Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1002PärleOskarMMN100200:57:41Diplom
1003RätsepAngelaNN50100300:58:02Diplom
1004SuveizdaMartaHerne 52 squadNNN100400:57:30Diplom
1005ParkseppMarkoSaint Gobain Glass Estonia SEMM100500:58:03Diplom
1006KolkArneMM65100600:57:16Diplom
1007SildnikMark DanielMPA100700:56:36Diplom
1008NiinepuuCarmenNNJ100800:58:32Diplom
1009KuldmäeRemoMM100900:58:25Diplom
1010KodasmaKaieOK West/ Hansaprint OÜNN45101000:58:01Diplom
1011ViirmaaReeleNN101100:58:13Diplom
1012LippLuuleNN55101200:58:45Diplom
1013MännikGailyNN40101300:58:51Diplom
1014MihhailovEduardMM45101400:56:58Diplom
1015PolokainenMargaritaNN101500:57:20Diplom
1016SaabasToivoMMJ101600:57:54Diplom
1017AleksejevJevgeniMM101700:57:21Diplom
1018NoolRagneNN101800:57:32Diplom
1019TasaTiinaNN101900:57:08Diplom
1020UiboupinMareNN102000:58:14Diplom
1021LuikMargusMM45102100:58:38Diplom
1022LauriMartenMM102200:57:02Diplom
1023KülaveeRaunoMM102300:57:28Diplom
1024KaasikMaarjaNN102400:58:22Diplom
1025ParisväHeikiMM40102500:58:43Diplom
1026SiilametsKristiinaNTA102600:58:22Diplom
1027JallaiViktoriaNN102700:58:23Diplom
1028Blommegård HåkanssonCamilleNN102800:58:01Diplom
1029PeetermannHediNN102900:58:17Diplom
1030LemmikTerjeMyFitnessNN103000:58:37Diplom
1031TulkoEddyNN103100:58:31Diplom
1032LeppRaunoMM103200:58:53Diplom
1033KäigeLeoMM45103300:58:32Diplom
1034LaisarvOlaviMPA103400:57:26Diplom
1035HudikArtjomKODUSED PIRUKADMM103500:57:00Diplom
1036RudenkoViktoriaI Love Running TallinnNN103600:56:34Diplom
1037PajuriMailiCFC Jaak Mae SuusakoolNN103700:58:09Diplom
1038KoortHendrikMPA103800:58:20Diplom
1039PiilbergFrankMPA103900:58:20Diplom
1040KongiJanarMakrum Autohooldus MM104000:58:37Diplom
1041EllikEllarKuressaare politseijaoskondMM45104100:58:14Diplom
1042TetergovaAnnaSwedbankNN104200:59:01Diplom
1043UustaluHendrikMPA104300:58:02Diplom
1044HeinsaarErikMPA104400:57:08Diplom
1045RandlaineUrmasKaupmees&Ko ASMM104500:56:21Diplom
1046PärtliPiretAS HKScan EstoniaNN104600:59:02Diplom
1047VeerväliMagnusMPA104700:58:24Diplom
1048ParboKarl RasmusMMN104800:58:35Diplom
1049PadarKarl Erik1. JVBMMN104900:57:35Diplom
1050VeerväliTõnisMM40105000:58:25Diplom
1051AderKristo1. JVBMM105100:58:10Diplom
1052KrimmLindaNN45105200:58:45Diplom
1053SõmerMartinMM40105300:57:30Diplom
1054AljasAndrusMM45105400:59:18Diplom
1055GeltmannLiisSPORTLAND TEAMNN105500:58:21Diplom
1056BachmannEricMM105600:56:30Diplom
1057SemjonovaAnnaNN105700:56:31Diplom
1058TomsonOlevMM60105800:58:19Diplom
1059AvvaldAimarMM40105900:58:23Diplom
1060ArroRainisMM106000:58:25Diplom
1061KüttimJaanikaNN106100:58:43Diplom
1062TiismaaTriinNN106200:58:03Diplom
1063MuttelRaitMPA106300:57:59Diplom
1064TomingTaisyNTA106400:57:50Diplom
1065KuldmaFredyMM106500:59:06Diplom
1066TintseAloMM40106600:57:37Diplom
1067KirtKaspar1.JALAVÄEBRIGAADMMJ106700:57:35Diplom
1068RohelpuuMihkelSK VÕHMAMPA106800:58:31Diplom
1069KasePilleNNN106900:57:19Diplom
1070PrikkoKristelNikeNN45107000:57:08Diplom
1071MöllMikk MargusNautleja KMMMJ107100:58:28Diplom
1072HominLeonidDanske SpordiklubiMM107200:58:03Diplom
1073PullatMarekMM107300:57:28Diplom
1074JukkumKertuNN107400:58:49Diplom
1075RandväliVeenaNN45107500:59:13Diplom
1076TiitsHeddy200-gaNN107600:59:11Diplom
1077LilleojaKristjanMM107700:58:24Diplom
1078RooniKirsikaLVRKKNN107800:57:38Diplom
1079KruusaluZinaidaNN40107900:58:10Diplom
1080SaaverMarkusMPA108000:58:20Diplom
1081KorkmaIngarMM108100:59:21Diplom
1082RoosBrigittaNTA108200:58:49Diplom
1083PalkHelysNN108300:58:34Diplom
1084LepistoTõnisMM108400:58:04Diplom
1085KoppelRaunoMMJ108500:58:05Diplom
1086SeemannMarleenNNN108600:59:19Diplom
1087RoosaarMarviNN40108700:59:08Diplom
1088KurgKalmerMM40108800:59:07Diplom
1089OrasAnna1.JALAVÄEBRIGAADNN108900:58:26Diplom
1090VeriVirgoMM45109000:59:02Diplom
1091NurgaRailiLiliinaNTA109100:58:42Diplom
1092RaudleppKristjanMM109200:57:14Diplom
1093OjametsSalmeNN55109300:59:46Diplom
1094PlussGetterNTA109400:56:54Diplom
1095PotjossovaNataljaNN55109500:59:47Diplom
1096LeštšukZannaNN109600:59:42Diplom
1097RapurKarlMMJ109700:59:25Diplom
1098TõntsHanneNTA109800:59:26Diplom
1099PenderHanna-Liisamamaster ftwNN109900:58:49Diplom
1100DresselTriinuNN110000:59:33Diplom
1101KülaveeUrmasMM55110100:58:42Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.