Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
162KungurVahurMM50500:47:41Diplom
200PalmErkiMM50600:48:34Diplom
1500LeolaAimeSõmeru Lasteaed PääsusilmNN60601:14:41Diplom
234UndrestNele-TriinNT600:49:27Diplom
748SarapMirjaNN50600:58:42Diplom
7LaurMikkKJK LõunalõviMM600:35:19Diplom
781KruusimägiKairitNNJ600:59:03Diplom
38KuberKenMP600:42:33Diplom
53KäigeRaunoMM40600:43:52Diplom
823KotsenkovVladimirJK StartMM60600:59:46Diplom
64ÖöpikKairinKSK AlemNN600:44:16Diplom
329HeinpõldCätlyNNN600:51:44Diplom
337KoseEvelinNN40600:51:55Diplom
99ErikAllarMMJ600:46:01Diplom
363MikliMarjuNN45600:52:27Diplom
127PartsSanderKaitsevägiMMN600:46:52Diplom
1163TakalaAarreAGAMM55601:05:42Diplom
164RoovAiloMTA SKMM45600:47:44Diplom
1444MäitsMatiMM65601:13:06Diplom
1192TrummalVilmaSK TervisNN55601:06:17Diplom
1722PuuseppLehtiNN60701:28:36Diplom
213MoselHenryMMN700:48:55Diplom
215LippLauriKaitseliit Järva MalevMM50700:48:58Diplom
1249WölfertGalliNN55701:07:21Diplom
237VildekKellyMänniku MägiNT700:49:29Diplom
774RinkMalleNN50700:58:58Diplom
8Kosä›levDenissSK JooksupartnerMM700:35:44Diplom
798LimbergAnuNNJ700:59:24Diplom
46TreppKaarelMP700:43:20Diplom
72PappelJaanusMM40700:44:27Diplom
75BensonJuliaWednesday Night Laundry RunnersNN700:44:36Diplom
340VeermetsAnuNN40700:51:58Diplom
871VõsuToivoMM60701:00:31Diplom
128RebbanArgoVISAMMJ700:46:54Diplom
410MaamägiRitaRakvere Lihakombinaat ASNN45700:53:25Diplom
1189AunpuKenRae KossMM55701:06:17Diplom
422KasoGeetheVirumaa Koerteklubi VIKONNN700:53:37Diplom
173UiboToomasMM45700:48:02Diplom
436SulgKristiin-MarleenNNN800:53:47Diplom
189EvertJaakMM45800:48:23Diplom
1740KiviHanneNN60801:30:54Diplom
1239TiinasHannesTarvanpääMM60801:07:09Diplom
233RemselAndreMMN800:49:27Diplom
252KermGetter JohannaRakvere GümnaasiumNT800:49:55Diplom
1286SaarniitSilviaADDINOLNN55801:08:22Diplom
9MasikTambetToggl/SK KolepahaMM800:35:53Diplom
275IvainenToivoMM50800:50:36Diplom
799TaluMariinNNJ800:59:24Diplom
48AmbusKristoMP800:43:29Diplom
1355BurkeMartinWadhurst RunnersMM55801:10:23Diplom
83KuhiTõnuMM40800:44:52Diplom
855LuikIrenaNN50801:00:11Diplom
351RiivesAireNN40800:52:10Diplom
102LiivlaidHediTAINN800:46:12Diplom
135IvanovRandarRakvere BontMMJ800:47:09Diplom
418VooremäeLindaNN45800:53:31Diplom
193SaukasAndresMMJ900:48:27Diplom
196LehmannAndreasIHDG!MM45900:48:30Diplom
452LehmannEdaIHDG!NN45900:54:06Diplom
470KõivKristiinaNNN900:54:26Diplom
1759KiiskülaSirjeRakvere HaiglaNN60901:32:47Diplom
265TõldTannerNT900:50:16Diplom
10VaisvilaArunasKauno maratono klubasMM900:36:10Diplom
271KasekampTõnisMMN900:50:33Diplom
311EllermaaRiho-ReneMM50900:51:19Diplom
1339PipenbergKalevMM60901:09:53Diplom
60ÕunHelgerSK LEKSI 44MP900:44:04Diplom
1356MiksonMartPaide LinnavolikoguMM55901:10:23Diplom
846ViirmannTriineHARJU KEK RSKNNJ901:00:03Diplom
84HimuškinAndreMM40900:45:01Diplom
1374KivistikLiiviNN55901:11:03Diplom
106LuideSiljaJooksupartnerNN900:46:20Diplom
888ÕisEveNN50901:00:52Diplom
383MarmorKerstiNN40900:52:53Diplom
964LiivaAnuNN501001:02:11Diplom
206ÕunapUrmasViru õluMM451000:48:47Diplom
462SuurkiviMaireNN451000:54:17Diplom
1778ReimannErikaNN601001:36:09Diplom
517LompAnniSUUSAHULLUDNNN1000:55:00Diplom
262ErsHeigoMMJ1000:50:14Diplom
14BõmbergRainElioni SpordiklubiMM1000:37:12Diplom
293RiivesMarilinTartu SS KalevNT1000:50:59Diplom
300OjaRasmusMMN1000:51:02Diplom
67MüürJanMP1000:44:19Diplom
1365RistissaarReinMM551001:10:37Diplom
95SoidlaJanarMM401000:45:42Diplom
863VillakoMaarjaNNJ1001:00:21Diplom
358KaskAvoMM501000:52:23Diplom
117Tooma-KaljuveeIirisKokaklubiNN1000:46:35Diplom
1661JalakasJaakMM601001:24:16Diplom
387JunsonLiiliaNN401000:52:55Diplom
1426PipenbergAstridNN551001:12:39Diplom
947VillemsKerliNNJ1101:01:44Diplom
1464PrualHelveNN551101:13:40Diplom
1733JärvekülgTiitMM601101:30:16Diplom
497TammMarikaNN451100:54:44Diplom
245SimsAivarMM451100:49:44Diplom
1788KalaSilviNN601101:38:54Diplom
17PihlakLauriLD Sound OÜMM1100:38:48Diplom
530SilmEstelleNNN1100:55:09Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.