Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
1205LaidroLuuleLääne-Virumaa SVKNN65101:06:37Diplom
184GetmanLjudmillaJK StartNN55100:48:16Diplom
217LepikultToomasMM55100:49:01Diplom
760PuuseppMaieNN60100:58:48Diplom
1274TedrekinReinMM70101:07:52Diplom
1SokolovAlekseiTsiklonMM100:30:46Diplom
6HussarKarelSK JooksupartnerMMJ100:34:47Diplom
11VeilbergMeelisMM50100:36:27Diplom
15NevolihhinKellyKergejõustiku klubi ViKeNNN100:38:10Diplom
16SirkKristoOK PõLVA KOBRASMP100:38:11Diplom
22KaskVilluSK AASPEREMM40100:39:58Diplom
24FlorenKelliKF SuusaklubiNN100:40:03Diplom
32Savt?enkoKseniaKJK"Kalev" SillamäeNT100:41:37Diplom
37ErilaidVäinoMM75100:42:04Diplom
45KoskinenKristjanÄkke SK/SisekaitseakadeemiaMMN100:43:19Diplom
328PõldojaHeinoJõgeva SVSMM65100:51:39Diplom
104NugisTarmoTK-Team ASMM45100:46:13Diplom
374KoppelLiiaNN50100:52:39Diplom
120EhrlichImbiNN45100:46:44Diplom
122RebaneTaivoMM60100:46:45Diplom
129PuuseppAndraNN40100:46:55Diplom
161PilvetBirgittiNNJ100:47:39Diplom
183SatsAnneliPIHLAKANN40200:48:15Diplom
1721MesiIngeNN65201:28:34Diplom
199NemvaltsLiisNNN200:48:34Diplom
1236VeskiLeeloNN60201:07:03Diplom
227MüürseppTiiuNN55200:49:22Diplom
228TuhklaHelleNN45200:49:25Diplom
232KriksReinEESTI RAUDTEE SPORDIKLUBIMM60200:49:26Diplom
2AusPriitMM200:30:48Diplom
12PiirjõeRagnarKergejõustiku klubi ViKeMMJ200:36:37Diplom
1555KiisverkToomasMM70201:17:04Diplom
20KoskinenMarkoMP200:39:49Diplom
31VallasteKristelSK JooksupartnerNN200:41:27Diplom
39VahtraMargusMM40200:42:37Diplom
43RooseAnttiMM50200:43:01Diplom
51ZadonskiEleryNT200:43:36Diplom
56LilleväliTormisSK AASPEREMMN200:43:57Diplom
317ÕmmikKalevPäästeametMM55200:51:29Diplom
341AulVäinoJõhvikasMM65200:52:00Diplom
107ZirnaskVilluSTAMINAMM45200:46:21Diplom
426RehelemErikaRakvere HaiglaNN50200:53:41Diplom
427ToomseLiis MarianNNJ200:53:41Diplom
454KülaveeUrmasMM55300:54:08Diplom
714KäbaAiviNN55300:58:21Diplom
203EtverkMerikeAS Viru-Nigula SaeveskiNN40300:48:39Diplom
492ReivartKirkeNNJ300:54:41Diplom
240KärdiKätlinNNN300:49:32Diplom
3LaumetsRaunoTartu SS KalevMM300:31:58Diplom
13PõllusteRistoKergejõustiku klubi ViKeMMJ300:36:37Diplom
28ToomKarlTallinna Inglise Kolled?¾MP300:40:58Diplom
542PomerantsRiinaNN50300:55:23Diplom
33KiviLiinaSK JooksupartnerNN300:41:43Diplom
41KangurRaulJooksuklubi Sarma/Ober-Hausi Kinnisvara ASMM40300:42:52Diplom
306IvainenAiriNN45300:51:12Diplom
1344ReintamLyNN60301:10:01Diplom
65SillusteToomasMM50300:44:17Diplom
323AugasmägiKaulMM60300:51:35Diplom
68VarrandMartinKaitsevägiMMN300:44:19Diplom
580JammerÜloKoeru SpordiklubiMM65300:56:00Diplom
78StarkopfElis-HelenNT300:44:41Diplom
136HeinsooAndrusViljandi SuusaklubiMM45300:47:10Diplom
1675SaarmannHillarRAKVERE KALEVMM70301:25:08Diplom
726AitVladimirMM65400:58:30Diplom
987VirkunenReinMM55401:02:26Diplom
231KiidjärvReetNN40400:49:26Diplom
254KiviloKarolaNNN400:49:59Diplom
4KivikasKennyspordielamused.eeMM400:33:23Diplom
516ArmJaanikaTartu rulluisuklubiNNJ400:54:59Diplom
18ReinkubjasMihkelVikeMMJ400:39:29Diplom
29HimmaMartinTamsalu AO SUKLMP400:41:20Diplom
44RaidnaRaoulPäüästeametMM40400:43:14Diplom
50AlnekKarmensportlandNN400:43:33Diplom
569BelokurovaEveKänguruNN50400:55:47Diplom
320TammikJaneNN45400:51:30Diplom
835LeimannHelaNN55400:59:55Diplom
80AmorRainerMMN400:44:47Diplom
1375VahterMaieNN60401:11:03Diplom
114PillartKätlinKuusalu SpordiklubiNT400:46:31Diplom
138KeärAndresRAKKE SKMM50400:47:11Diplom
402KolkArneEleringMM60400:53:14Diplom
153LantcovValeriiMM45400:47:29Diplom
1466JohansonEhaHäirekeskusNN60501:13:42Diplom
1221JärvaMattiMM65501:06:51Diplom
738ÜleHeliAS WENDRENN50500:58:38Diplom
5ReinartHardoMM500:34:04Diplom
269AjaotsHeliNN40500:50:28Diplom
23BurkeLiamWadhurst RunnersMMJ500:40:00Diplom
34TinnuriSiimMP500:41:52Diplom
49TreppJanekMM40500:43:31Diplom
57AavikKarmenTartu Mill ASNN500:44:01Diplom
324PüssKristelNNN500:51:36Diplom
1092EensaluLeilaNN55501:04:20Diplom
82LahiJoosepMMN500:44:50Diplom
1121MalmbergJaanMM55501:05:01Diplom
359KriegerMargitNN45500:52:23Diplom
123KivimetsMerili-MaiTabasalu TriatloniklubiNT500:46:46Diplom
636PipenbergOlevMM60500:57:00Diplom
155RoodeSiimMM45500:47:34Diplom
668NiglasMariethe-PiretJärve SKNNJ500:57:33Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.