Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1024KajaKaruRademarNN403201:00:49
1023KalmerPereIda PrefektuurMM29400:59:45
1022OLIVERPEREMPoisid8900:59:43
1021PriitHallastMM29301:00:26
1020SigneKõivE ButiikNN26401:00:46
1019AllanLukkenMM29200:59:55
1018RoometPoomLNT SportMMN3901:00:24
1017AnuVillNN403101:00:44
1016KessuSulevNN26300:59:51
1015ReinRemmelgMM407701:00:21
1014SiretSaaparPIHLAKANN26201:00:58
1013MariinaVeilbergDicroNN403000:59:46
1012KairiJalakasNN26100:59:54
1011MerikeKangroTartu rulluisuklubiNN26001:00:00
1010AnettLessukNTüdrukud4101:00:58
1009LiinaMagerNN25901:01:05
1008lariSeppBellfireMM29100:59:59
1007IVIJUKNAITENN25801:00:42
1006Katre-LiisTammSonda VallavalitsusNN25701:00:33
1005liinaeeritsNN25601:00:12
1004AlariKirtTapa Vallavalitsus ja sõbradMM453900:59:39
1003AnnaliisaKössNN25501:00:03
1002AnneliisKilk42 komaNN25400:59:41
1001KatriAlpNN25300:59:24
1000HelenKondojaRakvere AutobaasNN25201:00:37
999HendrikAndersonSportland Eesti ASMM29001:00:00
998MärtMikkalMM28901:00:55
997VeronikaAunpuNN25101:00:45
996MarianneMedarNN25000:59:27
995KalleTähtMM28800:59:26
994SiimSildamMM28700:59:16
993Pille RiinPettaiSisekaitseakadeemiaNNN3300:59:53
992RihoOlvetKadrinaMM501401:00:25
991RahelValdmaaNNN3201:00:03
990EnricoKüttisMMN3801:00:04
989AndresUskaPõhjakeskusMM453800:59:49
988AllarAsperMM28600:59:28
987siimremiküllMM28500:59:27
986RichardVolkeTamrexMPoisid8801:00:17
985PihelHuntNN24900:59:42
984kaitkuusMM28400:59:29
983VirgeVirunurmNN24800:59:42
982KristiKuhiNTüdrukud4001:00:34
981RandoKraavK-RakvereMM28301:00:00
980KristianaVladimirovaNN24701:00:28
979CleiroLutterMPoisid8700:59:59
978GetterRenelRakvere LinnavalitsusNN24601:00:24
977LiisKaljulaIda-Tallinna Keskhaigla SKNN24501:00:28
976AnneliAidlaNN24400:59:41
975JannoRebaneMM28200:59:40
974AireArosRakvere PõhikoolNN24300:59:48
973MEHISMERISTEATI Profiil OüMM453701:00:28
972KairiMäitsNN24200:59:05
971IrmenNoormaaBigbankNN24100:58:53
970GertTomsonElioni SpordiklubiMM28100:58:56
969LauriVainoMM28000:59:11
968MairiKantsVIKING LINE EESTINN24000:59:40
967AnneliLehtlaSpordiseltsNN23900:59:32
966KristiKogerRimiNN23800:59:11
965kaditaalbergSpordiklubi JooksupartnerNN23700:59:09
964ingridunapuuNN23600:59:09
963RenneMeriloPäästeametNN23501:00:09
962KadriMummNN402901:00:15
961IngridKonsapNN402800:59:55
960MaidaInslerKokaklubiNN23400:58:58
959MiiaMändNN23300:59:13
958SiimRammoMM407600:59:27
957SigrePeetrimägiNN23200:59:12
956Kai-RiinSalusteJCI EstoniaNN23100:59:12
955KristjanToomingMPoisid8600:59:17
954KatrinKirsimäeNN402700:59:15
953SanderPotiseppMMN3700:59:05
952GreteVainNNJ1500:59:05
951KairiLahtSelver ASNN23000:52:32
950FrediFilingSKY PLUSMM27901:00:10
949AloLeekRakvere TeaterMM27800:59:50
948LIISELVAHTTallinna Järveotsa GümnaasiumNTüdrukud3900:59:20
947RiinaTomastNN22900:59:12
946meeliskuusikMM453601:00:05
945MarianneVõimeNN22800:58:51
944MarielleJõgiTallinna ülikoolNNN3100:58:50
943JordanMaguire DatahhNJPNN22700:59:14
942KerliKangurNN22600:58:30
941VestaToomNN22500:58:29
940MerlinLiivaNN22400:59:47
939AnneliAguNN22300:59:27
938SamueleDe PizzolKokaklubiMM27700:58:38
937signeotsNN22200:59:35
936HeleriParkalaNaiskodukaitseNN22100:59:42
935MarisPalopäälSportland Eesti ASNN22000:58:59
934KristiVaksNN21900:58:39
933GilberMölderRakvere GümnaasiumMPoisid8500:59:41
932Hanna-MariaReinumägiFujiramaNN21800:58:29
931ErikGrentsMM27600:58:22
930ErgoKäisTervisliku elustiili klubiMM27500:59:03
929MerleAadliSaue TammedNN21700:59:41
928LiisaToompuuNN21600:59:46
927OlevVahtLVRKKMM27400:59:05
926MeritLaumetsNN21500:59:48
925ArlisPipenbergPäästeametMM27300:59:29

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.