Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
301SaalMargusMM402300:48:26Diplom
302RepkinPeterMM451800:49:40Diplom
303KartashKarlisMM12900:49:46Diplom
304SaarJanariMPA3500:49:47Diplom
305ŠevtšukArturJeld-WenMM13000:48:11Diplom
306ÕunapuuErkiMM13100:48:32Diplom
307LepmetsMarjuNN40500:49:41Diplom
308HelisteErmoMM13200:48:20Diplom
309LeppikRaitMM13300:48:47Diplom
310LaheHeikiSportlandMM451900:47:40Diplom
311LauritsKermoGuardtimeMM13400:48:32Diplom
312ToomeRelikaNN3100:49:48Diplom
313HallapStevenMM13500:49:48Diplom
314KalmetsVeronikaNN75100:49:55Diplom
315LubenskiyLevI love supersport TallinnMM70100:49:40Diplom
316KeridonTiinaNN451000:48:48Diplom
317JõesteAlarMM501100:50:00Diplom
318KaljuveeUrmasMM452000:50:04Diplom
319PaatsAndrusMM452100:48:32Diplom
320HiiskuJormaMM13600:49:21Diplom
321KiriArtur1.jalaväebrigaadMM13700:50:05Diplom
322PõldaruHarlisMM13800:47:01Diplom
323NortsTimoMM13900:48:02Diplom
324JürgensonHenriMPA3600:50:07Diplom
325AudruDianaNN40600:50:04Diplom
326TeppGregorMPA3700:47:29Diplom
327LiipaMari-LiisNN3200:50:20Diplom
328MäeRandoViKeMPA3800:50:18Diplom
329ReinumäeRitvePPANN40700:50:15Diplom
330TalmanIljaMM14000:49:31Diplom
331RumpAllar1.jalaväebrigaadMM14100:49:56Diplom
332SöödorSiimCyclon / Toru-JüriMM14200:49:29Diplom
333PruulEgertPõhjakeskusMPA3900:48:33Diplom
334VahtraMärtMM402400:48:18Diplom
335JaunmuktaneKarinaNN3300:49:45Diplom
336EensooGunnarCYCLONMM402500:50:29Diplom
337OjaViljarMM14300:50:00Diplom
338KaldmaReneMM14400:48:36Diplom
339HenkTõnuMM55900:49:42Diplom
340RandlaineUrmasRakvere KaupmeesMM14500:50:41Diplom
341PramannSilverMM452200:50:30Diplom
342MihhailovEduardMM452300:50:24Diplom
343LindMatthias-EndreMPA4000:50:10Diplom
344RediksonAnnaNN3400:50:12Diplom
345JäägerKristiinNN3500:50:46Diplom
346PõlluveerMathiasMM14600:49:23Diplom
347AlpatovNikitaMM14700:49:31Diplom
348TintseGeorg MartenMPA4100:49:19Diplom
349ToomeTaunoMM14800:50:23Diplom
350RaidmaSaimonMM14900:49:19Diplom
351NoodlaTarmoMM402600:50:35Diplom
352SoovikJüriMM60300:49:56Diplom
353KlamasKaarelMM15000:50:17Diplom
354AasJanMM402700:49:10Diplom
355MägiVahurMM15100:49:42Diplom
356PelenenVaidoMM15200:50:35Diplom
357VeinbergMarkoMM15300:50:31Diplom
358KoolIngeNN40800:50:32Diplom
359MurutaluRikoMM15400:49:14Diplom
360LompMargusMM15500:49:38Diplom
361AdlerMihkelMM15600:49:54Diplom
362KülaotsKaidiNN3600:49:54Diplom
363PeekTrevonTamrexMPA4200:51:06Diplom
364SyrjäRiinaNN40900:50:54Diplom
365TammaruBrunoMM402800:50:33Diplom
366UiboKristinaNN401000:50:33Diplom
367ViherpuuKarmoMPA4300:48:47Diplom
368AjaotsHeliSHMNN451100:50:31Diplom
369FlorenMargusMM402900:50:38Diplom
370VaherMihkelMM15700:50:44Diplom
371ReinsaluRemoMM15800:51:00Diplom
372RatasRaulMM452400:51:07Diplom
373MeltsaAimar21ccMM501200:51:08Diplom
374SulgLauriMM15900:50:09Diplom
375BaumverkMärtMM452500:49:51Diplom
376NaurJanekMM16000:50:08Diplom
377PindmaPatrik TobiasCFCMPA4400:50:05Diplom
378IlchenkoOlegMM452600:51:10Diplom
379SeireIndrekMM452700:49:56Diplom
380HaksaluErnstMMJ1500:50:57Diplom
381VeenpereJanaJooksupartnerNN401100:51:13Diplom
382KlimanovAlekseiMM16100:50:16Diplom
383LillepärgTriinuEesti TöötukassaNN3700:50:18Diplom
384KruusaluMikkMMJ1600:50:52Diplom
385MeikopSilleNN3800:50:27Diplom
386TrollaSigneNN3900:50:36Diplom
387VidderGeronMPA4500:50:44Diplom
388MägiLennartMM452800:51:02Diplom
389IsopValloMM16200:48:58Diplom
390SzeraticsTomaszMM403000:51:23Diplom
391MartynovaAleksandraNN4000:50:52Diplom
392TasaneTerjeSK ProrunnerNN4100:50:04Diplom
393SäälikAlvarMM16300:50:27Diplom
394AdossonKerliNN4200:50:29Diplom
395PallaRagnarMM16400:50:41Diplom
396PrivitsKertMMN1200:51:34Diplom
397TamsaluKristoMM403100:50:34Diplom
398MustenKuidoAbaja Mõisa SpordiseltsMM501300:51:15Diplom
399MägisooRainisMMN1300:50:33Diplom
400KuusmaaAareMMJ1700:51:22Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.