
1091marjuviiraNN453701:01:41
839einarviiraMM501200:58:27
1623SirjeViiraaqvalasedNN502501:19:27
894AllarViimsaluMM26600:58:29
242RainisViikojaMM9700:48:46
431ErgeViiklaidNN45500:52:05
1760KatrinViggorHansaplantNN61001:27:51
1140MaitVidevikKirde KRKMM30701:03:03
278TanelVichterpalKirde KRKMM11000:48:04
467KristiVettikMTü Krimelte HundidNN6700:52:33
622TanelVetikRakvere GümnaasiumMMJ2800:55:06
428Brenda BrigittaVetikRakvere GümnaasiumNTüdrukud1800:52:20
154VooteleVesterblomJooksupartnerMM6700:46:17
91MARKOVESTMMJ800:44:00
256AREVESTMM402700:48:51
1238LiinaVeskimäeNN36501:04:02
1382PiretveskiNN406301:08:04
121MihkelVeskiRakvere GümnaasiumMMJ1000:45:06
1245LeeloVeskiNN55801:04:36
700AndresVesilindNordea SpordiklubiMM22300:55:37
889OliverVentselMM26500:57:54
1371SiiriVeneNN42601:07:26
1614TerjeVendlaJELD-WEN Eesti ASNN55201:17:24
885ErikaVendlaSignaal Rakvere OüNN452800:58:54
1204KristelVellingNN404501:04:15
1207TaivoVellingMM408301:04:18
1368MaiaVeiperNordea SpordiklubiNN42501:07:28
1013MariinaVeilbergDicroNN403000:59:46
868EneliVeermäeSportland Eesti ASNN19700:57:26
36AndreasVeeretNordeusMM1600:40:37
1309EneVeeremaaPäästeametNN455101:05:26
1059AnnaliisVeeremaaPäästeametNTüdrukud4201:00:50
53MathjasVeeremaaMMJ400:42:12
1566EleVeedlaViru FolkNN52501:14:16
1781PeepVeedlaViru FolkMM502201:30:47
1801LooreVauKokaklubiNNN6701:40:17
1802AnuVauKokaklubiNN4010001:40:16
1803TiitVauKokaklubiMM409601:39:07
1622JohannesVauKokaklubiMPoisid11101:19:07
696JohannaVauKokaklubiNTüdrukud3000:56:22
601RigoVatselMM405200:54:49
1252LiiliVatsarNN37201:04:07
13DanielVasserOK KobrasMM500:35:44
522KatrinVasemägiNN401100:53:56

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.