Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
171KÜTTMATIMM402201:49:56Diplom
175PAJULAVEILOMM402301:50:21Diplom
185MÜÜRSEPPTARMOSiiliteamMM402401:51:22Diplom
199KALLEANTIJalajälg ASMM402501:53:18Diplom
236NOKKURLEMBITMM402601:58:32Diplom
244HERMAKÜLAHANNESMM402701:59:33Diplom
6KOŠELEVVJATŠESLAVKJK Kalev SillamäeMM40101:14:15Diplom
8JAASKAALLANstamina skMM40201:19:15Diplom
264AASMAAHTIFUTUMM402802:04:13Diplom
9KILKIERGOKergejõustiku klubi VikeMM40301:19:41Diplom
267RAIKKALVIRakvere K-rautaMM402902:04:33Diplom
276KUSMAROMANAQVA VeekeskusMM403002:06:44Diplom
21TOPLAANANTIEesti Evangeelne Luterlik KiriMM40401:25:44Diplom
278KITSNIKKALVIHaanja RattaklubiMM403102:07:04Diplom
23ORGULASKAIDOMM40501:25:56Diplom
44JÕEMETSAIVOTeam30+MM40601:31:59Diplom
45RAAPILMARmeieMM40701:32:01Diplom
46MALEVAMARCOG4SMM40801:32:06Diplom
306SOOSÕRVANTSEesti RendzuliitMM403202:15:42Diplom
53LEHTLAREIGOJCI SKMM40901:32:49Diplom
61IRVESHILLAREkstreemparkMM401001:33:53Diplom
62RAUNRAINMM401101:34:00Diplom
65RANDARUVEIKOMM401201:34:11Diplom
66TIKVAINDREKAlbe TeamMM401301:34:15Diplom
91EVISALUMAITMM401401:38:43Diplom
102KINDELHANNOMM401501:40:03Diplom
111SIIMSONHIIDMM401601:41:30Diplom
113KUHIPEETERMM401701:42:09Diplom
116VILLÜLLARMM401801:42:30Diplom
122KIIPSAARRAIDOSkanskaMM401901:43:02Diplom
379RASPELRAIDODECTONAMM400Diplom
131TALVISTEEINARIWaterworld ExpeditionMM402001:44:30Diplom
389UUSKÜLAMEELISMM400Diplom
390VESKIHANNESMM400Diplom
136ORGUSAARMÄRTMM402101:44:57Diplom
394VUNDERVALLOIgavesti VinesMM400Diplom
395JOGENBROHENRIKMM400Diplom
396SAATMARKOMM400Diplom
174ERVINAHTIMM451001:50:19Diplom
220KÄRPUKANDRUSX-grandisMM451101:56:26Diplom
227KOKKURMASTallinna Prantsuse LütseumMM451201:57:23Diplom
234KARPVEIKOMeieMM451301:58:23Diplom
253KIENSJÜRIMM451402:00:49Diplom
254SAETALUANDRESMM451502:00:52Diplom
30LIHTSULEVMM45101:28:22Diplom
304KÕUEAARNEMM451602:15:34Diplom
49ERVINURMASMM45201:32:31Diplom
60TÕNNISONARVIMM45301:33:49Diplom
327PAAPNEEME-JAAKMM451702:25:58Diplom
74LUBIVALLO-PEEDUSamotarMM45401:35:56Diplom
75PLUMERRAIVOEMTAMM45501:36:05Diplom
89VAINIKKAALEKSMM45601:38:36Diplom
350BAUMRAIVOMM450Diplom
382SIHTJÜRIVAK StaierMM450Diplom
130TOMUSKILMARKeeleinspektsioonMM45701:43:42Diplom
142ALBERTAUGUSTMM45801:46:37Diplom
154LAURINGKARREMM45901:47:50Diplom
186UUETALUTAVOMM50701:51:27Diplom
31VENNIKASPEETERMM50101:28:27Diplom
33TOOMTOOMASSK StaminaMM50201:28:56Diplom
37KALJURMAIDOKEK RSKMM50301:29:55Diplom
311HÜTTRIHOEesti Evangeelne Luterlik KiriMM50802:18:36Diplom
314EINSTEINMEELISRakvere Karmeli kogudusMM50902:20:16Diplom
68ROHTSALUJAAKRakvere OKMM50401:34:47Diplom
80SINDONENVOLDEMARMM50501:37:16Diplom
148HALLIMÄERAINMM50601:47:12Diplom
170LETTKALLEMM55201:49:49Diplom
218LOPSIKANDREIEesti Energia SpordiklubiMM55301:56:04Diplom
225RIKBERGANTSVäike-Maarja RSKMM55401:57:08Diplom
230SAARENDMATIMM55501:57:45Diplom
365KIIRAVOEesti Evangeelne Luterlik KiriMM550Diplom
372OTSUDOMM550Diplom
119ULKALARMM55101:42:37Diplom
169MEIERRAIVOJooksuklubi "Hermes"MM60201:49:45Diplom
178TAGELILMARMaksu- ja Tolliameti SpordikluMM60301:50:56Diplom
259KELLAARNEMM60402:02:40Diplom
288VEHLMANNJAANJK "Hermes"MM60502:09:25Diplom
317TOLGAEINOEKVAMM60602:20:38Diplom
63KUUSIKANTSVAK StaierMM60101:34:05Diplom
163PÕLDVERETIIUNN3001:48:35Diplom
165ILVESMONIKANN3101:48:49Diplom
167BAUMANEVELINNN3201:49:17Diplom
184OKASERJEMetsaimeNN3301:51:21Diplom
188ARONKRISTIKunda ÜhisgümnaasiumNN3401:51:31Diplom
192KUSNETSKERLIElioni SpordiklubiNN3501:52:17Diplom
193VAHTAKANDGRETEX-grandisNN3601:52:20Diplom
194TOOMINGASTERJEStaminaNN3701:52:21Diplom
195SOKOLOVAOLGASylvia GatchinaNN3801:52:29Diplom
202EICHEANGELIQUENN3901:53:39Diplom
206ABRAMLIINANN4001:54:37Diplom
208PAULUSSILJANN4101:54:43Diplom
209PETERSONTRIINNN4201:55:21Diplom
210HILLERMAIKINN4301:55:22Diplom
212VALGEKERLIJooksupartnerNN4401:55:30Diplom
213JÄNESEMARIANN4501:55:42Diplom
215VESKIPIRETNN4601:55:48Diplom
221KOBRINEEVA-GERDANN4701:56:37Diplom
224ORULASILJAJumekad naisedNN4801:56:59Diplom
233SELJAKKATRINNN4901:58:12Diplom
237KOPPELJANAFB JooksmineNN5001:58:44Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.