Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
2190MaripuuMargoMM4013301:09:26Diplom
911PärnamäeIngvarMM407300:57:52Diplom
1935UueniLiivoMM4012601:05:20Diplom
146SuurmägiMarkoEesti MeediaMM401300:46:21Diplom
403KobinMarekEstonian CellMM403200:51:13Diplom
662LukkIvarMM405800:53:55Diplom
1944KärdiUrmasMM4012701:05:22Diplom
3737TammJaakMM4017801:36:32Diplom
1178JaanisteReinMM409000:59:40Diplom
1434SierienkovSerhiiMM4010401:02:40Diplom
158VahemaaOlevVõsuMM401400:46:50Diplom
2718VessmannArgoMM4015301:14:01Diplom
3743KallisMartViking LineMM4017901:37:21Diplom
932MetsaErkkiMM407400:57:26Diplom
3495JaaksaarKuidoMM4016801:30:11Diplom
1449RaskPriitMM4010501:02:55Diplom
2217LeppiksaarMargusAsteraMM4013401:08:46Diplom
170LambingMargusMM401500:46:24Diplom
688PressJüriMM405900:54:27Diplom
689MaisteMargusAnu jooksutrennidMM406000:54:59Diplom
1201KaskRailandMM409100:58:10Diplom
1458LaatsJaanusMM4010601:00:50Diplom
1460AupajuTarmoMM4010701:00:14Diplom
2999LaansoAlarPreabMM4015801:20:35Diplom
696LaaneErmoMM406100:55:17Diplom
1208KülaotsMeelisMM409200:59:43Diplom
1466ReisbergReimoMM4010801:00:15Diplom
700TölpusMarkMM406200:53:37Diplom
2237MõttusMarkoMM4013501:10:18Diplom
446GustavsonÜllarElisa SpordiklubiMM403300:52:16Diplom
3518SõrmusSvenALSO JooksusõbradMM4016901:29:20Diplom
961MölderJüriMM407500:57:58Diplom
962VasarKaiduMM407600:57:49Diplom
707TuulMarekMM406300:53:54Diplom
1219TintseAloMM409300:59:30Diplom
2244IlvesUlvarMM4013601:08:20Diplom
1733KingAndreiMM4011401:04:57Diplom
2757SulgMoonikaMM4015401:16:45Diplom
200LiivakHannesTallinna VanglaMM401600:46:26Diplom
457SärgAllanMM403400:49:41Diplom
970PeterkopAndruspuusepp oüMM407700:58:17Diplom
3276KiigjõeKristoMM4016201:23:49Diplom
1741TammAvoMM4011501:04:09Diplom
2765SanderKristjanMM4015501:15:12Diplom
206LänsIndrekMM401700:47:29Diplom
2254KärnerJürgenMM4013701:09:35Diplom
984KoltKalleMM455900:58:29Diplom
3801KaruMargitMM4513801:39:50Diplom
1499LaanesooAndoMM458001:00:51Diplom
3303TiitsonAntsMM4512701:25:43Diplom
490TammReinMM453300:52:24Diplom
1002TurbaArvoMM456000:57:33Diplom
236RuutRaunoMM451200:48:17Diplom
1516RannuUrmasMM458101:03:28Diplom
494RoosveTõnuEesti Energia Spordiklubi / ElektrileviMM453400:51:41Diplom
240OrasRaivoEesti Energia SpordiklubiMM451300:48:19Diplom
1010LuksLauriLuksi pereMM456100:58:31Diplom
2293KukkAivarMM4510101:09:57Diplom
2295SeppAinMM4510201:09:56Diplom
1787UuritsKarelMM458801:05:38Diplom
3323ValgmaAivarMM4512801:25:05Diplom
2558NurmeotsJanDICROMM4511101:14:21Diplom
1282EicheImreMM457500:59:31Diplom
517PihkvaArneAS Tallinna Lennujaama SKMM453500:52:25Diplom
1542StrikholmJaanusMM458201:03:31Diplom
519MutsMeelisMM453600:51:35Diplom
1799NõmmisteKalevSimuna SKMM458901:05:02Diplom
2567SonnRaivoMM4511201:14:43Diplom
264VeeremaaMarek1.jalaväebrigaadMM451400:49:11Diplom
3081KillometsUrmasMM4512301:22:28Diplom
1550MändlaMartinMM458301:03:54Diplom
16TuubelPriitMM45100:37:58Diplom
1042LessukAareMM456200:58:50Diplom
20PetrovDmitriiMM45200:38:14Diplom
788VahulaArgoMM454700:55:46Diplom
1047ToommägiTanelTelia SpordiklubiMM456300:58:16Diplom
25VoroninnDmitriiEesti EnergiaMM45300:39:04Diplom
1818EekJüriMM459001:05:48Diplom
2587NoormaMartMM4511301:14:46Diplom
28KimaskEduardSK JOOKSUPARTNERMM45400:39:25Diplom
796UueAllanAEX MotoklubiMM454800:56:07Diplom
285HimuškinAndreMM451500:49:25Diplom
1054NõmmisteToomasSpordiseltsMM456400:58:29Diplom
1822PiltHannesRimikadMM459101:07:02Diplom
2078JõgisteIvoMM459601:08:03Diplom
2590LehtsaarJaanusMM4511401:12:24Diplom
3358TiganeAndrusTelia SKMM4512901:27:21Diplom
289SimsAivarMM451600:49:27Diplom
545JahnsonJüriMM453700:53:23Diplom
1315SultsEinarMM457601:00:38Diplom
3108KaasikTarmoMM4512401:21:16Diplom
37TootsAleksanderMM45500:40:37Diplom
1319StarshkovLeonidMM457701:01:08Diplom
2343AnijagoGuidoMM4510301:11:24Diplom
2344MittTarmoMM4510401:11:31Diplom
42PappelJaanusVIIMSI SPORTMM45600:40:50Diplom
2859KoiduMarkoMM4511801:18:29Diplom
300SelterAhtoAS Eesti PagarMM451700:49:43Diplom
302RepkinPeterMM451800:49:40Diplom
560RandmereAhtiMM453800:53:41Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.