Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1205ParveiKristian-ViktorMM42802:38:26Diplom
438KaljumaaKalevMM22401:49:39Diplom
183WebbConnorMM10101:38:24Diplom
439TullemannSiimMM22501:49:45Diplom
695PulleritsTõnuSpordiseltsMM30501:58:41Diplom
440LilleojaKristo1 JVBMM22601:49:59Diplom
185EinasteTanelMM10201:38:55Diplom
697KaruUrmoMM30601:58:31Diplom
1209JõesaarTanelMM42902:40:15Diplom
186PihlAtsMM10301:38:53Diplom
442RemmelgStenMM22701:49:26Diplom
1210TammArviMM43002:37:21Diplom
187VälbaTarvoDHL Estonia ASMM10401:38:51Diplom
443PõldojaMartinSPORTLAND TEAMMM22801:49:25Diplom
699VitsutMihkelViljandi AerutamisklubiMM30701:58:19Diplom
956MoonesTauriMM37802:09:48Diplom
189PartsMargusViking Line EestiMM10501:39:18Diplom
1213AgrawalBhawaniRunwiseMM43102:40:29Diplom
190MartinsonRaidoMM10601:39:22Diplom
1215MetsSteweMM43202:42:03Diplom
193VahtraMärtMM10701:39:01Diplom
194KaislaTarmoMM10801:39:12Diplom
706HirmoMairoMM30801:58:49Diplom
196KangroDanelSK ProrunnerMM10901:39:19Diplom
708ManninenErgoMM30901:59:10Diplom
966HipponenTimoMM37902:11:01Diplom
199KaaslaKasparHaanja RattaklubiMM11001:39:31Diplom
712PaatsJoosepSelverMM31001:59:25Diplom
1224VooreRometMM43302:47:11Diplom
713RolkoMiroslavMM31101:58:46Diplom
458KadajaMeelisMM22901:50:07Diplom
714JärmannRain1Jalaväebrigaad ScPMM31201:58:49Diplom
970UrvikJanekMM38002:11:12Diplom
204TiidemannMikkSK FortunaMM11101:39:49Diplom
460MännametsMikkRE/MAXMM23001:50:05Diplom
716PaulusPriitPolitsei- ja PiirivalveametMM31301:59:07Diplom
205GussevRainPäästeametMM11201:39:56Diplom
717KokkTarmoMM31401:58:55Diplom
206KoitneKaarelMM11301:39:40Diplom
718HabakukMarekMyFitnessMM31501:59:10Diplom
207TammikTaavetMM11401:39:53Diplom
976SaarValdurMM38102:11:39Diplom
465VaksToomasDomus KinnisvaraMM23101:50:42Diplom
722KuvaevDmitryMM31601:59:37Diplom
978SeppRagnarDimicandum SKMM38202:11:22Diplom
212KaburSander1JALAVÄEBRIGAADMM11501:40:24Diplom
468KeesMartiSK ProrunnerMM23201:51:03Diplom
724MandriksJaanMM31701:59:10Diplom
213LäänemetsLaurMM11601:40:29Diplom
470PavlovMaksimLayerproMM23301:50:44Diplom
726MägiJoosepMM31801:59:09Diplom
216ViruMarko200-gaMM11701:40:30Diplom
472MüürseppAndresMM23401:51:04Diplom
728KuusmaMarioSaint Gobain Glass Estonia SEMM31901:59:40Diplom
473KiidjärvRalfMM23501:51:03Diplom
729LoodIllarSaint Gobain Glass Estonia SEMM32001:59:40Diplom
985OkmeesTarvoEUKMM38302:11:55Diplom
218MartmaaFredMM11801:40:09Diplom
986OagoReinoMM38402:11:49Diplom
731ReinumägiRistoMM32101:59:15Diplom
220ToškaJanošI Love Running TallinnMM11901:40:37Diplom
221TarvisAnnoA2K SpordiklubiMM12001:40:46Diplom
477NikolaevEugeneMM23601:51:05Diplom
479LükkVahurMM23701:51:16Diplom
735JakobsonMargoMM32201:59:29Diplom
736PorkveliTaaviMM32301:59:08Diplom
992NeidreAntonStora Enso TerviseklubiMM38502:11:52Diplom
1249KarotammIndrekMM1249Diplom
737VuttVirgo2 jalaväebrigaadMM32401:59:28Diplom
226TammsaarKristjanSaint Gobain Glass Estonia SEMM12101:41:09Diplom
994JürgensonKristoMM38602:12:20Diplom
483KuuderKunnarPPAMM23801:51:20Diplom
995TolgaMartinTavalised jooksupoisidMM38702:12:20Diplom
1252KingoGunnarTreeningpartnerMM1252Diplom
1253LaineveerIndrekMKM JooksuklubiMM1253Diplom
230SalkMargusMM12201:41:01Diplom
1256LääneJaakMM1256Diplom
232KornõševMihhailSpordiseltsMM12301:40:46Diplom
233IlpTaaviPlaytechMM12401:41:01Diplom
745JegorovKristjanABB SpordiklubiMM32501:59:25Diplom
1001SepamägiTomiMM38802:12:54Diplom
1258MäeotsMargusMM1258Diplom
1259MölderMaieMM1259Diplom
235EglitOliverLiVal SportMM12501:41:27Diplom
747RandverKristerSA KIKMM32601:59:24Diplom
1260PihoVeikoMM1260Diplom
236JürimaaMihkelMM12601:41:26Diplom
492KangurTanelMM23901:51:11Diplom
1004PakasteAndriusMM38902:13:35Diplom
237ArumäeTauriTÜASKMM12701:41:23Diplom
493PuhkReneMM24001:51:24Diplom
1262PärnTaaviMM1262Diplom
494ÕunLaasMM24101:51:34Diplom
239LainemäeRainerMM12801:41:11Diplom
496RodionovVjatšeslavMM24201:51:43Diplom
1265ZakomoldinAleksandrMM1265Diplom
497ProkofjevAnatoliMM24301:51:43Diplom
753LillemäeHeikkiAsteraMM32702:00:12Diplom
754GanzaIlyaMM32802:00:17Diplom
1267TiiksaarAaroBE GroupMM1267Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.