Tulemused 2016 21km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
801AartHelenNN10901:57:07Diplom
802RoobaKuidoTK MispoMM551001:57:07Diplom
803LeemetEditAS JalajälgNN11001:57:09Diplom
804HinnAhtoMM38301:57:09Diplom
805HainToomasMM456201:57:10Diplom
806MuzakkoMargoMM4010901:57:11Diplom
807SuursildAloABB SpordiklubiMM38401:57:12Diplom
808LaikreKarmenNN11101:57:15Diplom
809MoksSvetlanaNN402801:57:16Diplom
810StavrovSergeyMM503201:57:17Diplom
811VeselovaJuliaNN11201:57:18Diplom
812HaasGabrielMPA601:57:21Diplom
813TürkMaarjoMM38501:57:22Diplom
814JaksenTomMM38601:57:23Diplom
815MaranMarvinMMN1101:57:23Diplom
816PütsepMaarjaElioni SpordiklubiNN11301:57:25Diplom
817PukkMairoMM4011001:57:26Diplom
818ViljaElinaNN11401:57:26Diplom
819RaudkeppLiisaTelia SKNN11501:57:29Diplom
820SuurkiviCathy-LiisNN11601:57:30Diplom
821NoormetsEricTallinna JutsuklubiMM38701:57:36Diplom
822KuuskneKetlinÜhinenud GängstaräpparidNN11701:57:42Diplom
823MägiHolgerRulluisuklubi ABECMM4011101:57:46Diplom
824PaloTaaviVõru SuusaklubiMM38801:57:53Diplom
825SalujõeKaidiVõru SuusaklubiNN11801:57:53Diplom
826SillasteMikkTTTTKMM38901:57:54Diplom
827TuurÜloMM70201:57:54Diplom
828KanneKerliNN11901:57:57Diplom
829SiimerMartinProRunnerMM456301:57:57Diplom
830KendaruSten-HenrikPuhhidMM39001:57:57Diplom
831KupperHanna-MariaNNN701:57:59Diplom
832ChekriiVadymTransferwiseMM39101:58:00Diplom
833AlaotsMaieNN50901:58:01Diplom
834EesmaaSanderSidepataljonMM39201:58:02Diplom
835BelousLolaJõgeva HaiglaNN501001:58:03Diplom
836KeesMärtMM39301:58:05Diplom
837RaudmäeMarjaanaNN12001:58:06Diplom
838AaslaidRasmusPioneeripataljonMM39401:58:09Diplom
839LiivKaisaNN12101:58:09Diplom
840BondarenkoAlekseiMM503301:58:12Diplom
841AllasteMarjuTelia SpordiklubiNN402901:58:14Diplom
842NiilsLauraNN12201:58:17Diplom
843KivisildArtamMMJ901:58:18Diplom
844PõldIndrekMM39501:58:19Diplom
845HelmMargusMM4011201:58:28Diplom
846ReinumägiRistoMM39601:58:36Diplom
847KostjukovJaanMM39701:58:38Diplom
848JõuluAnuNN12301:58:42Diplom
849KalmuSiimTurba Running Club (TRC)MM39801:58:42Diplom
850AnnukMerikeneProRunnerNN12401:58:43Diplom
851Jartsev-MoontJürgoMM39901:58:47Diplom
852TormKarelMM40001:58:49Diplom
853MüürJanarMM40101:58:50Diplom
854MizerTuuliEesti Raudtee SpordiklubiNN403001:58:51Diplom
855VaarpuMaryNN12501:58:52Diplom
856RääkEretNN12601:58:56Diplom
857KaruIngaNN451601:59:01Diplom
858KeppKaidoMM4011301:59:02Diplom
859LodeAvoMM503401:59:05Diplom
860TiimusVeljoTrismaileMM503501:59:06Diplom
861TrallmannTaunoSK JooksupartnerMM4011401:59:08Diplom
862ViitakHelleJõgeva HaiglaNN403101:59:09Diplom
863NisuKaspare-treening.eeMM40201:59:11Diplom
864RolkoMiroslavMM40301:59:15Diplom
865MetsMariNN12701:59:19Diplom
866ArkipusToomasMM456401:59:24Diplom
867KirsipuuSigneNN451701:59:24Diplom
868PalmikMartinMMN1201:59:28Diplom
869KukkAndrusMM456501:59:30Diplom
870HansbergHelenNN12801:59:33Diplom
871PärnaTriinNN12901:59:34Diplom
872MalmRegiinaSK DUONNJ801:59:35Diplom
873Sild-NeemeEikeCityspa NN403201:59:36Diplom
874SaarelaMarkoMM40401:59:36Diplom
875TalviojaTuomasSSFMM456601:59:37Diplom
876SanglaKarinNN451801:59:39Diplom
877MeimreMadisMTA SKMM40501:59:41Diplom
878ToomeTõnisEHKMM60501:59:48Diplom
879SiiakIndrekMM4011501:59:49Diplom
880KäigeRaunoMM4011601:59:52Diplom
881IlvesMerikeNN403301:59:54Diplom
882LichtAsoPioneeripataljonMM40601:59:59Diplom
883PosatetskiSergeiMM4011702:00:00Diplom
884AndresMarekMM40702:00:02Diplom
885VälbaMeelisKeremeister MPA702:00:04Diplom
886OrloAndreasPlaytechMM40802:00:07Diplom
887RoosCandelaNN13002:00:12Diplom
888ViilmaaSvenMM40902:00:12Diplom
889VaherKaireNN403402:00:12Diplom
890MõikCaisa-MeriliNN13102:00:12Diplom
891ToimeKelliNN13202:00:20Diplom
892OagoReinoMM41002:00:24Diplom
893PulverMargusChill Out SportMM456702:00:25Diplom
894KardakovAleksandrMM551102:00:26Diplom
895MälkRobertJK Väga AeglasedMM456802:00:28Diplom
896VinjeInger-MarieNN60202:00:29Diplom
897SuurArviMM456902:00:29Diplom
898KäärMargusMM41102:00:30Diplom
899ToomeRelikaNNN802:00:34Diplom
900UlmLauriEesti Energia SpordiklubiMM41202:00:39Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.