Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
501KuhiPeeterMM404500:54:48Diplom
502RummMarkoMM17400:54:48Diplom
503HeinsaluTriinNN7600:54:50Diplom
504KukkJaanikaFitLife PärnuNN7700:54:50Diplom
505KuuskneKetlinEnsto VälejaladNN7800:54:50Diplom
506HolstAleksandrMM17500:54:51Diplom
507NoolBirgitNN401900:54:51Diplom
508VirroHelenVahuri InglidNN7900:54:52Diplom
509VakkerTanelMM17600:54:53Diplom
510SaulRaimoMM17700:54:54Diplom
511SeeneStenMM17800:54:55Diplom
512KangroKalevMM452300:54:56Diplom
513RehelemKatrinTele2NN8000:54:56Diplom
514PrometLilianNN8100:54:57Diplom
515SalusteJaanwww.KIILIMOTO.eeMM17900:54:57Diplom
516ArmJaanikaTartu rulluisuklubiNNJ400:54:59Diplom
517LompAnniSUUSAHULLUDNNN1000:55:00Diplom
518StrahovRaidoMM18000:55:00Diplom
519LulluSvenADIDASMM18100:55:01Diplom
520HiirTeemarMM18200:55:02Diplom
521NurkKairiNN8200:55:02Diplom
522PalksaarVahurMM501400:55:02Diplom
523RemselJesperMP7200:55:04Diplom
524ViikojaKevinSindi Spordiklubi KaljuMP7300:55:05Diplom
525TiitsPiretNN8300:55:06Diplom
526MeierEdgarAQVA Hotell ja SpaMM18300:55:08Diplom
527SonntakMargarethPärnu Kalevi TenniseklubiNT1900:55:08Diplom
528VatselRigoMM404600:55:08Diplom
529LepiksooHansMM18400:55:09Diplom
530SilmEstelleNNN1100:55:09Diplom
531PareloPeeterMM404700:55:09Diplom
532RütmanAnna-BritNT2000:55:10Diplom
533TurbaArvoMM404800:55:13Diplom
534ViikojaRasmusMP7400:55:15Diplom
535PeekAlarViru-Nigula SpordiklubiMM452400:55:16Diplom
536SteinbergTanelMM18500:55:18Diplom
537TreierAareOlympic/OlyBetMM18600:55:18Diplom
538KüttVelloHAT-Auto ASMM452500:55:20Diplom
539PikasAndrusIda-Eesti PäästekeskusMM452600:55:22Diplom
540PipenbergOlariMMN1600:55:22Diplom
541SarapStenMP7500:55:22Diplom
542PomerantsRiinaNN50300:55:23Diplom
543ÕunapuuMihkelMP7600:55:25Diplom
544HansenHeikiMMN1700:55:26Diplom
545ReimannReetNN451200:55:26Diplom
546RemmelgKimberlyEesti Energia SpordiklubiNT2100:55:26Diplom
547TurkinViktorMM452700:55:26Diplom
548OoloChristiRakvere HaiglaNN8400:55:28Diplom
549LorviMargoMM404900:55:29Diplom
550JõgisteIvoMM405000:55:29Diplom
551KuusikMeelisMM501500:55:30Diplom
552MaanteeReneMM18700:55:30Diplom
553VooremäeGunnarMM501600:55:30Diplom
554SammulMari-LiisPwCNN8500:55:31Diplom
555KlausSilleMEDIACOM DREAM TEAMNN8600:55:32Diplom
556KinkarHarriMM18800:55:33Diplom
557SoosaarTerjeInnamoreNN402000:55:33Diplom
558RänksonLiviaRemediumNN8700:55:37Diplom
559LäänLauraNT2200:55:38Diplom
560VitsurMarekKaitsevägiMM405100:55:38Diplom
561KurvitsLiinaKurvits SailingNN8800:55:39Diplom
562ResikKerlyNN8900:55:39Diplom
563AndressonMargusKaitsejõudude SKMM405200:55:40Diplom
564TõnisojaEneMispoNN451300:55:41Diplom
565VasemägiKatrinNN402100:55:43Diplom
566SamraKätlynNN9000:55:44Diplom
567GuskovaVeeraNN9100:55:45Diplom
568KanarbikLauriMMN1800:55:45Diplom
569BelokurovaEveKänguruNN50400:55:47Diplom
570TambergMikkAru Grupp ASMM18900:55:47Diplom
571AdossonKerliNN9200:55:48Diplom
572MummKadriNN402200:55:48Diplom
573ValemLennartMP7700:55:49Diplom
574KitsingKasparViru õluMM405300:55:51Diplom
575HeinolaKadriNN9300:55:52Diplom
576ArpoKairitNN9400:55:54Diplom
577LaurimaaAndreMP7800:55:56Diplom
578SaarVaikoSpordiklubi MetsasõbradMM19000:55:57Diplom
579KansiKristerMP7900:55:59Diplom
580JammerÜloKoeru SpordiklubiMM65300:56:00Diplom
581PilliMarttiMP8000:56:03Diplom
582SeppKlaarikaNN402300:56:04Diplom
583AleksejevAndreiSonda VallavalitsusMM501700:56:05Diplom
584ArovaldDioreNN9500:56:05Diplom
585ToomeRelikaNNN1200:56:05Diplom
586RuutoMartinMM19100:56:06Diplom
587MägiMalvikiADIDASNN9600:56:09Diplom
588SoodlaUrmasMM19200:56:10Diplom
589TambergKristi-LeiliNN9700:56:13Diplom
590TsirpTanelEesti 4HMP8100:56:14Diplom
591UfeldIndrekMM19300:56:14Diplom
592KoitjärvKaarelAS Viru-Nigula SaeveskiMM19400:56:16Diplom
593KikasKristiinaNN9800:56:17Diplom
594KeelKertuTele2NN9900:56:19Diplom
595StrandmannMaitMM19500:56:19Diplom
596SokolovTiitMM452800:56:21Diplom
597KarjahermMaarjaNN10000:56:23Diplom
598UueAllanPõhjakeskusMM405400:56:23Diplom
599PilvAirikaNN10100:56:26Diplom
600KudrjaKristinaNN10200:56:28Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.