Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1301KaisaRistikiviRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud5801:06:05
1302EliseNassarVeiniladuNNN4001:05:48
1303RagneHankoNN39401:06:22
1304MariannLiigandNTüdrukud5901:05:53
1305BirgitSilmNN39501:05:09
1306RiinaAltperePärnu Kahe Silla KlubiNN39601:05:50
1307KatrinHeinPärnu Kahe Silla KlubiNN39701:05:51
1308TriinuPalmisteNN39801:05:38
1309EneVeeremaaPäästeametNN455101:05:26
1310AnniSääRMM32701:05:30
1311KajaLuikSA Jõgeva HaiglaNN39901:05:59
1312AngeelikaPõldesSA Jõgeva HaiglaNN405501:06:00
1313ReelikaKrummVäike-Maarja GümnNTüdrukud6001:06:31
1314MaikeTellmannRademarNN40001:05:38
1315Cristin MariiTitmaRakvere LihakombinaatNTüdrukud6101:06:16
1316KevinHaabojaMPoisid10301:05:11
1317BrunoKaruMM408601:06:10
1318Ethel-EmilySaaremägiRakvere LihakombinaatNTüdrukud6201:06:17
1319ReginaPaesteNN40101:06:07
1320SandraValkJooksupartnerNN40201:06:37
1321AnniAntonNN40301:05:47
1322HelenaRoosaarNN40401:06:23
1323HeleriBerlokkoNNN4101:05:16
1324AitaGriffelaqvalasedNN405601:06:17
1325PirjoPitsaluJCI EstoniaNN40501:05:29
1326MailisPütsepJooksupartnerNNN4201:05:14
1327VelliEhasaluNN40601:05:51
1328KädiKallauNN40701:06:03
1329BirgitRohtjärvJooksupartnerNNN4301:06:29
1330MarikaSaarNN405701:06:01
1331KristaMets-RaudlaNN405801:06:54
1332GerliRaiesteNN40801:06:38
1333MargusKristjuhanMM32801:06:23
1334AnettLaasbergAru Grupp ASNN40901:06:42
1335KärtKrausPIHLAKANTüdrukud6301:07:04
1336KenAunpuRae KossMM501901:06:48
1337IlviLeisNN41001:06:00
1338HannaHuntRakvere GümnaasiumNTüdrukud6401:07:06
1339IngeKuhiRakvere LinnavalitsusNN405901:06:38
1340KarinReedlaCKE Kinnisvara OüNN41101:07:04
1341KristiMägiNN41201:06:51
1342PiretPildenNN41301:07:19
1343ReetTomingaPIHLAKANN41401:07:17
1344ReginaMaajärvNN41501:06:56
1345AloLilleMM32901:06:21
1346EvaLilleNN41601:06:21
1347KerstiPlehhovNN41701:05:51
1348AveSääritsJõgeva RammNN406001:06:33
1349KairiKiipusJõgeva RammNN406101:06:33
1350ReineVäliJõgeva RammNN455201:06:33
1351TaaviUnuksMM33001:06:46
1352KätlynMetsNN41801:07:23
1353MarcoAitmanSK AaspereMM33101:05:53
1354EleriAitmanSK AaspereNN41901:05:54
1355LiinaMäsakNordea SpordiklubiNN42001:06:25
1356JaneGroosNN42101:07:38
1357TIINAMETSALUNN406201:07:39
1358TarmoLoderaudMM454301:06:55
1359BeritRohtjärvJooksupartnerNNN4401:07:14
1360JannoMäemetsITKMMN4501:07:13
1361TomOsaMM33201:06:34
1362AigarFedulovMM33301:06:24
1363BritPetersonAddendaNN42201:06:24
1364KairitKraudokNN42301:06:55
1365DeliaLukkSpordiklubi Pinx/EswireNTüdrukud6501:07:39
1366SiljaIgnatenkoNN455301:07:29
1367KarenRaukasUmmisjaluNN42401:06:45
1368MaiaVeiperNordea SpordiklubiNN42501:07:28
1369Ats-JoonasJõelaidMPoisid10401:07:15
1370MargitOravNNN4501:07:40
1371SiiriVeneNN42601:07:26
1372KadriSammelselgNN42701:07:31
1373LeilaEensaluVKGNN551001:07:58
1374BirgitLilleojaNN42801:07:57
1375KristiMeidlaRautakeskoNN42901:07:57
1376tiiakõivistNN455401:07:54
1377lleHendriksonNN455501:07:54
1378KristiRahuNN43001:07:38
1379MarveTorstenbergRakvere LihakombinaatNN43101:07:40
1380KristinePõldverElionNN43201:07:50
1381OlgaSmirnovaKaitseliidu Viru MalevNNJ1901:07:41
1382PiretveskiNN406301:08:04
1383EDALööPERNN455601:08:10
1384TiinaTuvikeneNN43301:07:28
1385EneNoolNN455701:08:02
1386KristinVaikFujiramaNN43401:06:52
1387LiinaJõesteNN406401:07:36
1388HelenSeepterOü Hansaliin Tallink GrNN43501:07:22
1389MargitMätlikElioni SpordiklubiNN43601:07:24
1390MihkelKorpenMM33401:07:11
1391KuldarMatsoMM33501:07:09
1392HelenaEvertNN43701:08:19
1393HelinLaugametsNN43801:08:21
1394MargitTiidemaaRakvere LinnavalitsusNN551101:07:47
1395AnniKasikovNNN4601:08:27
1396KerstiTahfeldtTapa Vallavalitsus ja sõbradNN501201:08:24
1397Kertu-KaiPõldvereNN43901:08:40
1398PaulaNortsNNN4701:07:19
1399ToomasKiisMMN4601:07:22
1400MariLiimaNN455801:08:43

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.