Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
934LeigerLiinaNN14602:02:02Diplom
167PõlgastPriitMM402801:34:09Diplom
679RiisaluKrislinNN8601:53:14Diplom
935KoitneKaarelMM42402:02:02Diplom
1191FenkoJevgeniMM48602:14:04Diplom
168SarapuuKristjanMM10001:34:16Diplom
680PärtelEpp LoviisaNTA301:53:18Diplom
1193IlvesEvelynNN405402:14:12Diplom
426EkholmElmarMM501601:45:24Diplom
938KipperViigiNN14802:02:09Diplom
683HaasMartMM34601:53:23Diplom
1196ÕispuuMerikeNN405502:14:20Diplom
173TammMarisNN1201:34:25Diplom
429MälkRaulMM24401:45:32Diplom
685VietMargusMM455401:53:29Diplom
941JegorovKristjanMM42502:02:10Diplom
174KaldaKristjanMM10301:34:28Diplom
430MaidlaMargusMM405701:45:34Diplom
431VäinasteAivoMM24501:45:34Diplom
687HeinlaTarmoMM409101:53:33Diplom
176ReinulaKattriNN40301:34:32Diplom
432MeltsTeedoMM405801:45:35Diplom
1200TartAllanMM48802:14:35Diplom
945HaavÜlleNN55402:02:26Diplom
1201RudissaarGetheNN23302:14:40Diplom
434TammsaarKristjanMM24701:45:36Diplom
690AlvetTõnisMM34801:53:38Diplom
946EglitJaanusMM551202:02:28Diplom
1202SchmidtVladimirMM48902:14:41Diplom
179PärtelpoegIngmarMM402901:34:37Diplom
435KaruUrmoMM24801:45:38Diplom
691LainelaSilvieNN8801:53:38Diplom
947TarreAigarMM42702:02:28Diplom
692ToomMarjuNN402101:53:39Diplom
948HinnSvenMM457202:02:29Diplom
1204JoelaAnneliNN405702:14:53Diplom
181KarolinIndrekMM403101:34:59Diplom
437RoosilehtJaanusMM453501:45:40Diplom
693PallEneliNN402201:53:39Diplom
949KiidjärvRalfMM42802:02:30Diplom
1205EvisaluJormaMM49002:14:55Diplom
182KuuskmäeKaurMM10601:35:01Diplom
438MõndreskuJanekMM405901:45:40Diplom
183SumbergJanekMM403201:35:01Diplom
695PaulusPriitMM34901:53:42Diplom
951LõhmusMargitNN15002:02:38Diplom
1207TaelMerilinNNN1702:14:59Diplom
184VeedlaSvenMM403301:35:11Diplom
440VaksToomasMM25001:45:48Diplom
952KrünbergKlenMM42902:02:39Diplom
1208PeepTiinaNN55702:15:05Diplom
1209JänesRivoMM49102:15:20Diplom
698ParisMikkMM35101:53:54Diplom
187SalusteCarryMM10801:35:21Diplom
699TiganeEthel-BrigitaNTA401:53:54Diplom
1211SammelselgMaarjaNN23602:15:26Diplom
380LuiDagmar SK ProrunnerNTA201:43:52Diplom
1179ArjusEve'AS HKScan Estonia'NN60402:13:18Diplom
1023KurvitsKerli-NN17502:05:29Diplom
712MesiAndo1. jalaväebrigaadMM409201:54:18Diplom
457TihoAigar1. jalaväebrigaadMM26001:46:27Diplom
467KalvikRaido1. jalaväebrigaadMM26501:46:39Diplom
214LagerestIngvar1. jalaväebrigaadMM403601:36:52Diplom
985LilleojaKristo1. jalaväebrigaadMM43502:04:13Diplom
481HeinsarHardi1. jalaväebrigaadMM406601:47:10Diplom
507ZaitsevEeri1. jalaväebrigaadMM27901:48:07Diplom
767RaudsikRanno1. jalaväebrigaadMM37301:56:15Diplom
267LeibenauMarko1. jalaväebrigaadMM404101:39:20Diplom
782EhandAndrus1. jalaväebrigaadMM37801:56:39Diplom
1048VainumäeMarek1. jalaväebrigaadMM44902:06:28Diplom
1324LiisterJan1. jalaväebrigaadMM4014802:24:43Diplom
71ReiljanRaul1. jalaväebrigaadMM4401:27:10Diplom
1367OtsDeevi1. jalaväebrigaadNN407102:31:14Diplom
127SemenkovAndrei1. jalaväebrigaadMM402101:31:45Diplom
384KelderOliver1. jalaväebrigaadMM21701:44:00Diplom
136KalameesMikk1. jalaväebrigaadMM8401:32:20Diplom
688LobovikovaPolina1. jalaväebrigaadNN8701:53:33Diplom
1089KiviloKaido2. JALAVäEBRIGAADMM457802:08:33Diplom
616LaulUku2. JALAVäEBRIGAADMM32701:51:04Diplom
369LaanemetsMeelis2. JALAVäEBRIGAADMM21001:43:24Diplom
648MaidlaMarke2. JALAVäEBRIGAADNN7501:51:55Diplom
652KuraginValeri2. JALAVäEBRIGAADMM408601:52:00Diplom
1362VoitesAroonika-Margarita21cc TriatloniklubiNN29302:30:23Diplom
445O'brienPatrick500th EngineersMM25301:46:01Diplom
257IngoldJohn500th EngineersMM14701:38:45Diplom
514BasseyMichael J500th EngineersMM28401:48:18Diplom
770MalaghanPatrick500th EngineersMM37401:56:16Diplom
542MooneyBrandon500th EngineersMM29701:48:56Diplom
359SimmonsMitchell500th EngineersMM20101:42:44Diplom
364SteinkrausShawn500th EngineersMM20501:42:57Diplom
412HeathHarrison500th EngineersMM23701:44:57Diplom
433TurnwaldJason500th EngineersMM24601:45:35Diplom
296TarvisAnnoA2K SpordiklubiMM16701:40:19Diplom
1114VillAnuA2K SpordiklubiNN405002:09:25Diplom
632VillÜllarA2K SpordiklubiMM454801:51:30Diplom
193HaigonenAlekseiABB SpordiklubiMM11201:35:43Diplom
237GostevDmitriABB SpordiklubiMM13401:37:50Diplom
807SuursildAloABB SpordiklubiMM38401:57:12Diplom
608RüütelReimoABB SpordiklubiMM32401:50:55Diplom
905SaidlaTarmoABB SpordiklubiMM41402:00:46Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.