Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
737SPASOVILIYANFMTMM29802:32:22
2NIKOLAJEVILJAOdav Laen ASMM201:07:37
118RAAPILMARmeieMM401901:31:15
791TAGELILMARMTA Spordiklubi/Haanja RattaklMM650
325TOMUSKILMARMM452901:44:47
397SOOMEIMBIJCI EstoniaNN401101:48:59
119MUMMINDREKMM402001:31:20
121TIKVAINDREKAlbe TeamMM402101:31:30
129KAROLININDREKSK MetsasõbradMM6801:32:08
461LÕHMUSINDREKMM502101:53:08
464TAMMINDREKMM21501:53:12
224JÜRGENSTEININDREKStamina SKMM451901:38:25
282SIIAKINDREKMM13001:41:23
283RAHIINDREKFittestMM452501:41:26
33ILUMÄEINDREKIproject OüMM2201:21:50
51LILLEMÄGIINDREKMM2901:24:16
635MALMBERGINESNN9602:04:46
415ZALITEINGAVSK NoskrienNN3801:50:00
685SUIKINGASK Kolm PaksuNN11302:14:16
676ERNITSINGRITTabasalu TriatloniklubiNN451402:11:55
226KAIRITEINNANNN401:38:31
245KEIVINVEREesti Energia SK / JooksupartnerMM11201:39:23
140SÄRAKIVOMM7201:33:03
177TATRIKIVO21CC TriatloniklubiMM8301:35:41
89KUUSALUIVOEUKMM5001:29:04
223ROHTSALUJAAKOK RakvereMM50801:38:18
127LEHISMETSJAANMM6601:31:51
639VEHLMANNJAANJK HermesMM65502:04:57
403TOOMINGASJAANMM19301:49:29
156IGLANEJAANMM402501:33:49
55UNJAANFB JooksmineMM3101:24:55
312LEHISMETSJAANMM14901:43:53
607NAABERJAANadidasMM27002:02:37
234EISANJAANIKANN1901:38:54
443TAMMJÄRVJAANUSMM406201:51:32
237KAURJAANUSMM452101:38:57
782MÄGIJAANUSEstonian CellMM0
26BAUMANJAANUSMM1801:20:19
30UNDRESTJAANUSEesti Posti SKMM2001:21:05
547KASPERJAANUSMM24801:58:35
296MÄEKIVIJAANUSFloorinMM13901:42:13
387MALTISJAKKOMM18601:48:32
613SALLAJAKOJustiitsministeeriumMM27202:03:02
741PIKHOFJANRautakesko ASMM29902:37:59
162GRÖÖNJANARECOKYTE.eeMM7701:34:17
62JUHKOVJANARnnn.sportkeskus.eeMM3501:25:35
723MÖLDERJANESisekaitseakadeemiaNNN1102:24:35
595FLORENJANEKMM26502:02:00
72TARUMJANELLEStamina Arcotransport tiimNNN201:26:57
354ERILAIDJANISMM17101:46:22
710AASJANNEMTü Nordea SpordiklubiNN12102:20:15
763HEINARUJANNESportlandMN0
608HEINARUJANNEadidasNN8702:02:37
175PAJUPUUJANNOMM8201:35:31
244KALJUVEEJANNOJooksupartnerMM403901:39:21
789PUOLOKAINENJANNOJELD-WEN Eesti ASMM0
380VALTERJÄRVINN55101:47:57
347MITROFANSKYJEGORMM16801:46:03
336PIHLAKJEKATERINANN40801:45:18
773KORIKOVJEVGENIRakvere AmetikoolMMN0
784PAAPJOELSõpruskondMP0
537TINTSJOELMM453601:58:12
153INNOSJOHNJELD-WEN Eesti ASMM402401:33:44
650SARAPUUJOONASInnopolisMM27902:07:37
34TAMMEMÄEJOOSEPViljandi suusaklubiMMN201:21:50
192TELLINGJUHANJK HERMESMM451601:36:42
203JÜRIADOJUHANMM9501:37:20
681SEILENTHALJUHANIMTü Pärsama PäikeMM408302:12:56
749BULINAJULIAKJK Kalev-SillamäeMN0
666MARCINKEVICZJÜRIPärm Racing Team/Kaimar Grupp OüMM454302:10:12
172LEESMÄEJÜRIMM65101:35:23
770KIENSJÜRIMM450
293SAKKEUSJÜRISakiSportMM55501:42:00
40SIHTJÜRIVAK StaierMM45301:22:18
321SOOVIKJÜRIMM501601:44:14
69LINDEJÜRIMM40901:26:45
692KAASIKJUTANELSONNN403302:14:59
766KARUKAARELP.D.TeamMM0
512PEETSKADINN5801:56:22
645KÖÖPKADRINN10002:07:09
513JUNDASKADRI-ANNJELD-WEN Eesti ASNN401701:56:38
730KÜLAOTSKAIDINNN1302:28:55
277KUKKKAIDISK JõuluNNJ101:40:57
604SALUJÕEKAIDINN8502:02:27
36VAHKALKAIDOFB JOOKSMINEMM2301:21:55
47ORGULASKAIDOMM45501:23:39
63VETEVOOGKAIDOMM3601:25:49
379NÕMMIKKAIDUJELD-WEN Eesti ASMM405501:47:52
429PEDAJASKAIDURnestline TeamMM405901:50:46
606SIILIVASKKAIENN8602:02:31
667UNAPUU-SEIDELBERGKAILINN10402:10:13
452SIIDRAKAIMARMM21201:52:29
557VIMERPUUKAIRINN402001:59:30
468TAMMKAIROMM21701:53:23
665MULLAKAJAStamina SKNN451302:10:07
352JÕEMETSKAJASK MitšNN45501:46:17
363NÕMMISTEKALEVMM405201:46:56
454KIVIOJAKALEVPajusti Ehitus GruppMM453501:52:31
330HANNIKALJUMM15701:45:03
126KOOPKALLESK SaardeMM451001:31:48

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.