Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort ascendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
209MaasikMarkoMM9100:47:32Diplom
465DoroninAleksandrI love Supersport (#teamDoronin)MM18900:51:21Diplom
721MuttelRaitMPA8000:55:50Diplom
977RätsepTargoMMJ2600:56:35Diplom
1745Di StanislaoPierluigiMPA17001:04:11Diplom
2001MeinerMikoMPA18901:06:54Diplom
2513BelovVladislav1.jalaväebrigaadMM4014501:13:39Diplom
3281KotkasKaljuMM53901:23:01Diplom
466TeeorgUrmasMM551100:50:12Diplom
978SaksRaimondTelia SKMM551700:56:01Diplom
1234VihmMartinMM35500:59:34Diplom
1490InnoStenMM38801:02:49Diplom
2514OjapervKaidoRadisson Blu Sky HotelMM4014601:11:54Diplom
211LättAndreas PeeterMM9200:47:22Diplom
467TranstokPriitMM19000:50:51Diplom
2003KeridonMattiasMPA19001:07:36Diplom
212MikkorRaunoPreabMM9300:47:20Diplom
468LauritsKarl HansMPA5200:51:55Diplom
724MulkValloTartu ÜlikoolMM25900:55:44Diplom
1748ReinikReenoMPA17101:06:18Diplom
213OlissovMaksimEesti Energia SpordiklubiMM9400:47:56Diplom
2517MadarRobinMPA22001:12:11Diplom
3285PõderKaidoMM54001:26:08Diplom
214PajulaAnarMM9500:47:58Diplom
982ElkenRaivo1.jalaväebrigaadMM31300:56:22Diplom
1494MürkHenriMTÜ SpordiseltsMPA15001:02:58Diplom
1750SudarinenMihkelMM42201:03:53Diplom
2518InnosKevinMPA22101:14:08Diplom
3286RinkenSulevMM507301:24:18Diplom
215EinbergRaimoMTÜ SpordiseltsMM9600:47:58Diplom
727KülaveeUrmasMM551400:55:13Diplom
3031PeepMadisMM52801:18:59Diplom
728RoosioksIlmarMM406400:54:28Diplom
984KoltKalleMM455900:58:29Diplom
217KaskaMarkoSpartaMM401800:48:08Diplom
473JussTarkoMPA5300:52:15Diplom
729SovaTarmoToom Tekstiil ASMM26000:55:20Diplom
1241KuusikJakobMPA11900:59:16Diplom
2265AlavereArsiMM4013801:08:37Diplom
3801KaruMargitMM4513801:39:50Diplom
218SchmidtSanderMM9700:47:24Diplom
1754MornaPeeterMM4011601:04:59Diplom
2522ReimetsAldo1.jalaväebrigaadMM49101:12:00Diplom
1499LaanesooAndoMM458001:00:51Diplom
2011KaasikKertSpordiklubi KATIMM44801:08:27Diplom
3547VjatkinRihoMM4017001:31:25Diplom
220ÕllekKaupoMM9800:48:10Diplom
732LooritsJanek1.jalaväebrigaadMM406500:54:48Diplom
988PulotovSuratSA Valgehobusemäe Suusa-ja PuhkekeskusMM31400:58:43Diplom
1756PilvJanar1.jalaväebrigaadMM4011701:03:15Diplom
2012ArroAgoSportlik Eesti MTÜMM44901:08:39Diplom
2780NõukasMargoMM50701:16:33Diplom
477KukemelkJoelLHVMM19100:51:48Diplom
1501EllermaaRiho-ReneMM552801:02:34Diplom
3037ErmAndi-MartenMPA23801:20:49Diplom
3293MuinasteRaimoMM54101:25:08Diplom
3805HeinaruRaidarSalutaguse Pärmitehas ASMM55901:39:40Diplom
222AasJaanusMM9900:47:03Diplom
478SeppTiitMM19200:51:39Diplom
990FedorovIvanRsk SportkundaMPA10400:56:48Diplom
2526RootsKristoMMN3801:14:01Diplom
2782VahasteTeetMM50801:16:08Diplom
3038ErmMatiMM507001:20:50Diplom
223LahiHansKarmelMM60100:48:13Diplom
735JänesSilverMM26100:55:10Diplom
991RätsepSvenMM31500:58:00Diplom
1503KeivMartenMPA15101:03:21Diplom
2015IssakoJanTele2MM45001:07:50Diplom
2527EicheAndreaSonda VallavalitsusMM4014701:12:24Diplom
3039AltIvarMM554201:20:37Diplom
224NormakMargusLüganuse valdMM50900:46:51Diplom
480KallasteKarlMPA5400:52:33Diplom
736ZahharovIgorMM26200:56:05Diplom
992TammisteAivoMM407800:58:10Diplom
1248PalloKertMPA12001:00:45Diplom
1504KeivInverEesti Energia SpordiklubiMM38901:03:21Diplom
2272PuusaluMargoMM4013901:09:28Diplom
3808KuusemetsAigarMM56001:41:56Diplom
225TammJarmoMM10000:45:33Diplom
481KohvKaupoRMKMM403500:52:15Diplom
1249HansschmidtMärtMPA12100:58:16Diplom
1505LiivRichardMPA15201:02:56Diplom
1761ViljakMeiranMPA17201:04:51Diplom
3297MuinasteHannesMM601501:25:10Diplom
3553IllusAntsMM651301:32:37Diplom
226VooglaAlarDomus rokibMM10100:46:44Diplom
482KrullOskarMPA5500:51:39Diplom
738ReinumägiAntsAsteraMM502500:55:28Diplom
994TederMagnusCFCMPA10500:56:37Diplom
1762TiislerTimoMMJ4301:04:04Diplom
227TuulikSanderMTÜ SpordiseltsMM10200:47:01Diplom
1763ToodreJanMM42301:04:52Diplom
2531TammKristoMM4014801:14:26Diplom
484HaalemGert1. jalaväebrigaadMMJ2000:52:03Diplom
740KivimägiAndriesIisakuMPA8100:55:01Diplom
1252SärgMartRU-LE-MEMM35601:00:35Diplom
1764PärnaJanarMM4011801:06:12Diplom
2788LauriMaitMM50901:16:26Diplom
3044TalunikTaaviMM52901:19:31Diplom
229SalometsGertMM10300:48:06Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.