Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort ascendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
102TuubelPriitMM451301:32:58Diplom
1128PaalaroosViljarMM459002:23:06Diplom
623RääkTarmoG4S SPORDIKLUBIMM455201:56:01Diplom
624OjaAivarKL Alutaguse malevMM455301:56:25Diplom
625OjaAivarKL Alutaguse malevMM455401:56:24Diplom
628KoppelTõnuEsvikaMM455501:56:19Diplom
118KokkKristoMM451401:34:39Diplom
123LehtlaReigoSAKU MARATONMM451501:35:13Diplom
125VeedlaSvenkoopiatehasMM402201:35:20Diplom
131KalausHargoMM402301:35:26Diplom
389SaareperaJaanusArs ProjektMM405401:47:55Diplom
390VolkeHarryTamrexMM405501:48:15Diplom
647PukkMairoMM408501:56:51Diplom
1160LellAlariNikeMM4011502:27:20Diplom
404TyrnovIgorMM405601:48:12Diplom
661HiobPriitMM408601:58:04Diplom
154KottisseReneMM402401:36:53Diplom
667VallimäeValmarMM408701:57:39Diplom
1183AugMarkoMM4011602:33:39Diplom
418TimofejevDmitriMM405701:48:38Diplom
674AndressonAiretG4S SKMM408801:58:04Diplom
163SkrjabinMihhailI Love Running TallinnMM402501:37:20Diplom
419TrofimovMaksimMERUNMM405801:48:41Diplom
675KeppKaidoMM408901:58:00Diplom
421LiivMarkoMM405901:49:15Diplom
681KinNikolaiEesti Raudtee SpordiklubiMM409001:58:28Diplom
171SaarJüriProrunnerMM402601:37:42Diplom
683NõgesMihkelRunwiseMM409101:58:13Diplom
942RumpToomasMM4010802:08:48Diplom
176MikhailovDmitriiDynamoMM402701:38:07Diplom
179KallasUiboMM402801:38:10Diplom
182TopsRainerSK Los TorosMM402901:38:48Diplom
184VeselovAntonMM403001:38:15Diplom
698PobbulJanekMM409201:58:20Diplom
444LaheHeikiMM406001:49:51Diplom
192VeeroosErkiMM403101:38:59Diplom
449PaideHeigoProrunnerMM406101:50:05Diplom
451JoaVilluMM406201:50:14Diplom
453SaarTanelMM406301:50:18Diplom
715SärgAllanMM409301:58:52Diplom
208LehtmetsSvenMM403201:39:53Diplom
211EralaRannoMM403301:40:06Diplom
1237MeigoMarkoMM4011702:56:14Diplom
215LagerestIngvar1JALAVÄEBRIGAADMM403401:40:17Diplom
475PiilbergValvoMM406401:51:08Diplom
476MõndreskuJanekMM406501:51:04Diplom
733ArendiAndresMM409401:59:25Diplom
482KuuskPearuMM406601:51:12Diplom
738TrallmannTaunoSK JooksupartnerMM409501:59:22Diplom
228SelliovOlleSotsiaalkindlustusametMM403501:41:19Diplom
234PuuseppAvoMM403601:41:21Diplom
490MõttusKaupoDomus KinnisvaraMM406701:51:41Diplom
1007TilkToomasMM4010902:13:09Diplom
240VärtonKristjanSK JooksupartnerMM403701:41:28Diplom
501TanilasTaunoMM406801:51:58Diplom
247VahtraJanekMM403801:41:36Diplom
509ValdmaaRistoMM406901:52:06Diplom
765NõmmikRaivoNikeMM409602:00:17Diplom
261KohaPriitMM403901:42:14Diplom
7BrovkoNikolayMM40101:18:03Diplom
522UiboupinJanekMM407001:52:28Diplom
11KaasikRagnarTreeningpartnerMM40201:21:27Diplom
523EiroJariDICROMM407101:52:29Diplom
1036EinbaumPeeterMM4011002:15:00Diplom
269PaasAigorMM404001:42:08Diplom
14RinkMeelisSK Viljandi Jokker / PPAMM40301:22:38Diplom
783TregubovJüriMM409702:01:33Diplom
276MaidlaMargusMM404101:42:54Diplom
532KaharKaidoMõisalill oüMM407201:53:04Diplom
1046LiisterJan1 JVBMM4011102:15:47Diplom
791PosatetskiSergeiMM409802:01:46Diplom
281LeibenauMarko1 JVBMM404201:43:19Diplom
793ZaporozhtcevAlekseisylviagatchinaruMM409902:01:42Diplom
285ZvorovskiHenrikTelia SKMM404301:43:30Diplom
797SoomreRandoMM4010002:02:17Diplom
31BauvaldAndresTelia SKMM40401:24:54Diplom
34BelousovAlekseisylviagatchinaruMM40501:25:44Diplom
37MõekEgonMM40601:26:11Diplom
293KõllametsKaitisMM404401:43:35Diplom
805RoognaMihkelEurofasteners OÜMM4010102:02:58Diplom
1062IlvesUrmoMM4011202:17:53Diplom
39VahkalKaidoSK ProrunnerMM40701:26:42Diplom
551HeinlaTarmoMM407301:53:49Diplom
302ValjalaVeikoMM404501:44:24Diplom
558KunartHannesNikeMM407401:53:41Diplom
308MännasooToomasMM404601:44:46Diplom
53VafinRenatTreeningpartnerMM40801:29:25Diplom
54PetrovAleksandrsylviagatchinaruMM40901:29:34Diplom
566KäigeRaunoMM407501:54:11Diplom
567LustiTargoMM407601:54:18Diplom
568SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM407701:53:59Diplom
58ValterMarkoSK ProrunnerMM401001:29:45Diplom
574ZaletajevToomasMM407801:54:14Diplom
1088LippaIndrekMM4011302:20:08Diplom
68SotsugovSergeiMM401101:30:11Diplom
70TaurDanelLos Toros SKMM401201:29:41Diplom
327ValgmaRainiSAQ SCMM404701:44:27Diplom
587KuraginValeri2 jalaväebrigaadMM407901:54:56Diplom
334TammKristo2 jalaväebrigaadMM404801:45:36Diplom
335JõgisteIvoMM404901:45:09Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.