Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1683Mary-LiisPolskiJCI EstoniaNN57701:23:50
1684KristiSarematJCI EstoniaNN57801:23:50
1467HannaPüssJCI EstoniaNN46801:11:06
956Kai-RiinSalusteJCI EstoniaNN23100:59:12
1472KatreTiimlaJCI EstoniaNN47201:10:11
490SiretSurvaJCI EstoniaNN7300:52:23
1777MargotTedremaJCI EstoniaNN61601:30:44
1809EvaRandleppJELD-WEN Eesti ASNN60601:35:00
1554MerikeAllerJELD-WEN Eesti ASNN51701:15:08
306TiitSinisaluJELD-WEN Eesti ASMM55200:49:46
309MaarikaSuursuJELD-WEN Eesti ASNN2800:48:50
1596MerlePohlakJELD-WEN Eesti ASNN54401:17:05
831KairitTaliJELD-WEN Eesti ASNN18100:56:58
1613LiiliaTõeväljaJELD-WEN Eesti ASNN456201:17:23
1614TerjeVendlaJELD-WEN Eesti ASNN55201:17:24
852RiinaRohtmetsJELD-WEN Eesti ASNN452400:58:42
599MerisVõsasteJELD-WEN Eesti ASMM19900:54:32
1119KlaarikaManninenJELD-WEN Eesti ASNN30601:02:40
352MarekKongiJELD-WEN Eesti ASMM13500:51:13
610RainMägiJELD-WEN Eesti ASMM20100:54:59
1127LeaPüssimJELD-WEN Eesti ASNN454001:02:28
887DmitriMironovJELD-WEN Eesti ASMM407300:58:17
1655SailaVodjaJELD-WEN Eesti ASNN408101:21:43
1147TeaPartsJELD-WEN Eesti ASNN32001:01:57
1410MoonikaManninenJELD-WEN Eesti ASNN44401:09:18
1415AveHäätarõJELD-WEN Eesti ASNN44701:08:35
1416KalmerKabanenJELD-WEN Eesti ASMM33901:08:42
905JekaterinaBlohhinaJELD-WEN Eesti ASNN20800:58:31
1161JelenaBogatõrjovaJELD-WEN Eesti ASNN32801:02:17
423ViktorMakarovJELD-WEN Eesti ASMM15300:51:12
434AivoKullJELD-WEN Eesti ASMM452100:51:47
1458MerlePappaJELD-WEN Eesti ASNN46401:10:00
198SigmarKadastikJELD-WEN Eesti ASMM8100:46:34
1491KristelKarppJELD-WEN Eesti ASNN48301:12:15
1497TerjeAlliksooJELD-WEN Eesti ASNN48601:12:54
1506KristelLainJELD-WEN Eesti ASNN49201:11:53
498JanarLiivakJELD-WEN Eesti ASMM16900:52:45
1280TriinPimpernelJELD-WEN Eesti ASNN38301:04:32
1281MarinaSirogorovaJELD-WEN Eesti ASNN38401:04:32
1282Mari-LiisKõlloJELD-WEN Eesti ASNN38501:04:34
25MartiMedarJK HERMESMPoisid100:37:43
204MatiMedarJK HERMESMM50400:46:59
1286MattiasSääritsJõgeva RammMPoisid10101:05:58
790Kätri-AvelinSääritsJõgeva RammNTüdrukud3300:56:51
791KristiinKesamaaJõgeva RammNNJ1100:56:52
1348AveSääritsJõgeva RammNN406001:06:33
1349KairiKiipusJõgeva RammNN406101:06:33
1350ReineVäliJõgeva RammNN455201:06:33
1122MargeKesamaaJõgeva RammNN404201:02:54
381SimmoSääritsJõgeva RammMMJ2000:50:47
473AimurSääritsJõgeva RammMM452400:53:09
764RonaldKiipusJõgeva RammMPoisid7400:56:29
1586ToivoVadiJõgeva Sordiaretuse InstituutMM55901:17:04
1092MarikaJärvetJõgeva Sordiaretuse InstituutNN453801:02:09
85MatiKoppelJõgeva Sordiaretuse InstituutMM50100:43:44
373ErikVadiJõgeva Sordiaretuse InstituutMPoisid4300:51:23
190HeinoPõldojaJõgeva SVSMM65100:47:30
433EliisAitJooksupalavikNN5800:52:20
27MarkoValterJooksupartnerMM1100:38:21
1320SandraValkJooksupartnerNN40201:06:37
1326MailisPütsepJooksupartnerNNN4201:05:14
1329BirgitRohtjärvJooksupartnerNNN4301:06:29
311KadriNokkurJooksupartnerNNN1100:49:55
1359BeritRohtjärvJooksupartnerNNN4401:07:14
338JuliaZamatajevaJooksupartnerNN3300:50:16
1624HeidiLiivlaidJooksupartnerNN456301:18:33
1625AnneliKasesaluJooksupartnerNN456401:18:34
90LiinaKiviJooksupartnerNN400:44:12
366TarmoKadakJooksupartnerMM403400:50:44
387KristjanPaluJooksupartnerMM14600:51:43
154VooteleVesterblomJooksupartnerMM6700:46:17
1694KristelHannusJooksupartnerNNN6401:23:53
418HelenaTammikJooksupartnerNN5500:50:56
678MartinJõgevaJooksupartnerMM21800:55:47
680RaunoUusmaJooksupartnerMM21900:55:47
701MargretTalimaaJooksupartnerNNN2100:56:16
449HenryAboJooksupartnerMMN2500:52:21
450AlarTerasJooksupartnerMM15800:52:31
706NormanVagaJooksupartnerMMN3200:55:03
1474SandraMetsisJooksupartnerNN47401:10:07
1235LemmeBerkisJooksupartnerNN36201:03:54
217MariaJäneseJooksupartnerNN1900:47:03
752AnnaPetersonJooksupartnerNNN2400:55:57
755EstelleSilmJooksupartnerNNN2500:56:00
762MartinKokkJooksupartnerMM24000:55:59
1788EppJalakasJooksupartnerNN409501:31:16
1289JevgeniaMedõnskajaK-RakvereNN38801:05:30
816KerstiKõivK-RakvereNN17600:57:30
442JanekNõguK-RakvereMM15600:51:45
981RandoKraavK-RakvereMM28301:00:00
1528ArneVõidulaK-RakvereMM55801:13:18
1529JuhanKormikK-RakvereMM502101:13:21
992RihoOlvetKadrinaMM501401:00:25
220MatteusMiilpaluKadrina KeskkoolMPoisid2500:48:08
683SiimSikkaKadrina SipsikMM22100:56:12
492MargusAndressonKaitsejõudude SKMM404200:51:53
1381OlgaSmirnovaKaitseliidu Viru MalevNNJ1901:07:41
39KaurLillipuuKaitseliitMMN1000:40:39
1156AnuMillKaitseväe LogistikakeskusNN32501:02:03
1188ErliUmbsaarKaitseväe logistikakeskusNN34001:04:13

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp