Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
590JÄNESKALLEMM26202:01:41
330HANNIKALJUMM15701:45:03
363NÕMMISTEKALEVMM405201:46:56
454KIVIOJAKALEVPajusti Ehitus GruppMM453501:52:31
665MULLAKAJAStamina SKNN451302:10:07
352JÕEMETSKAJASK MitšNN45501:46:17
468TAMMKAIROMM21701:53:23
557VIMERPUUKAIRINN402001:59:30
452SIIDRAKAIMARMM21201:52:29
667UNAPUU-SEIDELBERGKAILINN10402:10:13
606SIILIVASKKAIENN8602:02:31
429PEDAJASKAIDURnestline TeamMM405901:50:46
379NÕMMIKKAIDUJELD-WEN Eesti ASMM405501:47:52
36VAHKALKAIDOFB JOOKSMINEMM2301:21:55
47ORGULASKAIDOMM45501:23:39
63VETEVOOGKAIDOMM3601:25:49
730KÜLAOTSKAIDINNN1302:28:55
277KUKKKAIDISK JõuluNNJ101:40:57
604SALUJÕEKAIDINN8502:02:27
513JUNDASKADRI-ANNJELD-WEN Eesti ASNN401701:56:38
645KÖÖPKADRINN10002:07:09
512PEETSKADINN5801:56:22
766KARUKAARELP.D.TeamMM0
692KAASIKJUTANELSONNN403302:14:59
666MARCINKEVICZJÜRIPärm Racing Team/Kaimar Grupp OüMM454302:10:12
172LEESMÄEJÜRIMM65101:35:23
770KIENSJÜRIMM450
293SAKKEUSJÜRISakiSportMM55501:42:00
40SIHTJÜRIVAK StaierMM45301:22:18
321SOOVIKJÜRIMM501601:44:14
69LINDEJÜRIMM40901:26:45
749BULINAJULIAKJK Kalev-SillamäeMN0
681SEILENTHALJUHANIMTü Pärsama PäikeMM408302:12:56
192TELLINGJUHANJK HERMESMM451601:36:42
203JÜRIADOJUHANMM9501:37:20
34TAMMEMÄEJOOSEPViljandi suusaklubiMMN201:21:50
650SARAPUUJOONASInnopolisMM27902:07:37
153INNOSJOHNJELD-WEN Eesti ASMM402401:33:44
784PAAPJOELSõpruskondMP0
537TINTSJOELMM453601:58:12
773KORIKOVJEVGENIRakvere AmetikoolMMN0
336PIHLAKJEKATERINANN40801:45:18
347MITROFANSKYJEGORMM16801:46:03
380VALTERJÄRVINN55101:47:57
175PAJUPUUJANNOMM8201:35:31
244KALJUVEEJANNOJooksupartnerMM403901:39:21
789PUOLOKAINENJANNOJELD-WEN Eesti ASMM0
710AASJANNEMTü Nordea SpordiklubiNN12102:20:15
763HEINARUJANNESportlandMN0
608HEINARUJANNEadidasNN8702:02:37
354ERILAIDJANISMM17101:46:22
72TARUMJANELLEStamina Arcotransport tiimNNN201:26:57
595FLORENJANEKMM26502:02:00
723MÖLDERJANESisekaitseakadeemiaNNN1102:24:35
162GRÖÖNJANARECOKYTE.eeMM7701:34:17
62JUHKOVJANARnnn.sportkeskus.eeMM3501:25:35
741PIKHOFJANRautakesko ASMM29902:37:59
613SALLAJAKOJustiitsministeeriumMM27202:03:02
387MALTISJAKKOMM18601:48:32
443TAMMJÄRVJAANUSMM406201:51:32
237KAURJAANUSMM452101:38:57
782MÄGIJAANUSEstonian CellMM0
26BAUMANJAANUSMM1801:20:19
30UNDRESTJAANUSEesti Posti SKMM2001:21:05
547KASPERJAANUSMM24801:58:35
296MÄEKIVIJAANUSFloorinMM13901:42:13
234EISANJAANIKANN1901:38:54
127LEHISMETSJAANMM6601:31:51
639VEHLMANNJAANJK HermesMM65502:04:57
403TOOMINGASJAANMM19301:49:29
156IGLANEJAANMM402501:33:49
55UNJAANFB JooksmineMM3101:24:55
312LEHISMETSJAANMM14901:43:53
607NAABERJAANadidasMM27002:02:37
223ROHTSALUJAAKOK RakvereMM50801:38:18
140SÄRAKIVOMM7201:33:03
177TATRIKIVO21CC TriatloniklubiMM8301:35:41
89KUUSALUIVOEUKMM5001:29:04
245KEIVINVEREesti Energia SK / JooksupartnerMM11201:39:23
226KAIRITEINNANNN401:38:31
676ERNITSINGRITTabasalu TriatloniklubiNN451402:11:55
415ZALITEINGAVSK NoskrienNN3801:50:00
685SUIKINGASK Kolm PaksuNN11302:14:16
635MALMBERGINESNN9602:04:46
119MUMMINDREKMM402001:31:20
121TIKVAINDREKAlbe TeamMM402101:31:30
129KAROLININDREKSK MetsasõbradMM6801:32:08
461LÕHMUSINDREKMM502101:53:08
464TAMMINDREKMM21501:53:12
224JÜRGENSTEININDREKStamina SKMM451901:38:25
282SIIAKINDREKMM13001:41:23
283RAHIINDREKFittestMM452501:41:26
33ILUMÄEINDREKIproject OüMM2201:21:50
51LILLEMÄGIINDREKMM2901:24:16
397SOOMEIMBIJCI EstoniaNN401101:48:59
118RAAPILMARmeieMM401901:31:15
791TAGELILMARMTA Spordiklubi/Haanja RattaklMM650
325TOMUSKILMARMM452901:44:47
2NIKOLAJEVILJAOdav Laen ASMM201:07:37
737SPASOVILIYANFMTMM29802:32:22

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.