Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
713ÕunRihoMM25700:54:46Diplom
813MorozovGunnarMM27700:54:47Diplom
850SelezovFredANOMEMM28800:54:47Diplom
717ArtlaAnnikaNN10700:54:47Diplom
732LooritsJanek1.jalaväebrigaadMM406500:54:48Diplom
657MoorTaavi1.jalaväebrigaadMM23800:54:48Diplom
825KoppelMiriamNNN1000:54:49Diplom
640SillaveeGertuNN9300:54:49Diplom
642StoltsenSigritNN9400:54:50Diplom
909HussarOveMM30000:54:50Diplom
626NeeringRiivoMM454400:54:51Diplom
654KossarVeronikaNN9700:54:51Diplom
692ReinsonRuveMTAMM24900:54:51Diplom
639BirgitNoolNN452000:54:52Diplom
715HommikAivarViljandi SVKMM502400:54:54Diplom
799TartuAllanMM27200:54:56Diplom
628KäenKaireenNNN400:54:56Diplom
704SillasteGerdaNN402200:54:58Diplom
689MaisteMargusAnu jooksutrennidMM406000:54:59Diplom
644TiismaaKalmerMM405700:55:00Diplom
740KivimägiAndriesIisakuMPA8100:55:01Diplom
679ParkseppMarkoSaint Gobain MM24400:55:01Diplom
949SooneRobinMPA10300:55:01Diplom
691SemenenkoJanikaNN10500:55:02Diplom
739SammelHele-MaiNN11000:55:03Diplom
772KäenAndreSaaremaa JK aameraaSMM502900:55:03Diplom
699PaurKalvarMM25300:55:03Diplom
742PindmaVahurJK HermesMM502600:55:04Diplom
705ArumäeKaisaNN10600:55:04Diplom
641KuusmaPiretNN50600:55:05Diplom
658KarolinKasparMPA7200:55:05Diplom
756NaaritsKerstiNN11600:55:06Diplom
916PožarnajaTatjanaNN15500:55:06Diplom
682RaudseppJanariMM24600:55:06Diplom
647KaldmaKülliTelia SKNN9500:55:07Diplom
735JänesSilverMM26100:55:10Diplom
748SowaKatharinaNN11200:55:10Diplom
786HeinsaluTriinNN402500:55:11Diplom
752IvaskVarmoNoorte Kotkaste Järva malevMPA8300:55:12Diplom
855RohelpuuMihkelSK VõhmaMPA9500:55:12Diplom
677LumisteErkiMPA7700:55:12Diplom
727KülaveeUrmasMM551400:55:13Diplom
737RekkerElisNN10900:55:14Diplom
817KutsarAndresTeine Rada OÜMM27900:55:14Diplom
758TihaseKermoMMN1800:55:15Diplom
666PihoDaniMM24000:55:15Diplom
667TungalGunnarKolmeksMM502200:55:15Diplom
656HeinsaarEneliiNN452100:55:16Diplom
668PärnUrmasMM454600:55:16Diplom
797ReinolOliverMPA8700:55:17Diplom
696LaaneErmoMM406100:55:17Diplom
664MännikGailyNN402000:55:18Diplom
729SovaTarmoToom Tekstiil ASMM26000:55:20Diplom
846MiljanEgertMM28600:55:20Diplom
669GrossGunnarMM24100:55:20Diplom
702KaasikKreteSpordiklubi KATINNJ700:55:21Diplom
726StrikholmKätlinNNN700:55:22Diplom
746StepanovValeriMM502700:55:22Diplom
841OntonKaieNN14100:55:22Diplom
897OtsVahurMM455300:55:22Diplom
706LaaneElisNTA1100:55:22Diplom
684JohansonAnnegreteTeamjooksudNN10400:55:23Diplom
686KajakasIndrekMM24800:55:23Diplom
776LeppikKertuTele2NN12400:55:24Diplom
718KelderKevinNNJ800:55:24Diplom
670BabkinaInnaSecond WindNN9900:55:26Diplom
874KärdiUnoMM70200:55:27Diplom
738ReinumägiAntsAsteraMM502500:55:28Diplom
838KontkarRaikoMPA9300:55:28Diplom
930PärnAlarMM30500:55:28Diplom
714PalksaarVahurMM551300:55:28Diplom
749ApsalonAivarPreabMM26500:55:30Diplom
890SüldJanekMM29600:55:30Diplom
953JürgensonKristoMM30700:55:30Diplom
710VoogneJoonasMMJ2400:55:31Diplom
743LuikEvelyNN11100:55:32Diplom
790SädeLiisaIisakuNN13000:55:32Diplom
678KruusmannGeidiVäike-Maarja GümnaasiumNN10100:55:33Diplom
849SepmannHannesMM28700:55:34Diplom
906VaksOliverMPA9900:55:35Diplom
690JärvIke JoelMPA7800:55:35Diplom
854KiviselgUrmoMM29000:55:37Diplom
823PelapsonRainMM28000:55:39Diplom
880HeinsaarErikMPA9800:55:39Diplom
730TokovenkoLisettNTA1300:55:40Diplom
733KaasikLiisbethNTA1400:55:41Diplom
783KaseniitArnoSillamäe Hariduse, Kultuuri ja Spordi SeltsMM551500:55:43Diplom
701LehisteJanarMM25400:55:43Diplom
724MulkValloTartu ÜlikoolMM25900:55:44Diplom
766KoiduSulevMM502800:55:44Diplom
703LiivaojaAetNN402100:55:44Diplom
725TõntsHanneNõmme KJKNNJ900:55:45Diplom
807HuntMaarjaNN13300:55:45Diplom
936MäeotsMardoMM30600:55:45Diplom
788VahulaArgoMM454700:55:46Diplom
942ViisitammRometMPA10200:55:46Diplom
762KääpaViiviNN55100:55:47Diplom
872TiiksaarAnnabelNTA2200:55:48Diplom
798MiganovaMarijaNTA1800:55:49Diplom
812StadnikMartinMPA9000:55:49Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.