Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
474SooneAndriMMN601:50:48Diplom
492NaritsArkoMMJ601:51:39Diplom
1011HaasMaarjaNNN602:20:50Diplom
6LaurMikkMM601:16:00Diplom
1033MälkMerilinSK Väga AeglasedNTA602:23:57Diplom
266VaiklaMaigiSK ProrunnerNN40601:41:22Diplom
41RinkMeelisSK Viljandi Jokker / PPAMM40601:24:54Diplom
47VafinRenatTreeningpartnerMM45601:25:36Diplom
307IstsenkoSergeiMM55601:43:19Diplom
1101JoasaarImbiNN60602:35:45Diplom
358LaurikAiviTallinna ÜlikoolNN45601:45:42Diplom
875LopsikAndreiMM60602:10:55Diplom
113JürsSiljaSpartaNN601:32:37Diplom
114LihtSulevMM50601:32:38Diplom
709IkonnikovaOlgaNN50601:59:44Diplom
506KaseKarl-EmilMMN701:52:19Diplom
512JärgRobinMMJ701:52:55Diplom
8JallaiRaunoRJ RunningMM701:16:35Diplom
271MärssLyNN40701:41:33Diplom
1039NiinepuuCarmenNNN702:24:48Diplom
1057PohlakKeneliNTA702:27:00Diplom
806VillakoMarkusMPA702:06:20Diplom
43MõekEgonMM40701:25:09Diplom
51FrolovVladimirJolantexMM45701:26:02Diplom
316KukkMeelisPärnu LVMM55701:43:51Diplom
886AlaotsMaieNN50702:11:01Diplom
121KadakUrmasSpartaMM50701:32:56Diplom
127PilliMoonikaRakvere HaiglaNN701:33:12Diplom
421ReinikPiretTreeningpartnerNN45701:48:28Diplom
945MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60702:16:05Diplom
9SasminKaupoMM801:16:41Diplom
272LeibenauHeleriDraka Keila Cables NN40801:41:36Diplom
1045LinholmLaura-MarieNNN802:25:15Diplom
541AiaJoosep1. jalaväebrigaadMMJ801:53:44Diplom
53EnnoKristjanTelia SKMM45801:26:29Diplom
62RiisenbergOttoMM40801:28:04Diplom
1099PiirojaCarmenAudentesNTA802:34:51Diplom
340AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55801:44:48Diplom
601JürineJörgenMMN801:55:46Diplom
131VerbitskasMirttiAnu jooksutrennidNN801:33:29Diplom
152LantcovValeriiSylviaMM50801:35:15Diplom
929MatvejevaJanaNN50802:14:36Diplom
938VõluArturKJK Kalev SillamäeMPA802:15:18Diplom
428AnneKrullNN45801:48:46Diplom
958KipperKunoMM60802:16:47Diplom
500BoltovskyMaiaProRunner/KVÜÕANN45901:51:39Diplom
10GrigorevDmitriiSL TeamMM901:16:52Diplom
1084TomingKarinaNNN902:31:41Diplom
63KangurRaulOK PEKOMM45901:28:25Diplom
320TilkTerjeNN40901:44:02Diplom
70PihlakSanderMM40901:28:53Diplom
607KoemetsSilver1. jalaväebrigaadMMN901:55:31Diplom
355VeelainErmoMM55901:45:23Diplom
644HoeschMoritzLütjenburg RunnersMMJ901:57:08Diplom
133ShevchenkoOksanaNN901:33:26Diplom
160BorisovSergeyMM50901:36:20Diplom
932MullaKajaG4S SKNN50902:15:16Diplom
941FrolovAlekseiMPA902:15:43Diplom
510MummKadriNN451001:52:46Diplom
13JalakasPeepMM1001:18:18Diplom
1059KirsipuuJaanRR SuusaklubiMPA1002:27:06Diplom
66SiimerMartinProRunnerMM451001:28:28Diplom
71SumbergJanekMM401001:28:55Diplom
338ToomelKailiNN401001:44:56Diplom
1111LaaneväliRebeccaNNN1002:38:11Diplom
374NõmbergAarneEesti Energia SpordiklubiMM551001:46:29Diplom
146HärmKatreRademarNN1001:34:29Diplom
923ÕispuuAtsMMJ1002:14:14Diplom
944MeiesaarLindaNN501002:15:51Diplom
179KungurVahurMM501001:37:15Diplom
691SaarmannKaupoMMN1001:59:00Diplom
15VinogradovYuryMM1101:18:35Diplom
527LiivÜlleNN451101:53:22Diplom
805RootsJoosepKaitseliit Pärnumaa malevMMN1102:06:00Diplom
1076ValgmaaAronMPA1102:29:15Diplom
69MykhalchukArturMM451101:28:45Diplom
76VärtonKristjanJooksupartnerMM401101:29:15Diplom
348SillaotsKristelNN401101:45:04Diplom
419RaudseppAivarKaitseliitMM551101:48:20Diplom
167MürkMerlinSK ProrunnerNN1101:36:42Diplom
180KindelHannoSK ProrunnerMM501101:37:23Diplom
951KullAetNN501102:16:35Diplom
18BlakeAndrewClapham Chasers ACMM1201:19:25Diplom
573KaljulaidKerstiNN451201:54:44Diplom
80KuningasAndresMM401201:29:41Diplom
92KokkKristoMM451201:30:35Diplom
903KuusikChristjan1. jalaväebrigaadMMN1202:12:13Diplom
414HarjuÜlleKärgula JooksusõbradNN401201:48:10Diplom
432TellingUrmasMM551201:48:57Diplom
185TorilaKadiNN1201:37:39Diplom
953SokkJelenaNN501202:16:22Diplom
198UusmaAndresMKM jooksuklubiMM501201:38:13Diplom
209SaarRainis MM501301:38:17Diplom
1037AngaKristaRakvere HaiglaNN501302:24:28Diplom
21LiigandJaanuskorp! SakalaMM1301:20:24Diplom
81SibulJaan21CC TriatloniklubiMM401301:29:21Diplom
602OleinitsIrinaI love supersport TallinnNN451301:55:20Diplom
96SuvorovAnatoliKJK Kalev SillamäeMM451301:30:56Diplom
669MiksonValentin1960MM551301:58:16Diplom
935TammEerikMMN1302:14:53Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.