Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
603NILKJOOSEPoooMMN5800:55:52
604OJASAARARGOMM20000:55:54
605TOBRELUTSKALMERJELD-WEN Eesti ASMM20100:55:55
606LEISSONOLAVRakvere AmetikoolMMJ2200:55:56
607VAHERKAIRENN9800:55:57
608VAHERAVOMM405000:55:57
609TOPSLAINENaerata OmetiNN451000:55:58
610PILVETBIRGITTIRaM KoolNT1900:55:58
611PILVETEINARMM405100:55:59
612OLUMETSTERJENN451100:56:00
613LOKMANKSANDERRakvere AmetikoolMMJ2300:56:02
614KOLLOMERLENN9900:56:05
615LINDMÄELAURIMM20200:56:06
616TIINASKADYJCI RakvereNN10000:56:06
617BABJAKPETROJõgeva HaiglaMM452200:56:09
618MÄRTMANHELENNN10100:56:10
619VAGAHERGIMM20300:56:10
620PRUSERIK-VOLDEMARLoksa CEMM65400:56:11
621VASSILKOVAKRISTIINANN10200:56:11
622VÕSUTOIVOT-FARMID OüœMM60500:56:12
623PRIKSPEETERMP5600:56:13
624ALLSAARRAIDOMM20400:56:14
625VIIRMANNTRIINEHarju KEK RSKNT2000:56:16
626PAJUJANERakvere TenniseklubiNN10300:56:16
627KANGURGETTERNT2100:56:16
628ENDRIKSHENDRIKMM20500:56:17
629LEMBKEMAARIKANN10400:56:18
630PETERSONSÜNNEGoldtimeNN10500:56:19
631KULLKRISTELNN10600:56:21
632VIILINDREKMM20600:56:23
633SULGHELEN-NN10700:56:28
634PRIKSPAULMM20700:56:29
635VOOLAIDVELLOMM452300:56:30
636SOIDLAKASPARJCI EstoniaMM20800:56:35
637SMIRNOVJANNOKirde KRKMM20900:56:36
638LICHTKAJAAqvalasedNN401500:56:41
639BOLTOVSKYTRISTANTüASKMP5700:56:44
640M000:56:44
641TAMMKÜLLIStora Enso Eesti AS Näpi saevNN10800:56:44
642EVISALULAURANT2200:56:45
643ALEPMARGITJCI EstoniaNN10900:56:46
644ROHTAASELISENT2300:56:46
645SALUVEEMAAJAMN000:56:46
646KANDALARIHOMP5800:56:47
647SAKSMANANDRESStora Enso Eesti AS Näpi saevMM21000:56:48
648SIRVIRAILINN11000:56:50
649MOORREIMOMTA SpordiklubiMM21100:56:51
650PAJUKEYNN11100:56:51
651JÄRVARVORautakesko ASMM452400:56:52
652JASTREMSKIANATOLIJELD-WEN Eesti ASMM21200:56:54
653AOSAARSIRLENN50500:56:56
654MEIDLAJÜRIG4SMM60600:56:56
655LODDISLEANKKNN401600:56:58
656SAMBLIKIRINAInsenerehitusNN11200:56:58
657KASEMETSIVOTarvanpääMM405200:57:01
658TÕEVEREJUTATARVANPÄÄNN11300:57:01
659LAASLAURANN11400:57:02
660POSTKADRINN11500:57:02
661MAIVELMAIETTüœ Tartu KolledžNN11600:57:03
662LILLIALLIKMATISportlandMM405300:57:04
663SEDOVKONSTATINKokaklubiMM21300:57:04
664KUSTAVSONKERTMP5900:57:08
665TARKINTRIINUNN11700:57:09
666RENTIKAARNEMM452500:57:11
667KALJAKRISTJANAru Grupp ASMMN5900:57:11
668LEPIKSAARMIRJAMAru Grupp ASNNN1900:57:12
669HOLSTALEKSANDRnüœRTHMM21400:57:13
670JAAMAJUTAJCI EstoniaNN11800:57:14
671SIKKKÄTLINNN11900:57:17
672SAMMELHEIKIStora Enso Eesti AS Näpi saevMM21500:57:17
673KOKKRIHOMM55400:57:20
674LAURIMARTENTTüœMM21600:57:20
675VIRAKKADRINN401700:57:20
676SIMUKMARINAJCI RakvereNT2400:57:21
677TAELKADRINN12000:57:23
678NOKKURKADRITTüœNNN2000:57:24
679POZNAHIRKOSVETLANANN451200:57:25
680LEOJAKALVILääne-Viru RakenduskõrgkoolMM21700:57:25
681PÄRNAKRISTJANMMJ2400:57:26
682ARONALLARRakvere LinnavalitsusMM21800:57:27
683KIRSIPUUTRIINU-LIISTTüœNNN2100:57:29
684KOKAREIOMM21900:57:29
685ANNIMÄEANDRUSMM22000:57:30
686LAISAARSIIRINN12100:57:31
687NURMELARENNOMM452600:57:31
688MIHKELSONOLEVMM452700:57:38
689RAJAMÄGISIIRINN12200:57:39
690TŠERBAKOVMAKSIMViru jalaväepataljonMMN6000:57:40
691MÄGIMARKOPihlakaMM22100:57:40
692VEEREMAAHELINAKirde KRKNN12300:57:41
693VODJAMARIKAPolitsei Ida prefektuurNN401800:57:42
694MÄGIMARKOnalmark TerviseklubiMM405400:57:42
695ALASISVEN-ERIKMM22200:57:43
696LOMPKATRERakvere AmetikoolNN12400:57:43
697UUSTALUKOITElujooksMM22300:57:45
698EIDUKSELVIRAMTüœ ElujooksNN12500:57:45
699KÜSSANNALIISANN12600:57:45
700VIIDIKASERETNNJ900:57:46
701TAMMTAAVIMM22400:57:46
702LAUMETSMERITNNN2200:57:48

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.