Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
210TereštšenkovAlekseiU-ClubMM50601:34:39Diplom
466ToomeTõnisMM55601:44:28Diplom
1237PetersonMarikaVAK Staier/JCI ViljandimaaNNJ602:30:03Diplom
471JõemetsKajaMitšNN45601:44:51Diplom
732KivisildTiitMM60601:54:14Diplom
1018JõeveeKatriinNNN602:06:45Diplom
7LehismetsPriitMM601:10:36Diplom
264NurkKristiinaSpartaNN40601:37:40Diplom
40EnnoKristjanMM40601:21:05Diplom
113EinastoMartTÜaskMM45701:28:57Diplom
153BorouhhinVladMOTUS MTÜMMJ701:31:47Diplom
172LepikKaiaTäppsportlasedNN701:33:05Diplom
1209KellAarneMM65702:23:22Diplom
197KaseorgTanelMMN701:34:37Diplom
965SuursaarÜlleNN50702:03:36Diplom
214SuursaarÜloMM50701:35:08Diplom
984RiesLauriJäneda-LehtseMP702:04:40Diplom
1255RattSiljaNNJ702:36:19Diplom
490AvanesovAndreyKaevanduste SpordiklubiMM55701:45:44Diplom
8LillelaidTõnuSpartaMM701:11:36Diplom
523GreivuleIngridaMaratona klubsNN45701:46:29Diplom
274RooksPilleTele2NN40701:38:12Diplom
805KipperKunoOmniva SpordiklubiMM60701:56:35Diplom
42BelousovAlekseisylvia.gatchina.ruMM40701:21:16Diplom
1079JämeAnnaliisaNNN702:10:29Diplom
878RikbergAntsSisekaitseakadeemiaMM60801:59:12Diplom
635VironmäkiJohannaSuomettaret/Tuokko OüNN45801:50:27Diplom
128KaljuveeJannoSK JooksupartnerMM45801:30:34Diplom
156BondarsNaurisMMJ801:31:53Diplom
176VullaElaNN801:33:20Diplom
1214VehlmannJaanJK HERMESMM65802:24:56Diplom
968RüütelKullaElujooksNN50802:03:44Diplom
223RistlaGertMMN801:35:04Diplom
1256TommulaMari-LiisNNJ802:36:20Diplom
245RaudseppRaivoMM50801:36:41Diplom
9PuustusAntiKJS SakalaMM801:11:37Diplom
1054KoppelAronMP802:08:37Diplom
43JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM40801:22:10Diplom
556SindonenVoldemarMM55801:47:50Diplom
304KuuskKlarikaNN40801:39:25Diplom
1105RoosilehtKristiinaNNN802:13:02Diplom
348PihlakJekaterinaNN40901:40:53Diplom
1118LaasmaKerstinNNN902:13:29Diplom
132KalviMargusMM45901:30:24Diplom
1157LestEinarJäneda-LehtseMP902:16:55Diplom
666PärtelSiretNN45901:51:26Diplom
926ÕunapuuUnoõunapuuMM60902:01:39Diplom
180TibarMarionMarshNN901:33:37Diplom
977HaavÜlleNN50902:04:36Diplom
1265SasiMonicaNNJ902:40:05Diplom
251NeemMikkMMJ901:37:04Diplom
10JõesooArgosportkeskus.eeMM901:12:05Diplom
281LutsVahurMM50901:38:24Diplom
44ZubursDainisKrastmali SeklasMM40901:22:10Diplom
564LaanmetsJüriMM55901:48:00Diplom
332VirkunenEgertMMN901:40:10Diplom
1120MaalaLauraLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN1002:13:59Diplom
353VolensMaretSpartaNN401001:41:19Diplom
355RiksRandoSK AASPEREMMN1001:41:28Diplom
361KelduKarelMMJ1001:41:24Diplom
1146SaarendMatiMM601002:15:55Diplom
145KaresErtiMM451001:31:19Diplom
1196VolkeRichardTamrexMP1002:21:15Diplom
702SorokinaZairaNN451001:52:29Diplom
193JakobsonÕnne-LiinaNN1001:34:15Diplom
988NurmisPilleNN501002:05:05Diplom
11KallasteJaanusMM1001:12:09Diplom
46TavitsGaabrielWeekend Warriors IIMM401001:22:18Diplom
317LaimetsToomasMM501001:39:55Diplom
592KardakovAleksandrMM551001:48:57Diplom
1129ParteiMargitTÜ ASKNNN1102:14:20Diplom
364HimmaEvelynTamsalu AO SuusaklubiNN401101:41:39Diplom
401LukkKristjanTartu ÜlikoolMMN1101:42:32Diplom
146ÄrmUrmasMM451101:31:32Diplom
443OlvetRivoMMJ1101:44:11Diplom
201VassiljevRiinuEratreening.eeNN1101:34:34Diplom
717SabolotniPilleNN451101:53:25Diplom
1245AltmetsAhtoMP1102:33:28Diplom
12PeltoniemiOssiYlikiimingin NuijamiehetMM1101:12:25Diplom
1057AvangoLeaNN501102:08:57Diplom
47LäänChristjanTäppsportlasedMM401101:22:19Diplom
335RennitLexAlbe TeamMM501101:40:38Diplom
600RaudseppAivarAlutaguse MalevMM551101:49:30Diplom
612MerivooMadisMM551201:49:19Diplom
394LubiVallo-PeeduSamotarMM501201:42:27Diplom
149VoltIvoKIKMM451201:31:36Diplom
407JoonasMihkelLa LuuMMN1201:43:01Diplom
415PetersonTriinSpartaNN401201:43:23Diplom
1210GillAnneliNNN1202:23:04Diplom
444GillJakobMMJ1201:43:50Diplom
213LuiksÜlleJõelähtme SingelNN1201:35:11Diplom
13MarkovAlexeyTÜaskMM1201:14:30Diplom
789ErnitsIngritNN451201:56:18Diplom
74VafinRenatSkypeMM401201:25:50Diplom
1115KullAetNN501202:13:19Diplom
630KukkAaloElujooksMM551301:50:10Diplom
408KaaslaKasparLa LuMMN1301:43:01Diplom
1176LuukaEstaNN501302:19:03Diplom
410PrantsHeikiVõRU SUUSAKLUBIMM501301:43:04Diplom
161RohelpuuEnnoSK VõhmaMM451301:31:29Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.