TÄHELEPANU! Viking Line Eesti Ööjooksud toimuvad - uued kuupäevad paigas!

Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere: 26.09.20

Viking Line Eesti Ööjooks - Ülemiste eri: 17.10.20 

Viking Line Eesti Ööjooks - Talve eri: 27.12.20

Võsu Südasuve Challenge 2: 19.07.20

* Kuupäevad on lõplikud ja sündmusi edasi ei lükata ning ära ei jäeta.

* Hetkeseisu ja teadmistega valmistame kõiki sündmusi ette maksimaalse elamuse pakkumiseks, etteantud ajal ja kohas.

* Kui meist sõltumatult muutuvad reeglid ei võimalda sündmust soovitud kujul korraldada, toimub sündmus virtuaaljooksuna, vabalt valitud ajal ja kohas etteantud ajavahemiku jooksul (2 nädala jooksul enne etteantud kuupäeva)

* Virtuaaljooksu korral väljastatakse osalejale medal, toetajate kinkekott, Viking Line kinkekaardid ja särk (särgi sisaldumisel põhipaketis).

* Virtuaaljooksu korral toimub Rakvere ja Ülemiste eri medalite, särkide, kinkekaartide ja toetajate kinkekottide väljastus ainult Tallinnas, Ülemiste Keskuses (17-18.10.2020). NB! Virtuaaljooksu korral Rakveres väljastust ei toimu - medaleid jms ei postitata!

* Virtuaaljooksu toimumisel kantakse kõik senised osalejad automaatselt virtuaaljooksu stardiprotokolli ja ümberregistreerimine ei ole vajalik.

* Muutunud kuupäevade või uuendatud juhendi mittesobivusel on võimalik tasuta oma osalus üle kanda järgmise aasta Ööjooksule.

* 2021. aastasse osaluse ülekandmine on võimalik digitaalselt allkirjastatud avalduse alusel. Avaldusi aktsepteeritakse kuni 30.06.20 e-aadressile: info@eestimaraton.ee. Hilisemaid avaldusi ja muid pretensioone ei arvestata. Avalduse saab alla laadida alates 8.06.20: ööjooks.ee.

* Rakvere sündmuse osaluspaketis sisaldub Nike dri fit T-särk, kuid särgi kandmine ei ole 2020. a. sündmusel kohustuslik.

* Ülemiste eri sündmusele saab soetada pääsme särgiga ja ilma särgita. Särgi kandmine ei ole 2020. a. sündmusel kohustuslik.

 

Palume mõistvat suhtumist ja soovime koos teiega turvaliselt ja üksteist toetavalt korraldada suurepärast elamust kõikidele ööjooksu sõpradele. Teeme koos juubeliaasta vääriliselt! Ootame teid nii Rakveresse kui Tallinnasse ja tuletame meelde, et Ööjooksu avalehelt on juubelipakkumise korral osalemine Tallinnas vaid 15€.

 

Kõik küsimused, soovid ja ettepanekud on oodatud e-aadressile: info@eestimaraton.ee.

 

Korraldustoimkonna nimel.

 

Marko Torm

Viking Line Eesti Ööjooks

Suurtoetajad
Viking Line Eesti
Ülemiste
Nike
Sportland
Selver
Toetajad
Rakvere Lihakombinaat
Würth
Powerade
Neptunas
Astera
KSA
Polar
Pihlaka
Photopoint
Smushie
Panasonic
Nivea
Lammasmäe
Fazer
Gardena
A-Sport
A. Le Coq
Cramo
Elke Grupp
Arendus & Haldus
Rakvere Linn
Eesti Kultuurkapital
Cappy
VIROL
Meediapartner
Postimees Grupp
Trükipartner
EVG Print