Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
329TOHVERTARMOKaevanduste SpordiklubiMM404901:44:59
605KASTEMÄETARMOInnopolisMM26902:02:27
90SNITSARENKOTARASSEesti Panga SpordiklubiMM5101:29:19
117LEISALUTANELMM6301:31:10
209VISNAPUUTANELMM9901:37:37
210TÄHESTETANELSK MetsasõbradMM10001:37:47
518LUMISTETANELMM23801:57:12
793TOMBANDTANELRautakesko ASMM0
328VAHTERTANELMMN1501:44:58
78LUMISTETANELHansa SpordiklubiMM4401:27:42
404TÕNISSONTAMBETMM19401:49:34
228KANGURTAIMIJK SARMANN40501:38:32
366RAUDSAARTAAVIMM17801:47:09
696MARKUSTAAVIMP1302:15:18
480TILKTAAVIMM22501:54:13
747TAMBURTAAVIStamina Arcotransport tiimMM0
499KAMSTAAVIRakvere Karmeli kogudusMMN2101:55:26
507TOOSTAAVIkorp!LeolaMM23201:55:52
541KORSARTAAVIMM24501:58:20
294TESKATAAVITTüMM13701:42:05
56KALATAAVIMM3201:24:56
94TUURTAAVILHV PankMM5501:29:33
759BAIDINASVETLANAMTü Nordea SpordiklubiMN0
270LAVRIKOVASVETLANAsylvia.gatchina.ruNN50201:40:37
171SEMPELSONSVENMM402701:35:17
104LOKKSULEVStamina SKMM401701:30:28
362NÕMMISTESULEVMM405301:46:56
133REHELEMSTEVENMM7001:32:21
364VESIALLIKSTENnüRTHMM17601:47:05
707HEINASTESIRLYJELD-WEN Eesti ASNN12002:18:16
680SEILENTHALSIRLEGrupeerunud spordilaiskuridNN11102:12:56
359PÄRTELSIRETKoeru SKNN45601:46:41
418PAURSILVERSK AASPEREMM20201:50:01
184KÖSTERSILVERMM8701:36:02
582TIGANESILVANN45902:01:21
463LÕHMUSSILJANN50501:53:08
478PAULUSSILJAElujooksNN5101:54:12
574ORULASILJAFlamanteNN7602:00:54
239PILTSIIRINN40601:39:05
408PEETRIMÄGISIIMMM19701:49:45
44KILKISIIMKJK VikeMMN301:23:02
563SARAPUSIIMJELD-WEN Eesti ASMM25502:00:16
589LEISALUSIIMTimbeco noodhouse OüMM26102:01:37
143LÜÜSSIGMARMMN1201:33:22
531SOELLSIEGFRIEDBrokolli Poner TeamMM407001:57:52
437HODÕREVSERGEIPolitsei Ida prefektuurMM406001:51:25
3TŠEREPANNIKOVSERGEIStamina Arcotransport tiimMM301:09:17
263GRIGORJEVSERGEIMM501101:40:17
519LESNERSANDRANN5901:57:12
391PIHLAKSANDERBenito Puit ASMM18801:48:40
677KLAOSSANDERMM28602:12:07
527KOLLOMSANDERMM406901:57:31
752KALDARUTHTüASKMN450
611KULVERRÜNNOMM27102:02:51
306PALKRUDOLFMM14401:43:06
787POOMROOMETEsteetika- ja tantsukoolMMJ0
261TARUMROLANDMM11901:40:14
382OLVETRIVOMP601:48:15
21SUBIRIVOVAK StaierMM1401:18:31
647UUETALURITASK MetsasõbradNN55202:07:13
714VARTIAINENRITANN12302:21:48
107LASSRISTOSK SaardeMM5901:30:43
343SOLMANRISTOJCI EstoniaMM16401:45:39
351KAARMARISTOSportlandMMN1601:46:16
185KRILLOVSRINGOnüRTHMM8801:36:02
355VASSILJEVRIINUFB JooksmineNN2701:46:23
691VESKIMÄERIINASportlandNN11502:14:57
510PLOOMPUURIIKAHansa SKNN401601:55:56
626HÜTTRIHOMM551002:04:23
252KINDSIGORENOMM11501:39:42
565ABELRENEEMM407302:00:25
673TAMBERGRENEMM28502:10:40
204VÄRKRENÉMM9601:37:24
593ROOMETRENEMM407602:01:57
149MELLRELIKANN1001:33:34
103EHRSTEINREIMOInsenerehitusMM5801:30:24
132OJAREIMOMMN1001:32:21
775LAUDREGLEFlamanteMN0
12ROOMETREGETPÄRNUMM1101:16:13
601ROSENBLATTREETFlamanteNN8402:02:18
592SERGREEMOSCAMM26402:01:52
678PAULREELIKANN10902:12:42
584RENTNIKREELIKANN8102:01:31
221TUULAREEDANN1701:38:07
206UUSKÜLARAUNOKadrinaMMN1401:37:26
106REILJANRAULKõrgem SõjakoolMMN701:30:29
134LIEBENAURAULMM7101:32:23
186HEINSALURAULAlbe TeamMM403101:36:06
492LOBANOVRAULRIPÄEVA SKMM22801:54:52
540JALASTRAULMM407201:58:14
91VILLORAULMM5201:29:24
417ERALARANNOMM20101:50:01
208SOOMRERANDOMM9801:37:33
253RIKSRANDOSK AaspereMMJ401:39:49
268KRISTMANNRANDOJELD-WEN Eesti ASMM12401:40:29
546JÕESAARRANDARTTüMM24701:58:31
624OLGORAIVOStora Enso Eesti AS Näpi saevMM407902:04:06
139VÕIPRAIVOPolitsei Ida prefektuurMM451301:32:42
652NÕMMIKRAIVOSportlandMM28002:07:41
413MEIERRAIVOJK HERMESMM65301:49:56

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.