Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
736MaasaluLauraSpordiseltsNN10302:01:27Diplom
850MägiPriitMM4010302:09:00Diplom
184AhtijainenRistoMM10301:37:20Diplom
739MadissonJekaterinaNN10402:01:39Diplom
851SulgTarmoKondimootoridMM4010402:08:39Diplom
194TederKasparMM10401:38:04Diplom
741PajurMarisNN10502:01:15Diplom
861PuntsoRaigoMM4010502:08:58Diplom
195KalsoSander-KristjanSpordiseltsMM10501:37:37Diplom
749PadjusBritNN10602:01:42Diplom
882AmbosMargusO-I Production Estonia ASMM4010602:11:33Diplom
196ReinumägiMadisSpordiseltsMM10601:37:48Diplom
753VaksKristiEesti Energia SpordiklubNN10702:01:56Diplom
889IsmaelJaanusMM4010702:11:27Diplom
200KivisildMarkoViljandi Taipoksi klubiMM10701:38:01Diplom
757KikkasKaijaValio Eesti ASNN10802:01:57Diplom
890VaskRaavoMM4010802:11:11Diplom
203RebaneRaitSK SpartaMM10801:38:18Diplom
760KrekOlga TeaNN10902:02:40Diplom
908LiisterJan1.jalaväebrigaadMM4010902:13:07Diplom
204SauEikoMM10901:38:04Diplom
762Leidas-MeeritsJaanaUP SportNN11002:02:50Diplom
919SaulRaimoMM4011002:13:38Diplom
207RaudÜllarMM11001:38:24Diplom
210UiboaedGertMM11101:38:12Diplom
770MillerKaiNN11102:03:21Diplom
922VallimäeValmarMM4011102:14:04Diplom
212LementaMarioMM11201:38:47Diplom
771TarassovRailiNN11202:03:26Diplom
946AugMarkosebrakariMM4011202:15:59Diplom
213TeiderDmitryNarva BAZAMM11301:38:39Diplom
982NaarisErkkiMM4011302:19:06Diplom
773KirbitsMaeAgriland OÜ NN11302:03:11Diplom
214GolõnskiJanMM11401:38:54Diplom
991TreesMargusElke Rakvere ASMM4011402:19:42Diplom
774VilloBirgitNN11402:03:27Diplom
216PusaRünnoMM11501:38:39Diplom
999KübarRenee-ArmasSporiseltsMM4011502:20:02Diplom
776KäbinMargitNikeNN11502:03:25Diplom
219ToomingMarkoMM11601:38:57Diplom
777LepikKaidiNN11602:03:30Diplom
1069KaselaAndresMM4011602:28:23Diplom
220LuikVahurSpordiklubi A2KMM11701:38:43Diplom
779JärveotsHelenSwedbank ASNN11702:03:17Diplom
1090IlvesUrmoMM4011702:32:58Diplom
221UrbAgoHauka veloklubiMM11801:38:54Diplom
782VaabelAnneNN11802:04:31Diplom
1100TrikJanekMM4011802:35:20Diplom
222NormaJoosepMM11901:39:10Diplom
784VogtKertuNN11902:04:31Diplom
223KirsmanUrmas200-gaMM12001:39:07Diplom
786MoksAveNN12002:04:35Diplom
224ViruMarko200-gaMM12101:39:11Diplom
789Vetevood-JärveltEvelinSK ProrunnerNN12102:05:20Diplom
227KeinastRandoJUNGENTMM12201:39:08Diplom
792OtsAveSaint Gobain NN12202:05:08Diplom
228AsiAnttivelo clubbersMM12301:39:25Diplom
810AaspaluMeriliNN12302:06:14Diplom
233SarapuuKristjanPrysmian Group BalticsMM12401:39:32Diplom
813FinerJaswirNN12402:06:26Diplom
234BarinovAlekseyMM12501:39:38Diplom
814VirkalaMari-LiisSpordiguurudNN12502:06:38Diplom
240BychinskiyAntonMM12601:39:45Diplom
815AntonovaAnnaNN12602:06:32Diplom
241KrilovsRingoMM12701:40:04Diplom
821KukkKaiviNN12702:06:56Diplom
244PihoTarvoRõuge spordiklubiMM12801:40:14Diplom
822KiipsaarKatiNN12802:07:10Diplom
245SepnikAinarSK RunningMM12901:39:57Diplom
824VorokhobinaIuliiaSylvia.gatchina.ruNN12902:07:04Diplom
249PõldojaMartinSportlandMM13001:40:06Diplom
825LõuneHelenaNN13002:06:56Diplom
251SerovAntonMM13101:40:24Diplom
830NammKarmenNN13102:07:42Diplom
252LiisterJörgenNike Run ClubMM13201:40:36Diplom
831KunartTriinNikeNN13202:07:13Diplom
254KoolmeisterIlmarMM13301:40:38Diplom
832LeigerLiinaNN13302:07:26Diplom
257LainemäeRainerMM13401:40:25Diplom
839RoodaIlmatarNN13402:07:48Diplom
258HeinAlarMM13501:40:43Diplom
840MeresmaaErleNN13502:08:02Diplom
259AverkijevAndreiEstonian Academy of KickboxingMM13601:40:47Diplom
841JaansonJanaNN13602:08:17Diplom
260NõmmisteEnarSK ProrunnerMM13701:41:03Diplom
843TeppKatrinNN13702:08:02Diplom
263AasmaAndoPolitsei- ja PiirivalveametMM13801:41:24Diplom
846KuusikKadriNN13802:08:25Diplom
265KlepikovAleksandrMM13901:41:21Diplom
849BertelliDanielaNN13902:08:40Diplom
269KivestiAinMM14001:41:19Diplom
853SeppTeesiNN14002:08:47Diplom
270KruupAivarMM14101:41:04Diplom
854LoodPiretNN14102:08:41Diplom
276SalusaarMartRiigi Kaitseinvesteeringute KeskusMM14201:41:31Diplom
855LangiKristineNN14202:09:14Diplom
278MininMartinAS SemetronMM14301:41:48Diplom
860KuškisKaireNN14302:08:55Diplom
281ArumäeTauriTÜASK FitnessiklubiMM14401:42:14Diplom
863TammMaaliVirudent hambaraviNN14402:09:06Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.