Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
929MerleAadliSaue TammedNN21700:59:41
429MartinAadliSaue TammedMPoisid5300:52:24
1093HandoRuusmaaScania Eesti ASMM30101:01:29
703MareTungalSEBNN451600:56:29
1615ElinaAnnusverSEB Liising ASNN55301:17:56
1171IvikaKolkSeesam Insurance ASNN33201:02:17
753MartiKuusemetsSegersMM23800:56:57
1804AnneliKütt-KäguSelver ASNN62401:39:41
1064KristiSeppSelver ASNN28201:01:53
1605KethrinPeetsaluSelver ASNN54801:16:53
1650RiinaRokkaSelver ASNN502601:21:27
1651EneMuruveeSelver ASNN502701:21:29
634MarjuMikliSelver ASNN401600:55:29
1671KaiePärtSelver ASNN408301:22:18
656KristjanAndersonSelver ASMM21400:55:48
1703EveNõlvakSelver ASNN457401:25:21
171PilviKollingSelver ASNN40300:46:48
688SvetlanaLurihhSelver ASNN451500:55:10
951KairiLahtSelver ASNN23000:52:32
1466HiljaEgorovSelver ASNN407001:11:05
1737MerleKruusamägiSelver ASNN60001:29:41
885ErikaVendlaSignaal Rakvere OüNN452800:58:54
96HannesLiivakSisekaitseakadeemiaMM4500:43:44
993Pille RiinPettaiSisekaitseakadeemiaNNN3300:59:53
56VilluKaskSk aaspereMM401000:42:42
1353MarcoAitmanSK AaspereMM33101:05:53
1354EleriAitmanSK AaspereNN41901:05:54
1653ReginaKaasikSK AaspereNN56901:20:52
417RaulKiviSK HANSA/SWEDBANKMM404000:51:35
430EveBelokurovaSK KänguruNN50200:52:06
1514PiibePajurSK KeremeisterNNN5401:13:46
20TambetMasikSK KolepahaMM900:37:24
1256JoonasPüviSK PõltsamaaMMJ3601:05:00
12AlarAbramSK Saue TammedMM40100:34:39
337MirjamAbramSK Saue TammedNN3200:50:40
104JaakMadisonSK VargamäeMMN1200:44:08
1563SigridSaarSKY PLUSNN52301:14:38
809AnnelyLinkmannSKY PLUSNN17500:57:09
850TiitKadakSKY PLUSMM25700:57:37
851KertuJukkumSKY PLUSNN18900:57:36
950FrediFilingSKY PLUSMM27901:00:10
609PiiaEnnoSky Plus võitjadNN10500:54:29
866PirgitVoolaidSky Plus võitjadNN19600:58:27
867AndreaCastelnovoSky Plus võitjadMM26000:58:26
1268MargePeekmanSky Plus võitjadNN37801:04:06
1269AndresPeekmanSky Plus võitjadMM32201:04:06
109ReneHaavreSkypeMM5000:44:02
365AlekseivaikaSõmeru PKMPoisid4200:49:51
1006Katre-LiisTammSonda VallavalitsusNN25701:00:33
103ANDRYSOOSOO TEAMMPoisid1100:44:33
880ROMI LYSOOSOO TEAMNTüdrukud3700:59:00
472JaanaKuppSpartaNN7000:52:44
965kaditaalbergSpordiklubi JooksupartnerNN23700:59:09
594VaikoSaarSpordiklubi MetsasõbradMM19800:54:05
1365DeliaLukkSpordiklubi Pinx/EswireNTüdrukud6501:07:39
1291MerlinMutsSpordiklubi TrükikuratNN455001:05:01
1549EveliisEekSpordiklubi TrükikuratNN51401:14:49
1556EleriLõhmusSpordiklubi TrükikuratNN51801:15:15
820AidiMesiSpordiklubi TrükikuratNN17700:57:46
74MarkoSuurmägiSpordiklubi TrükikuratMM3400:43:21
1652PilviSumeSpordiklubi TrükikuratNN56801:21:03
1659MonikaMälksooSpordiklubi TrükikuratNN456501:22:09
1660MeeliEismannSpordiklubi TrükikuratNN408201:22:14
1663MaretSeppSpordiklubi TrükikuratNN456701:22:04
1667MaarikaHeinasteSpordiklubi TrükikuratNN57101:22:07
1162TriinLepaSpordiklubi TrükikuratNN32901:02:43
909AnuJürissonSpordiklubi TrükikuratNN21000:59:02
157AndrisTammelaSpordiklubi TrükikuratMM6800:45:58
1697MeritMänniSpordiklubi TrükikuratNN58401:24:37
1698BirgitItseSpordiklubi TrükikuratNN58501:24:37
1201JoosepMesiSpordiklubi TrükikuratMPoisid9501:02:57
1211MeriliNikkoloSpordiklubi TrükikuratNN34901:04:08
716SilviLukjanovSpordiklubi TrükikuratNN451700:56:19
1243PiretHoltsmannSpordiklubi TrükikuratNN454801:04:05
856AnneliLuhtSpordiseltsNN19100:58:07
1115SaaleOjapõldSpordiseltsNN30301:02:30
1153EneAbelSpordiseltsNN32301:02:29
923MairePõderSpordiseltsNN21400:58:44
704EigoKiviSpordiseltsMM22400:55:43
454LauraLaasSpordiseltsNN6300:52:41
967AnneliLehtlaSpordiseltsNN23900:59:32
1264RiinKarriSpordiseltsNN37501:04:33
508JanekPopellSpordiseltsMM404300:52:36
1141MarisLindmäeSpordiselts KaidoNN31701:03:20
408KaidoRosinSpordiselts KAIDOMM14900:52:06
47KristiRosenbergSportIDNN300:42:05
10RaimondVoolaidsportkeskus.eeMMJ100:34:20
15ToomasTarmSportkeskus.eeMM45100:36:34
515KertRangSportland Eesti ASMM17300:52:31
1539AnttiAdurSportland Eesti ASMM34801:13:06
1542DagmarAdurSportland Eesti ASNN50801:13:13
1543LeabikSportland Eesti ASNN50901:13:14
1548MaarjaNigolSportland Eesti ASNN51301:13:32
1055SiretSulaojaSportland Eesti ASNN27801:00:30
1577MerliHuntsaarSportland Eesti ASNN53301:15:53
1578BrittaLiivSportland Eesti ASNN53401:17:03
1579GerliEermeSportland Eesti ASNN407701:15:53
868EneliVeermäeSportland Eesti ASNN19700:57:26
1402KarmelaPõlderSportland Eesti ASNN44001:07:26
1407KristelKütiSportland Eesti ASNN44301:08:43

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.