Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1209KrislinMägiNTüdrukud5301:03:26
1455ELJUSMäGIMETSKaitseväe logistikakeskusMM408701:10:57
943JordanMaguire DatahhNJPNN22700:59:14
1443janarmaistePöltsamaa ühisgümnaasiumMPoisid10601:09:44
1808mailamaisväliSA Tü KliinikumNN504001:41:25
1715MatiMäitsMM65501:21:37
972KairiMäitsNN24200:59:05
1165MaieMaivelNN33001:02:52
423ViktorMakarovJELD-WEN Eesti ASMM15300:51:12
1227JaakMälkViru õluMM31701:03:59
1231RaulMälkMM31901:04:46
1659MonikaMälksooSpordiklubi TrükikuratNN456501:22:09
1818SiljaMallJCI EstoniaNN4010301:51:50
375MarkkoMällMM14100:50:57
759MarisMalmNN16000:57:13
1783ieMalmbergNN552201:29:35
131MartinMandRedmoto Honda RacingMM5900:45:42
959MiiaMändNN23300:59:13
48AskoManderMPoisid300:42:09
651JaanikaMändlaGrossi ToidukaubadNN12000:55:50
419MareMändlaGrossi ToidukaubadNN45400:52:14
853EiliMändulFinance PlusNN19000:58:03
1130KaupoMangMMN4301:02:02
1697MeritMänniSpordiklubi TrükikuratNN58401:24:37
1779MarisMänniCF & S Estonia ASNN61701:28:49
1119KlaarikaManninenJELD-WEN Eesti ASNN30601:02:40
1410MoonikaManninenJELD-WEN Eesti ASNN44401:09:18
1193ErgoManninenMM31201:03:38
1513MoonikaMännisteElvakadNN49401:13:46
1168TiiuMaranNN55501:03:16
364RobinMarcinkeviczMPoisid4100:51:08
3AlexeyMarkovTÜASKMM100:33:05
1223MirjaMarksonKunglaNN35601:03:37
1094TriinMarranBigbankNN29301:00:44
130ViljoMarrandiMM5800:44:48
367HelenMärtmanNN4300:51:20
1669KadiMärtsinEhituse ABCNN57301:23:15
380EvelinMärtsonIda-Tallinna Keskhaigla SKNN4700:51:45
566KaireMarttilaNN9000:53:59
1355LiinaMäsakNordea SpordiklubiNN42001:06:25
20TambetMasikSK KolepahaMM900:37:24
1389MargitMätlikElioni SpordiklubiNN43601:07:24
750KatriinMatsVIKING LINE EESTINN15700:57:00
1391KuldarMatsoMM33501:07:09
1581MaritaMattNTüdrukud7701:15:47
84TiitMatvejevUjumise SpordiklubiMPoisid700:43:50
719RaimoMatvereMM23000:55:39
25MartiMedarJK HERMESMPoisid100:37:43
204MatiMedarJK HERMESMM50400:46:59
996MarianneMedarNN25000:59:27
1289JevgeniaMedõnskajaK-RakvereNN38801:05:30
409MikkMeeklerMPoisid4800:51:45
1757VaikeMeesakKanepi TerviseklubiNN552001:26:41
648SigridMehineHelmes ASNN11800:55:37
34TiitMeidlaMM1400:40:36
1375KristiMeidlaRautakeskoNN42901:07:57
904JüriMeidlaMetsasõbraadMM60600:58:28
1255KristiMeidlaNTüdrukud5601:05:00
41MarkoMeigasRakvere SpordikoolMPoisid200:41:01
126AskoMeinerMPoisid1500:45:28
1585MailiisMeitsarNN53701:17:13
514NadezdaMelestsenkoNN7900:53:21
330KarlMellMPoisid3900:50:38
301MehisMeltsaRakvere SKMPoisid3600:49:01
917MerikeMeltsasNN21200:59:39
664VeikoMeltsasVAP VentilatsioonMM21700:55:13
613TarmoMeresmaaPärnu Kahe Silla KlubiMM20200:54:03
963RenneMeriloPäästeametNN23501:00:09
336KatreMerilooNTüdrukud1400:50:38
445KaariMerilooNTüdrukud1900:52:30
1688lleMerirandNN503101:24:11
973MEHISMERISTEATI Profiil OüMM453701:00:28
820AidiMesiSpordiklubi TrükikuratNN17700:57:46
1201JoosepMesiSpordiklubi TrükikuratMPoisid9501:02:57
673KaidiMesilaNN12900:55:35
1213HeidiMesilaneNN35101:04:35
487KevinMesjatsevMPoisid5600:52:06
1597SabinaMesjatsevaNNN6001:16:31
281MargitMetsNN2600:48:24
1352KätlynMetsNN41801:07:23
1331KristaMets-RaudlaNN405801:06:54
1786Eliise MarellaMetsaNTüdrukud8601:31:11
1357TIINAMETSALUNN406201:07:39
1474SandraMetsisJooksupartnerNN47401:10:07
888MarilinMetsmaakerAru Grupp ASNN20200:59:04
327andrometsrandrakvere lihakombinaatMM12600:50:09
705AngelinaMihhailovaNTüdrukud3100:56:13
220MatteusMiilpaluKadrina KeskkoolMPoisid2500:48:08
526KATRINMIKENBERGNN8100:53:06
114SiljaMikkNN45100:44:57
890DaisyMikkNN20300:59:09
998MärtMikkalMM28901:00:55
1287KristelMikkorNN38701:04:37
634MarjuMikliSelver ASNN401600:55:29
785KatrinMiljandEASNN16700:57:25
1156AnuMillKaitseväe LogistikakeskusNN32501:02:03
382MarikaMinlibajevaNN4800:50:59
887DmitriMironovJELD-WEN Eesti ASMM407300:58:17
1224RaineMoksNN35701:04:07
620IvoMölderMM405500:55:20

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.