Alternatiivne virtuaaljooksu võimalus tagatud.

Ööjooksjale veel rohkem võimalusi osalemiseks!

Oleme tänulikud teie kaasa elamise ja ettepanekute eest ning vastu tulles kõikidele senistele ja uutele ööjooksjatele, oleme loonud võimaluse Ööjooksudel virtuaalseks (kaugjooksuna) osalemiseks moel, mis haakub ka teie aasta alguses seatud treeningplaanidega. Seda eeskätt neile, kellele uued seatud kuupäevad kõige paremini ei sobi.

 

Lisavõimalusena on Rakvere sündmusel 15. augustist kuni 25. septembrini ja Ülemiste eri puhul 29. augustist kuni 16. oktoobrini võimalik üles laadida ka oma virtuaaljooksu kinnitus/tulemus ning saada selliselt osalemiskord kirja. Olgu põhjuseks muutunud plaanid, transpordi mured, treeningplaani sund, aja kokkuhoid või hirmud seoses viiruse levikuga - tõenäoliselt on alternatiivne virtuaaljooksu võimalus tulnud, et jääda. Millal veel kui mitte sel aastal alustada. Loodame rõõmustada turvaliselt koos, kuid ennustame, et ka uue võimaluse kasutajaid saab olema omajagu palju.

 

Registreerimine käib tavalisel moel ja valikuid osalemise viisiks ette seadma ei pea. Soodsaim osalemise võimalus on tagatud juuni lõpuni. Ka virtuaaljooksul osaleja saab medali, soetuse korral särgi ja toetajate kinkekoti. Võimalused laienevad esialgu Viking Line Eesti Ööjooksudele. Võsu Südasuve Challenge´i puhul hinnatakse võimaluse lisamist juuni lõpus.

 

Virtuaaljooksu korral medaleid, särke jms ei postitata. Väljastuskuupäevad ja asukohad märgitakse sündmuste juhendites 13.06.20.

Suurtoetajad
Viking Line Eesti
Ülemiste
Nike
Sportland
Selver
Tallinna linn
Toetajad
Rakvere Lihakombinaat
Würth
Powerade
Neptunas
Astera
KSA
Polar
A. Le Coq
Photopoint
Smushie
Panasonic
Nivea
Lammasmäe
Fazer
Gardena
Pihlaka
A-Sport
Cramo
Elke Grupp
Arendus & Haldus
Rakvere Linn
Eesti Kultuurkapital
Cappy
VIROL
Mainor Ülemiste
Meediapartner
Postimees Grupp
Trükipartner
EVG Print