Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
14RinkMeelisSK Viljandi Jokker / PPAMM40301:22:38Diplom
783TregubovJüriMM409702:01:33Diplom
276MaidlaMargusMM404101:42:54Diplom
532KaharKaidoMõisalill oüMM407201:53:04Diplom
1046LiisterJan1 JVBMM4011102:15:47Diplom
791PosatetskiSergeiMM409802:01:46Diplom
281LeibenauMarko1 JVBMM404201:43:19Diplom
793ZaporozhtcevAlekseisylviagatchinaruMM409902:01:42Diplom
285ZvorovskiHenrikTelia SKMM404301:43:30Diplom
797SoomreRandoMM4010002:02:17Diplom
31BauvaldAndresTelia SKMM40401:24:54Diplom
34BelousovAlekseisylviagatchinaruMM40501:25:44Diplom
37MõekEgonMM40601:26:11Diplom
293KõllametsKaitisMM404401:43:35Diplom
805RoognaMihkelEurofasteners OÜMM4010102:02:58Diplom
1062IlvesUrmoMM4011202:17:53Diplom
39VahkalKaidoSK ProrunnerMM40701:26:42Diplom
551HeinlaTarmoMM407301:53:49Diplom
302ValjalaVeikoMM404501:44:24Diplom
558KunartHannesNikeMM407401:53:41Diplom
308MännasooToomasMM404601:44:46Diplom
53VafinRenatTreeningpartnerMM40801:29:25Diplom
54PetrovAleksandrsylviagatchinaruMM40901:29:34Diplom
566KäigeRaunoMM407501:54:11Diplom
567LustiTargoMM407601:54:18Diplom
568SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM407701:53:59Diplom
58ValterMarkoSK ProrunnerMM401001:29:45Diplom
574ZaletajevToomasMM407801:54:14Diplom
1088LippaIndrekMM4011302:20:08Diplom
68SotsugovSergeiMM401101:30:11Diplom
70TaurDanelLos Toros SKMM401201:29:41Diplom
327ValgmaRainiSAQ SCMM404701:44:27Diplom
587KuraginValeri2 jalaväebrigaadMM407901:54:56Diplom
334TammKristo2 jalaväebrigaadMM404801:45:36Diplom
335JõgisteIvoMM404901:45:09Diplom
847OrasMangoEesti Energia SpordiklubiMM4010202:04:45Diplom
80KuningasAndresMM401301:31:12Diplom
593EngelMargoSK ProrunnerMM408001:55:02Diplom
84PetristsevVitaliABB SpordiklubiMM401401:31:45Diplom
596HelmMargusMM408101:55:01Diplom
852NikolajevDmitriMM4010302:04:52Diplom
341VeberToomas1 JVBMM405001:46:09Diplom
351ValkiainenVeikoMM405101:46:21Diplom
98MoiseenkoAlekseiPiranhaMM401501:33:15Diplom
99SemenkovAndreiViru JVPMM401601:33:16Diplom
867LuhariMartMM4010402:04:55Diplom
612KoggerToomasMM408201:55:33Diplom
360KivariAndrusSaint Gobain Glass Estonia SEMM405201:46:21Diplom
618PelloIvarSky PlusMM408301:56:08Diplom
620TreesMargusHAT-AutoMM408401:56:17Diplom
109KäärdJanekElujooksMM401701:34:17Diplom
877KitvelOlevSaku SuusaklubiMM4010502:05:48Diplom
110KelderAhtiMM401801:34:21Diplom
879ErsAlgerMM4010602:06:01Diplom
1135AmbosMargusMM4011402:24:09Diplom
114KulikovSergeiMM401901:34:29Diplom
882SeosToomasMM4010702:05:53Diplom
119SumbergJanekMM402001:34:43Diplom
122KarolinIndrekMM402101:34:59Diplom
379PiilbergRaigoMM405301:47:57Diplom
1157KäguKaidoOÜ MetekMM459102:26:57Diplom
648KiviloKaido2 jalaväebrigaadMM455601:56:44Diplom
1162MauerTiitMM459202:27:58Diplom
395FimbergTeetMM453501:47:51Diplom
915KukkKalleMM457902:07:11Diplom
148LajaLehoSK JooksupartnerMM451601:36:23Diplom
408KuhiTõnuMM453601:48:43Diplom
920PähklamäeViktorWürthMM458002:07:30Diplom
669MälkRobertSK Väga AeglasedMM455701:57:39Diplom
158PetrovDmitriiMM451701:37:10Diplom
164VoltIvoMM451801:37:34Diplom
676BurdygaAlexandrMM455801:58:12Diplom
677PeterkopfIndrekRKIKMM455901:58:22Diplom
167KangurRaulOrienteerumisklubi PEKOMM451901:37:55Diplom
423RahuKalleSportLove/HansabMM453701:49:05Diplom
940KollomSanderMM458102:08:53Diplom
173HydeMatthewMM452001:37:53Diplom
429RaikKalviK-rauta RakvereMM453801:48:51Diplom
687RepkinPeterMM456001:58:14Diplom
689NõmmisteSulevsuusahulludMM456101:58:07Diplom
948NäkkArgoMM458202:09:07Diplom
696ÕunapOliverMM456201:58:40Diplom
441MironovMargusSpordiklubi A2KMM453901:49:47Diplom
953MänniKaidoMM458302:09:26Diplom
188LillmetsÜllarMM452101:39:06Diplom
700HainToomasMM456301:58:33Diplom
710AruMarekMM456401:59:19Diplom
203KreekEvertMM452201:39:46Diplom
217NõukasJonasMM452301:40:33Diplom
1246JärveHeiloSK JooksupartnerMM451246Diplom
478KaselaRolandHÄT SystemsMM454001:51:00Diplom
223MeltsTeedoSparta SKMM452401:40:41Diplom
1248KaljuraidRaulMM451248Diplom
740VäärtnõuUrmasKükametsa PKMM456501:59:07Diplom
485MeresmäeEduardMM454101:51:24Diplom
742TaranenkoEvgenyRunning UnionMM456601:59:27Diplom
748OjasaarTaunoSimuna SKMM456701:59:25Diplom
1264SiilakAvoMM451264Diplom
244KaegasRaivoMM452501:41:31Diplom
245KaegasMargusMM452601:41:30Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.