Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
449SihtAiliHagar ASNN55101:46:06Diplom
1GoriunovAlexanderMM101:10:41Diplom
260GritskevichGalinaNTA101:38:56Diplom
1029BerntzenIngerNN65102:05:38Diplom
6KülmJürgenDiadora/TreeningpartnerMMJ101:14:30Diplom
9KirsipuuRihoAudentese SKMMN101:15:34Diplom
266LeesmäeJüriOK WestMM70101:39:15Diplom
18MummIndrekSpartaMM45101:19:10Diplom
21KukkKaisaTreeningpartner/DiadoraNN101:19:32Diplom
27BauvaldAndresTelia SpordiklubiMM40101:20:03Diplom
304StarkopfElis-HelenNNJ101:40:38Diplom
327HärmaEliisAmblaNNN101:41:43Diplom
87ÄrmUrmasMM50101:28:41Diplom
90VasilievPetrMPA101:28:48Diplom
107TaltsEveTelia SpordiklubiNN40101:30:26Diplom
626ValterJärviSpordiseltsNN60101:51:19Diplom
120KuuskKlarikaNN45101:31:26Diplom
385KirpuPeeterTrismileMM60101:44:04Diplom
1417SirkelAinoNN70102:47:01Diplom
153JesseAivarValga WalketaMM55101:33:12Diplom
164MonahhovaLarissaOmniva SKNN50101:34:01Diplom
694VainjärvHillarEKVAMM65101:53:40Diplom
197MuruMerikeNN50201:35:55Diplom
198KinEdvinEesti Raudtee SpordiklubiMPA201:35:57Diplom
991ÄnilaneJuhanViljandi Ratta KlubiMM65202:04:29Diplom
244SempelsonAiliSidepataljonNN45201:38:08Diplom
2VinogradovYuryMM201:10:56Diplom
518SakkeusJüriJooksupartnerMM60201:48:21Diplom
19RidamäeAlarTreeningpartnerMM45201:19:10Diplom
28KaasikRagnarTreeningpartnerMM40201:20:19Diplom
37PilliMoonikaSK JooksupartnerNN201:21:39Diplom
44FreibergArviPioneeripataljonMMJ201:23:32Diplom
47TõnströmEnariPioneeripataljonMMN201:23:54Diplom
827TuurÜloMM70201:57:54Diplom
622PajuGerliNNN201:51:13Diplom
627ChelambitskayaElenaNN55201:51:20Diplom
380LuiDagmar SK ProrunnerNTA201:43:52Diplom
128NurkKristiinaSparta SKNN40201:31:49Diplom
896VinjeInger-MarieNN60202:00:29Diplom
391TruveElizabethTreeningpartnerNNJ201:44:20Diplom
141LantsovValeriiMM50201:32:29Diplom
166LaasuArnoldSK SaardeMM55201:34:05Diplom
1192LilleLiisHarju KEK RSKNN65202:14:10Diplom
731PõldmaaMariNNN301:54:59Diplom
1246ÜprusErik-VoldemarMM70302:17:05Diplom
486OttRemiMPA301:47:17Diplom
769LõhmusSiljaNN55301:56:16Diplom
3KaisÜlariSK JooksupartnerMM301:13:10Diplom
281KukkMeelisSUKL JõuluMM55301:39:45Diplom
30BelousovAlekseiMM40301:20:46Diplom
39KajariPriitMM45301:22:34Diplom
42BoikovMariTreeningpartner/DiadoraNN301:23:14Diplom
561ViluHeleriNNJ301:49:25Diplom
51HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMJ301:24:14Diplom
1084WelsbergMikkMM65302:08:10Diplom
584LettKalleMM60301:49:59Diplom
335VolensMaretTreeningpartnerNN45301:41:58Diplom
92SäärHarryÜhinenud GängstaräpparidMMN301:28:52Diplom
352KaaverSiiriSHMNN50301:42:37Diplom
1154GrönqvistKerstinNN60302:10:49Diplom
680PärtelEpp LoviisaNTA301:53:18Diplom
169LauringKarreProRunnerMM50301:34:17Diplom
176ReinulaKattriNN40301:34:32Diplom
213RaudseppRaivoMM50401:36:51Diplom
732RüüsakMaritNNN401:54:59Diplom
487VainumaaKailiNN45401:47:17Diplom
234KuboKittyMaria jooksuklubiNN40401:37:43Diplom
502NaritsArkoMPA401:47:53Diplom
1276TrausReinMM65402:19:30Diplom
4KallasteJaanusTreenigpartnerMM401:13:27Diplom
285ToomToomasSK StaminaMM55401:39:52Diplom
31RinkMeelisSK Viljandi JokkerMM40401:20:49Diplom
545LindenbergIngridKevekNN50401:49:06Diplom
41NikolajevDmitriKKT OIL OÜMM45401:23:09Diplom
55VelbaHilleviNN401:24:48Diplom
1363VehlmannJaanJK HERMESMM70402:30:25Diplom
618LaanmetsJüriMM60401:51:08Diplom
643TaggerReginaNNJ401:51:50Diplom
132LuiRagnarSK ProRunnerMMJ401:32:10Diplom
1179ArjusEve'AS HKScan Estonia'NN60402:13:18Diplom
170GolõnskiJanMotusMMN401:34:19Diplom
945HaavÜlleNN55402:02:26Diplom
699TiganeEthel-BrigitaNTA401:53:54Diplom
453PaulusHugoMM55501:46:14Diplom
209NagelGeorg-HaraldPioneeripataljonMMJ501:36:38Diplom
1241LuhaäärReetNN60502:16:57Diplom
230AllikuUnoMM50501:37:36Diplom
742KurvitsKristiinaNNN501:55:12Diplom
747MüüdlaHelinNTA501:55:21Diplom
243TukkPatrickMMN501:38:07Diplom
499PihlakJekaterinaNN45501:47:48Diplom
5Vilaplana VilarOriolMM501:13:31Diplom
262GajekMagdalenaNN40501:39:07Diplom
522PurretMartinMPA501:48:24Diplom
33VahkalKaidoSK ProRunnerMM40501:21:12Diplom
49SaarHeigoTreeningpartnerMM45501:24:04Diplom
65KiviLiinaSK JooksupartnerNN501:25:55Diplom
1094JaaniAnneNN55502:08:47Diplom
597MändlaMareNN50501:50:32Diplom
878ToomeTõnisEHKMM60501:59:48Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.