Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
203LEPIKULTTOOMASElioni Spordiklubi/IT KolledžMM50400:48:18
204AITSAMANDRUSoooMMN2200:48:18
205MOSONAMIKKMM7300:48:20
206TUHKLAHELLENN45200:48:22
207SUURKIVIMATTIASMP2800:48:22
208VIIRMANNMARJEHarju KEK RSKNN50200:48:23
209MURDJÕEMERLINStora Enso Eesti AS Näpi saevNN2000:48:24
210PENTMATANELOüœ Etem PärnuMM7400:48:25
211KOPPELSILVERMM7500:48:29
212JÕKSMAREKRakvere Karmeli kogudusMM7600:48:29
213REMMELGASRAIMOMM7700:48:29
214JALAKASAIVARPerekond JalakasMM7800:48:31
215PALOSONMIREKMM7900:48:31
216JANOVALEKSMMN2300:48:32
217PAUMERKRISTJANMM8000:48:35
218JÕEMETSKRISTITeam 30+NN2100:48:36
219KAMPEALBERTMM8100:48:36
220MÄEMETSJANNOMMN2400:48:36
221TARTUJOONASSA Rakvere TeatrimajaMM8200:48:36
222UUSKÜLATANELTTüœ VõrkpalliklubiMMN2500:48:37
223VARBOLAERKIEASMM8300:48:37
224KLEIMANNTARMOMM8400:48:39
225EEVALDKRISTOMM8500:48:41
226REGOMARIOPäästeametMM8600:48:42
227EICHEANGELIQUENN40100:48:42
228VEELAINERMOMM50500:48:43
229TERASANUMARIJooksikudNNN400:48:44
230KOKMANNIMREMM8700:48:48
231HELIMADISMM8800:48:49
232GRܜNBERGTOIVOPolitsei Ida prefektuurMM402300:48:50
233SCUFFHAMMICHAELKokaklubiMM402400:48:50
234LAIMARGUSMP2900:48:51
235TETTORAIDOMM8900:48:57
236VALANGANNNN2200:48:59
237MAALMANNMARIOMM9000:49:01
238TAMMIKTAAVETMM9100:49:01
239SUMBERGNELENN2300:49:02
240JEFIMENKOANDRESLääne-Viru MaavalitsusMM9200:49:06
241AIMSEAIMARMM402500:49:09
242ORUPÕLDKRISTOFERVikeMP3000:49:09
243VAHEMAAOLEVAatrium Sisustuskaubamaja nr.1MM9300:49:13
244KOLLOIMREMM9400:49:15
245NURKKRISTIINANN2400:49:18
246PUNGINDREKPäästeametMM9500:49:24
247UUSTALUDIANAMTüœ Nordea SpordiklubiNN2500:49:25
248TÕNSBERGMARIATallinna üœlikoolNNN500:49:26
249TOOMELKERLINN2600:49:27
250JÄGELKADRINN2700:49:27
251PIIRMETSHEIKORakvere AmetikoolMMJ1000:49:28
252JÄRVEEINARJK HermesMM451100:49:29
253UUENISTEVENRakvere AmetikoolMP3100:49:30
254SAKKOOLREGINARakvere AmetikoolNNJ300:49:30
255VOOGLAHENRIMP3200:49:31
256LÄTELIIVARMM451200:49:34
257URBANKASPARJooksikudMMN2600:49:37
258KASPERKÄTLINNN2800:49:39
259HEINSOOKARLMP3300:49:41
260KASKERNIMM9600:49:41
261KANGURKADDRIVendor Eesti OüœNN2900:49:42
262TOOMINGAIVARMM50600:49:42
263LAHIJOOSEPEMK Sakussaare kogudusMMN2700:49:43
264HEINLAANDRESMM9700:49:44
265RISTISAAREERIKADPDNN3000:49:44
266UNGAAIVARKarelia-UpofloorMM451300:49:45
267TOODUREINTRIGER ASMM451400:49:49
268RENNITTRIINAlbe TeamNT500:49:51
269MATINDMITRITTüœMMN2800:49:54
270VISLAPUUSANDERMMN2900:49:54
271TALALAEVMAREKMM9800:49:55
272PRANGELKRISTOMP3400:49:56
273KIVIVAIKOMM9900:49:57
274TUKKIAKATRINScotspataljoni RattaklubiNN3100:49:58
275LUKSLISELLEPrantsuse Lütseumi SKNNJ400:49:59
276SINDONENLAURIMMN3000:50:01
277KLAASIMÄGIMARGOARISTON OÜMM402600:50:01
278MÜÜRSEPPTIIUNN55400:50:03
279MULKVALLOMM10000:50:05
280LIMBERGKADRIseiklusporrNN3200:50:06
281KAUTSKAIDOKirde KRKMM10100:50:07
282ARULAHELENEKooperaatorNN3300:50:07
283ASUKÜLAAIVOKirde KRKMM10200:50:08
284RÜÜTELERIKMP3500:50:08
285VIGOLAINENJÜRNASRGMP3600:50:12
286KIVIVAREKERDONM10300:50:12
287ESSAJAALARKirde KRKMMN3100:50:13
288HÄMÄLÄINENKATRINTallinna üœlikoolNN3400:50:14
289TAMMRISTOMM10300:50:15
290LEMPUTAUNOPolitsei Ida prefektuurMM10400:50:16
291KUUSIKKAISANT600:50:16
292PÕLDMAALLARMM10500:50:17
293KUUSMIKAIVARMM451500:50:19
294SABREDORISNN3500:50:19
295ALATSEITÕNUMM10600:50:19
296HEINSOOANDRUSMM451600:50:20
297KUBERSTENMP3700:50:21
298SELEZNJOVAJULIAEA Reng ASNN3600:50:22
299TÕEMETSRAINERRaineri JooksuklubiMM10700:50:24
300LAANEMÄGIANDRESPäästeametMM10800:50:24
301PIIRPIRETNN40200:50:25
302DUZENKOMIHHAILAqvalasedMM10900:50:26

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.