Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
680RaunoUusmaJooksupartnerMM21900:55:47
656KristjanAndersonSelver ASMM21400:55:48
708MihkelMuldmaMPoisid7000:55:48
651JaanikaMändlaGrossi ToidukaubadNN12000:55:50
734KirkeKülmhallikNTüdrukud3200:55:50
668OksanaJatskivNN12500:55:52
693Anna-LiisaMäeotsaqvalasedNNN2000:55:52
672heleniuusenNN12800:55:55
747RiivoLuikRimiMM23600:55:55
721AllarAronRakvere LinnavalitsusMM406100:55:56
746AllanKiviselgMM23500:55:56
752AnnaPetersonJooksupartnerNNN2400:55:57
725marekeskorMM23100:55:58
698KadriMäeotsNN13900:55:59
762MartinKokkJooksupartnerMM24000:55:59
733KadriSippNN15100:56:00
755EstelleSilmJooksupartnerNNN2500:56:00
782Mark DanielSildnikMPoisid7700:56:02
677MartinVodja-IšpajevMPoisid6800:56:02
676RitaLiiv-PohlakNN13200:56:05
713AnneliLumisteNN14400:56:05
745MariUuskülaNN15500:56:06
768JanarSimsonMM24200:56:06
793KarlOssiMPoisid7800:56:09
674MargitAhuNN13000:56:10
683SiimSikkaKadrina SipsikMM22100:56:12
757MattiasSuurkiviMMJ3000:56:12
789TiinaTammNN452100:56:13
705AngelinaMihhailovaNTüdrukud3100:56:13
748KertiSoodlaNN15600:56:13
699AirikaTroostNaiskodukaitseNN14000:56:14
689EdithVokseppRakvere AutobaasNN13300:56:16
701MargretTalimaaJooksupartnerNNN2100:56:16
731TiinaLindamNNN2300:56:16
682KasparUjokMM22000:56:17
739KAIDOPANTALONMM23400:56:17
795BirgitNoolNN402100:56:18
709HENDRIKENDRIKSMM22500:56:18
716SilviLukjanovSpordiklubi TrükikuratNN451700:56:19
723AldisSaksmanIda PrefektuurMM406200:56:19
796SylviaTammerikNNN2600:56:20
712ArviValkMM22600:56:20
715TanelTeekiviMM22700:56:21
696JohannaVauKokaklubiNTüdrukud3000:56:22
717ArtOppiSportworldMM22800:56:23
718ImreTruuSportworldMM22900:56:23
802AngelaRätsepNN452200:56:24
804KaisaParveNN17400:56:24
749KasparMustkiviMM23700:56:25
781EvelinPaeADIDASNN16600:56:26
766CristelTaalVIKING LINE EESTINN16200:56:26
695EnelyPreiNN13700:56:27
703MareTungalSEBNN451600:56:29
764RonaldKiipusJõgeva RammMPoisid7400:56:29
807ErkiNärepMM24800:56:31
770LaineTopsPäikesekiiredNN451900:56:32
707Janne-EliiseKondNNN2200:56:34
742ErikRüütelMMJ2900:56:34
761ToivoVõsuMM60400:56:34
763Hugo-MartinTomingTuuletallajadMPoisid7300:56:35
780ArminSoosaluPilveprojekt OüMM24500:56:36
833MarkoAugTeval ElektroonikaMM25300:56:40
778MarisEbberNN16500:56:42
735StiivoUueniKunda ühisgümnaasiumMPoisid7200:56:42
727LiinaPõldniitNN14800:56:43
728PillePõldniitNN14900:56:43
743EdaTannisNN401900:56:44
814KasparKirtLehtse koolMPoisid7900:56:45
720TerjeOlumetsNN451800:56:45
729KertuKeelNN15000:56:45
775VaidoZimmermannMM501100:56:46
738PilleEhaNN15300:56:46
772MonikaReinsaluNN16300:56:47
774KATRINVIPPNN452000:56:47
726PiretHelveSveba-Dahlen SpordiklubiNN14700:56:47
758HelenVirroNN15900:56:47
827ReinKertMM453400:56:48
730MarcusMüürseppMPoisid7100:56:48
773SigneOluRademarNN16400:56:50
803AnuKonarNN17300:56:50
790Kätri-AvelinSääritsJõgeva RammNTüdrukud3300:56:51
797SanderTrofimovMMJ3100:56:51
791KristiinKesamaaJõgeva RammNNJ1100:56:52
834Nele-TriinSaagoNN18200:56:52
740JaneTaburNN401800:56:53
753MartiKuusemetsSegersMM23800:56:57
792RainerTõemetsGrossi ToidukaubadMM406400:56:58
831KairitTaliJELD-WEN Eesti ASNN18100:56:58
810TarmoKuurmaaVIKING LINE EESTIMM25000:56:59
750KatriinMatsVIKING LINE EESTINN15700:57:00
830lyklausenNN18000:57:01
801PiretTiitsNN17200:57:02
847MarkoMägiPIHLAKAMM25600:57:02
794KatrinKruusamägiNN17000:57:04
788JaagupNõmmelooIda PrefektuurMM406300:57:05
808TõnuTandruMM24900:57:05
822MargoKukkIda PrefektuurMM406700:57:06
777SanderIvanovMPoisid7500:57:09
809AnnelyLinkmannSKY PLUSNN17500:57:09
811TõnisKaldaAru Grupp ASMMJ3200:57:09

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.