Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1379MarveTorstenbergRakvere LihakombinaatNN43101:07:40
1210IrjaTorstenbergRakvere LihakombinaatNN404601:04:11
1468MarjeTorstenbergNN46901:10:24
52AlariTovstikRakvere JK TarvasMM2100:42:14
88ElarTovstikRakvere JK TarvasMM4200:43:44
1052TiiaTraksNN453101:00:25
44HannoTraksMM40600:41:26
574MaireTrammNN451100:54:47
470GerliTrausRakvere ReaalgümnaasiumNNJ400:52:56
471ReinTrausTraus-RAK OüMM65300:52:57
142KadriTreffnerKõlleste SpordiklubiNN800:45:33
125AareTreierMM5500:45:22
913JaanusTreilmannLNT SportMM407400:58:47
476TimoTreitMM16300:52:06
110JanekTreppTamsalu AOMM401600:44:34
168KaarelTreppTamsalu AOMPoisid2000:46:27
475JANATREPPKaitseväe logistikakeskusNN45600:53:13
1584HeleriTrestipNN53601:15:51
615IngridTreuPhotopointNN10700:55:09
1790KristiTreufeldtNaiskodukaitseNN409601:37:55
797SanderTrofimovMMJ3100:56:51
699AirikaTroostNaiskodukaitseNN14000:56:14
234AnderTroostKirde KRKMMN2100:47:20
630Johanna LauraTrugPaide GümnaasiumNTüdrukud2700:55:26
1172VilmaTrummalNN55701:03:00
911SilverTruuKirde KRKMM26900:58:04
718ImreTruuSportworldMM22900:56:23
305ElizabethTruveNTüdrukud900:49:18
135JaanikaTruveNN40100:45:23
1555KaidiTuiskNNN5601:14:35
883TarviTuiskMM26400:58:16
703MareTungalSEBNN451600:56:29
534WernerTurbanadidasMMJ2700:53:53
537KaieTurbanRademarNN8600:53:49
227ViktorTurkinHansa Lan OfficesMM45900:47:43
1384TiinaTuvikeneNN43301:07:28
1112AlarUbarPäästeametMM30401:01:55
1657ReetUiboNN551601:21:40
1418Epp KristelUiboNNN4901:07:57
33AndreiUibukantMM1300:40:31
89PavelUibukantMPoisid800:44:06
1504IngeUigruVirumaa Koerteklubi VIKONN501501:12:00
682KasparUjokMM22000:56:17
1173PiretUmbaedNN404301:03:09
1188ErliUmbsaarKaitseväe logistikakeskusNN34001:04:13
1600MareunapuuNN54701:17:25
105ErkiunapuuMM4800:44:37
1138MihkelunapuuMPoisid9401:02:51
964ingridunapuuNN23600:59:09
1482GerliunapuuNN47901:11:48
1493eneunapuuNN501401:12:27
754unounapuuMM55400:57:16
238AnastassiaUnduskNN2100:47:43
393AivarUngaMM452000:50:51
1244PiiaUngaNN36701:04:03
144MatrinUntElu on lillMMN1600:45:15
1351TaaviUnuksMM33001:06:46
669ElenauravlevaNN12600:55:08
1034MartinuravljovRakvere ReaalgümnaasiumMPoisid9001:00:17
1590KaisaUrbanNN54101:16:55
1670JanikaUrbanikEhituse ABCNN57401:23:15
989AndresUskaPõhjakeskusMM453800:59:49
244EliisUudeküllART CAFE ja HOTELLNNN500:48:46
1041AllanUuePõhjakeskusMM407901:00:59
1047AndriUuekülaMM29701:00:41
735StiivoUueniKunda ühisgümnaasiumMPoisid7200:56:42
672heleniuusenNN12800:55:55
161LennoUuskülaMM6900:45:48
1248gerliuuskülaNN36901:05:12
745MariUuskülaNN15500:56:06
680RaunoUusmaJooksupartnerMM21900:55:47
1599PiiaUuspõldNN54601:16:28
840DianaUustaluNordea SpordiklubiNN18400:57:18
1048LiisaUutsaluNNJ1701:00:09
1586ToivoVadiJõgeva Sordiaretuse InstituutMM55901:17:04
373ErikVadiJõgeva Sordiaretuse InstituutMPoisid4300:51:23
706NormanVagaJooksupartnerMMN3200:55:03
447RainVagelMMJ2400:51:13
279SteveVahiKarupesa TeamMPoisid3100:49:37
927OlevVahtLVRKKMM27400:59:05
948LIISELVAHTTallinna Järveotsa GümnaasiumNTüdrukud3900:59:20
101MargusVahtraMM401500:44:34
1612UrveVahulaNN502301:18:19
903AulisVahulaIda PrefektuurMM26800:58:22
692ArgoVahulaIda PrefektuurMM405900:55:18
1495HannoVahulaMPoisid10901:12:17
1489Hanna-KristinVaideNTüdrukud7001:11:29
1386KristinVaikFujiramaNN43401:06:52
365AlekseivaikaSõmeru PKMPoisid4200:49:51
1664SergeivaikaMM35401:21:54
1412AngelaVaimelNN44601:09:26
952GreteVainNNJ1500:59:05
2HeinarVaineVAK StaierMMN200:32:36
969LauriVainoMM28000:59:11
629KailiVainumaaAS LivikoNN401500:55:20
632KädiVainumaaNN11300:55:21
934KristiVaksNN21900:58:39
1558RimanteValancauskaiteNTüdrukud7601:15:41
197AnnValangKSK AlemNN1700:47:42
991RahelValdmaaNNN3201:00:03

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.