Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
156KokkKristoMM451301:33:41Diplom
802RoobaKuidoTK MispoMM551001:57:07Diplom
681KondKuidoRakvereMM455301:53:20Diplom
1310RüütelKullaElujooksNN501502:23:49Diplom
999SaupõldKülliTTTTKNN452102:04:43Diplom
497HuntKülliNN5001:47:40Diplom
1133KoortKülliNN21202:10:12Diplom
114KlaasKunnarMM7201:31:11Diplom
1294ÕunLaasMM51102:22:15Diplom
1019VähiLagleNN404402:05:23Diplom
1170JusikainenLaiviASTERA ASNN22202:12:16Diplom
1415KrivoguzovaLarissaNN407502:46:19Diplom
164MonahhovaLarissaOmniva SKNN50101:34:01Diplom
1373TeasLarsMM52702:31:49Diplom
165SildLasseMM9901:34:03Diplom
293SaarLaurMyFitnessMM501001:40:14Diplom
842NiilsLauraNN12201:58:17Diplom
1220VarvasLaura-LotteViking Line EestiNTA902:15:53Diplom
719MändLauriMM35801:54:34Diplom
490HeinLauriMM27301:47:24Diplom
760PreimannLauriMM502701:55:57Diplom
534LänsLauriMM29301:48:41Diplom
36MonveltLauriSchnelli SKMM2601:21:31Diplom
69PihlakLauriSpartaMM4301:27:05Diplom
900UlmLauriEesti Energia SpordiklubiMM41202:00:39Diplom
404KaljurandLauriMM23101:44:48Diplom
417LiipaLauriMM405601:45:06Diplom
1102AvangoLeaNN501202:09:06Diplom
1297LaulLehoMM51302:22:42Diplom
185LajaLehoSK JooksupartnerMM451401:35:13Diplom
1398LahtveeLeilaNN30302:37:57Diplom
477VintLeinoMM406401:47:00Diplom
1055NokkurLembitMM503802:06:34Diplom
562PulkLennartTreeningpartner DiadoraMM407501:49:28Diplom
1354TalantsevLeonidNEJ spordiklubiMM458702:29:51Diplom
1031VatsarLiiliTÜASK FitnessklubiNN17902:05:41Diplom
1165IlissonLiilikaNNN1502:11:45Diplom
1239VullaLiinaRakvere HaiglaNN25002:16:50Diplom
1280TinnuriLiinaNN453702:19:47Diplom
555Krünvald-JaarmanLiinaNN401601:49:18Diplom
65KiviLiinaSK JooksupartnerNN501:25:55Diplom
1348ToompuuLiinaNN28702:29:20Diplom
610MalvaLiinaNN6601:51:01Diplom
633LuihLiinaEAÜSNN7201:51:31Diplom
159SillusteLiinaSpartaNN1101:33:46Diplom
934LeigerLiinaNN14602:02:02Diplom
607MõttusLiisTäppsportlasedNN6401:50:54Diplom
1192LilleLiisHarju KEK RSKNN65202:14:10Diplom
819RaudkeppLiisaTelia SKNN11501:57:29Diplom
1295PreedinLiisiNaiskodukaitseNN27002:22:26Diplom
1188RannikLiisiNN22902:13:57Diplom
1242KaiselLiispetNN25102:16:59Diplom
718RaudsikLiiviaNN9401:54:33Diplom
484SiimonLindaNN4701:47:15Diplom
1194MeiesaarLindaViljandi SõudeklubiNN453502:14:18Diplom
1163KokorinaLjudmilaEE Kaevanduse spordiklubiNN405202:11:39Diplom
835BelousLolaJõgeva HaiglaNN501001:58:03Diplom
464PärnakiviLoonaNN4201:46:38Diplom
1390SulgLoraNN30002:35:09Diplom
569LeeduLyNN401801:49:35Diplom
323MärssLyNN40701:41:37Diplom
987TammMaaliVirudentNNN1002:04:19Diplom
1225KelderMaarikaNN405802:16:04Diplom
1337MeierMaarikaNN406702:27:01Diplom
1045ValdmetsMaarjaRademarNN18302:06:16Diplom
816PütsepMaarjaElioni SpordiklubiNN11301:57:25Diplom
592BeljakovaMaarjaNN6001:50:17Diplom
1211SammelselgMaarjaNN23602:15:26Diplom
813TürkMaarjoMM38501:57:22Diplom
462KuurmannMadisMM26301:46:32Diplom
762PilvMadisMM37201:56:01Diplom
14MetsMadisSK ProRunnerMM1201:18:08Diplom
549SaadikMadisMM30001:49:11Diplom
1333MoorMadisPäästeametMM51902:26:41Diplom
580MürkMadisMM31101:49:55Diplom
603JoostMadisMM32201:50:44Diplom
877MeimreMadisMTA SKMM40501:59:41Diplom
139LoitMadisMM8601:32:23Diplom
140HeliMadisLHV sportMM8701:32:24Diplom
421ReinumägiMadisMM24001:45:12Diplom
600AllikmäeMadliTallinnStrongNN6201:50:39Diplom
262GajekMagdalenaNN40501:39:07Diplom
1111MõttusMaidoMM46502:09:20Diplom
1251MölderMaieNN25402:17:27Diplom
568PihlMaieNN45701:49:33Diplom
833AlaotsMaieNN50901:58:01Diplom
330MäeMaieNN2601:41:51Diplom
268VaiklaMaigiRimi EestiNN40601:39:21Diplom
415VeelainMaikelMM23801:44:59Diplom
981HillerMaikiSpartaNN404002:03:55Diplom
1013AntonsMailiKaitseliit Järva MalevNN452202:05:07Diplom
955VilsonMailiTÜASKNN15202:02:44Diplom
7MändlaMairoMM601:14:56Diplom
817PukkMairoMM4011001:57:26Diplom
125KirssMairoMM8001:31:36Diplom
1288LauriMaitMM50802:20:22Diplom
1056MutsoMaitMM45202:06:37Diplom
1214PortnovMaksimMM49202:15:34Diplom
978SedgwickMalcolmMM4012202:03:51Diplom
588OrasMangoEesti Energia SpordiklubiMM407801:50:10Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.