Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
344NõmbergAarneEesti Energia SpordiklubiMM55501:46:17Diplom
1267TiiksaarAaroBE GroupMM1267Diplom
810ArnekAdeeleSportlandNN12902:02:39Diplom
954TuulasAdheleNNN702:09:06Diplom
969KullAetNN50902:11:17Diplom
1235MännikAgnesNN30102:55:34Diplom
427UrbAgoMM21801:48:52Diplom
10VeilbergAgoKJK VikeMM50101:21:17Diplom
536LilleorgAgoEKNKMM454601:53:16Diplom
100NugaAhtiMM5501:33:24Diplom
110KelderAhtiMM401801:34:21Diplom
1002AltmetsAhtoMPA1702:12:49Diplom
577HinnAhtoMM26501:54:21Diplom
424TarreAigarMM21701:49:22Diplom
269PaasAigorMM404001:42:08Diplom
949LimmerAilarMM551702:09:04Diplom
1197HiiskuAiliNN28102:36:03Diplom
197SihtAiliNN60101:39:26Diplom
1081RääbisAinMM458602:19:17Diplom
160SepnikAinarAruut OÜMM8901:37:18Diplom
484PentAinar1 JVBMMN2401:50:58Diplom
1234SirkelAinoNN70102:55:42Diplom
674AndressonAiretG4S SKMM408801:58:04Diplom
983PüssAiriNN452602:11:39Diplom
803PilvAirikaNN12602:02:49Diplom
732RaudseppAivarKaitseliitMM551301:59:06Diplom
253KruupAivarMM13101:41:41Diplom
319SeppAivarMM16701:44:39Diplom
340JakobsonAivarMM17901:46:07Diplom
624OjaAivarKL Alutaguse malevMM455301:56:25Diplom
625OjaAivarKL Alutaguse malevMM455401:56:24Diplom
87LangAkeABB SpordiklubiMM4601:32:09Diplom
890RussakAkoMPA1602:06:45Diplom
1092MäerandAlarRunwiseMM40802:20:12Diplom
1160LellAlariNikeMM4011502:27:20Diplom
23LumbergAlariTreeningpartnerMM1001:23:51Diplom
76TootsAleksanderMM451001:30:49Diplom
640KlugmanAleksandrMM28801:56:38Diplom
1265ZakomoldinAleksandrMM1265Diplom
54PetrovAleksandrsylviagatchinaruMM40901:29:34Diplom
1087TsurkanAleksandrVirudent HambaraviMM40602:19:43Diplom
325GildiAleksandrMM17201:44:35Diplom
1124BalodAleksandraNN24902:22:32Diplom
793ZaporozhtcevAlekseisylviagatchinaruMM409902:01:42Diplom
34BelousovAlekseisylviagatchinaruMM40501:25:44Diplom
98MoiseenkoAlekseiPiranhaMM401501:33:15Diplom
652BarinovAlekseyMM29201:57:08Diplom
271SerovAlekseyMM14101:42:29Diplom
603BondarenkovAlekseySylviaMM502201:55:27Diplom
372MyullerAlexanderSecond WindMM19701:47:27Diplom
676BurdygaAlexandrMM455801:58:12Diplom
856KuzminAlexeyMM457702:04:34Diplom
82HiieAlfredMM4401:31:07Diplom
879ErsAlgerMM4010602:06:01Diplom
888VedlerAlgerMM503002:06:15Diplom
1201PõdraAliceNNN1402:37:38Diplom
380TerveAllanMM20001:47:59Diplom
715SärgAllanMM409301:58:52Diplom
352RoosimägiAllanMM18401:46:34Diplom
1028ViimsaluAllarMM39502:14:40Diplom
291PärtAllarO-IMM15201:43:34Diplom
557MarjakAlmarMM25801:53:53Diplom
1041LilleAloMM39802:15:04Diplom
1125RullAloMM458902:22:34Diplom
1242AlmakaevaAnastasiiaNN1242Diplom
1193TurkinaAnastassiaI Love Running TallinnNN27902:35:27Diplom
497ProkofjevAnatoliMM24301:51:43Diplom
1072EfimovAnatoliiMM70202:18:22Diplom
178AndreevAnatoliyRunLepraRunMM9901:38:12Diplom
795AvilaAnderMM34102:01:39Diplom
542MesiAndo1 JVBMM454701:53:10Diplom
1064PõlluäärAndoMM40102:18:02Diplom
944UdeküllAndra1 JVBNN16802:08:48Diplom
1156KruustokAndreMM42002:26:48Diplom
355RozenthalAndreMMJ601:46:51Diplom
658LambinenAndreiMM29501:57:51Diplom
430AverkijevAndreiEstonian Academy of KickboxingMM21901:49:12Diplom
837LopsikAndreiMM60902:04:19Diplom
88ŠkubelAndreiMM4701:32:10Diplom
97GustovAndreiSecond WindMM451201:33:15Diplom
99SemenkovAndreiViru JVPMM401601:33:16Diplom
472MüürseppAndresMM23401:51:04Diplom
733ArendiAndresMM409401:59:25Diplom
796TinkusAndresPärnu Kahe Silla klubi MM34202:01:46Diplom
29HellermaAndresHead InimesedMM1401:24:51Diplom
31BauvaldAndresTelia SKMM40401:24:54Diplom
544AndemaAndresMM454801:53:29Diplom
326JakovlevAndresMM17301:44:43Diplom
583UusmaAndresMKM JooksuklubiMM502101:54:54Diplom
80KuningasAndresMM401301:31:12Diplom
547AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55701:53:34Diplom
868TopsAndriMM457802:05:10Diplom
639HüvaAndriaProrunnerNNN201:56:39Diplom
416KozachenkoAndriiMM21401:49:09Diplom
1004PakasteAndriusMM38902:13:35Diplom
508GolbergAndrusMM454301:52:01Diplom
537NurmikAndrusTelia SKMM501901:53:04Diplom
830KukkAndrusWürthMM457502:03:36Diplom
360KivariAndrusSaint Gobain Glass Estonia SEMM405201:46:21Diplom
630AdamsonAnetNN8601:56:32Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.