Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
143FEDORITŠKRISTOMarko asiMM8101:46:45Diplom
144KAABERANDRESMM8201:46:52Diplom
145AHTIJAINENRISTORaplamaa Tublid MaratoonaridMM8301:47:02Diplom
146NAMMANDRESBC TARVAS/RAKVERE SPORDIKOOLMM8401:47:11Diplom
147LÜÜSSIGMARBC TARVAS/RAKVERE SPORDIKOOLMM8501:47:11Diplom
148HALLIMÄERAINMM50601:47:12Diplom
149ETVERKMERIKERMK Metsa sõbradNN2601:47:13Diplom
150AGUHANSMarsMM8601:47:21Diplom
151VALGEGÄTLYNN2701:47:27Diplom
152LARINRAGNEPõltsamaa Felix ASNN2801:47:35Diplom
153HERMMARKMM8701:47:47Diplom
154LAURINGKARREMM45901:47:50Diplom
155PALKRUDOLFMM8801:47:51Diplom
156OJASALUMAREKMM8901:48:01Diplom
157KIDRONHENDONõmmehaldjadMM9001:48:06Diplom
158LEETMAAÕNNE-LIINANN2901:48:08Diplom
159LUKMANNRIIVOVäike-Maarja RSKMM9101:48:21Diplom
160AHTIJAINENRIHORaplamaa Tublid MaratoonaridMM9201:48:28Diplom
161PÄRTELSIRETKoeru SKNN40201:48:31Diplom
162LEINAKSEMADISFB JooksmineMM9301:48:33Diplom
163PÕLDVERETIIUNN3001:48:35Diplom
164METSMERIKENN40301:48:36Diplom
165ILVESMONIKANN3101:48:49Diplom
166LÄTTJANNMM9401:49:05Diplom
167BAUMANEVELINNN3201:49:17Diplom
168TAMMMERJERakvere LihakombinaatNN40401:49:27Diplom
169MEIERRAIVOJooksuklubi "Hermes"MM60201:49:45Diplom
170LETTKALLEMM55201:49:49Diplom
171KÜTTMATIMM402201:49:56Diplom
172KLEMETMARTINUSEesti KunstiakadeemiaMM9501:50:00Diplom
173LUKINVAHURMM9601:50:07Diplom
174ERVINAHTIMM451001:50:19Diplom
175PAJULAVEILOMM402301:50:21Diplom
176PUNAVALDOMM9701:50:41Diplom
177ALLASMARTMM9801:50:44Diplom
178TAGELILMARMaksu- ja Tolliameti SpordikluMM60301:50:56Diplom
179TÕNISBERGVILLEMwww.kolmapaev.eeMM9901:50:57Diplom
180RANNAMETSHARROMM10001:50:59Diplom
181PÜTSEPKRISTJANMM10101:50:59Diplom
182LUMESILVERMM10201:51:02Diplom
183LUMISTETANELHansa SKMM10301:51:12Diplom
184OKASERJEMetsaimeNN3301:51:21Diplom
185MÜÜRSEPPTARMOSiiliteamMM402401:51:22Diplom
186UUETALUTAVOMM50701:51:27Diplom
187TAMMHALLARRaplamaa Tublid MaratoonaridMM10401:51:29Diplom
188ARONKRISTIKunda ÜhisgümnaasiumNN3401:51:31Diplom
189ELLERENDRIKMM10501:51:40Diplom
190MUZAKKOMARGOMM10601:52:05Diplom
191GRÖÖNJANARMM10701:52:06Diplom
192KUSNETSKERLIElioni SpordiklubiNN3501:52:17Diplom
193VAHTAKANDGRETEX-grandisNN3601:52:20Diplom
194TOOMINGASTERJEStaminaNN3701:52:21Diplom
195SOKOLOVAOLGASylvia GatchinaNN3801:52:29Diplom
196PLOOMPUURIIKAHansa SKNN40501:52:33Diplom
197TASAMIKKrgasgMM10801:53:07Diplom
198POMERANTSKAARELyyyyMM10901:53:15Diplom
199KALLEANTIJalajälg ASMM402501:53:18Diplom
200LEHTOJAEHAPüha LoomaaedNN50101:53:20Diplom
201REKORMARTINMM11001:53:25Diplom
202EICHEANGELIQUENN3901:53:39Diplom
203RANDMÄEMARGUSMM11101:53:58Diplom
204PAAPKIMMOMM11201:54:14Diplom
205LORVIURMASMM11301:54:28Diplom
206ABRAMLIINANN4001:54:37Diplom
207HANNIKALJUMM11401:54:42Diplom
208PAULUSSILJANN4101:54:43Diplom
209PETERSONTRIINNN4201:55:21Diplom
210HILLERMAIKINN4301:55:22Diplom
211KOHAPRIITJeld-Wen Eesti ASMM11501:55:28Diplom
212VALGEKERLIJooksupartnerNN4401:55:30Diplom
213JÄNESEMARIANN4501:55:42Diplom
214KAARJÄRVMARTINSportlandMM11601:55:45Diplom
215VESKIPIRETNN4601:55:48Diplom
216OJAKÄÄRTOOMASMM11701:55:59Diplom
217KALJUVEEKRISTOMM11801:56:03Diplom
218LOPSIKANDREIEesti Energia SpordiklubiMM55301:56:04Diplom
219MÜÜRMADISMM11901:56:19Diplom
220KÄRPUKANDRUSX-grandisMM451101:56:26Diplom
221KOBRINEEVA-GERDANN4701:56:37Diplom
222SÄBELVIRKOMM12001:56:41Diplom
223LIIVERAIMARElioni SKMM12101:56:58Diplom
224ORULASILJAJumekad naisedNN4801:56:59Diplom
225RIKBERGANTSVäike-Maarja RSKMM55401:57:08Diplom
226VASKRAAVOMM12201:57:19Diplom
227KOKKURMASTallinna Prantsuse LütseumMM451201:57:23Diplom
228NIITSOOJAANRaplamaa Tublid MaratoonaridMM12301:57:40Diplom
229ARUSAARAIVOOÜ PseudohuntMM12401:57:44Diplom
230SAARENDMATIMM55501:57:45Diplom
231ANTONSMAILIAmbla SpordiklubiNN40601:57:58Diplom
232EIMLAMIHKELMM12501:58:04Diplom
233SELJAKKATRINNN4901:58:12Diplom
234KARPVEIKOMeieMM451301:58:23Diplom
235KARUKAARELP.D.TeamMM12601:58:32Diplom
236NOKKURLEMBITMM402601:58:32Diplom
237KOPPELJANAFB JooksmineNN5001:58:44Diplom
238UNDRESTANNELIEesti Posti SpordiklubiMM12701:58:56Diplom
239KAROLINMARTINSales- StarMM12801:59:01Diplom
240MEERITSMERJEPV SKKNN5101:59:01Diplom
241THOMSENPETERMM12901:59:03Diplom
242KALLASJOHANOÜ PseudohuntMM13001:59:06Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.